View Single Post
stare 13-12-2012, 18:40   #175
Domino
Gość

Domyślnie

@Sven

Ja się udzielam w temacie Wasze kariery? I ja mam niby "pomóc" wywalczyć dla każdego swój temat z karierami? Bez przesady. Celem administracji jest w jakimś stopniu wygoda użytkowników, ale... pod jednym konkretnym warunkiem. A pod takim warunkiem że użytkownicy uszanują samych siebie, uszanują naszą pracę i uszanują porządek na forum. Przede wszystkim porządek. A na razie nie widzę podstaw żeby Wam użytkownikom aż na tyle zaufać.

Jedna osoba złamie regulamin, to zaraz pięć następnych musi tej osobie zwrócić uwagę, albo odpisać, kontynuując offtop, zamiast nie pisać nic i zaraportować nieregulaminowy post. To tylko potwierdza nieznajomość krótkiego regulaminu zamieszczonego na pierwszej stronie w każdym temacie (mowa o dziale FIFA 13). Kolejna sprawa, tak dla przykładu. Temat Ultimate Team w dziale FIFA 13. Nie wprowadziliśmy tam jakiegoś rygoru, zaostrzonych zasad i to był błąd. Napieprzone ponad 80 stron i syf totalny w temacie, nie da się tam nic konkretnego i ciekawego znaleźć, jeden przekrzykuje drugiego. Jest regulamin to jest źle, ale jak go nie ma, to jest jeszcze gorzej, bo sami nie potraficie zachować umiaru.

Więc teraz wyobraźcie sobie nowy dział pod nazwą Wasze kariery i osobne tematy każdego zainteresowanego użytkownika, jak większość osób ma problem z jednym tematem i krótkim regulaminem.

Ogólnie nie jestem ani na tak, ani na nie. Generalnie nie dajecie żadnych podstaw, aby taki dział miał powstać.
  Odpowiedź z Cytatem