View Single Post
stare 24-04-2009, 16:20   #47
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix Zobacz post
O tym to ja pisałem Ja tego nie traktuję jak żadnej furtki czy cuś tam. To że mogę na forum robić wszystko, bo mam admina to jakoś wcale mnie nie interesuje i nie pociąga, bo po co miałbym to robić? Ja wiem, że Grzechu był darzony dużym zaufaniem i sympatią, mnie do tego wiele brakuje, ale jak tu pisaliście, mnie też chodzi o harmonię i utrzymanie porządku, o nic więcej Nie jestem jakimś nierozgarniętym panem X, Y, Z, żeby posiadane funkcje wykorzystywać w sposób nieodpowiedni. Myślę że nowi modzi też nie będą wlepiać punktów bo im się tak podoba, wedle uznania czy dlatego, że kogoś nie lubią.
Nie no, do Ciebie pretensji nikt nie ma (chyba). Tu chodzi raczej o Jamesa, który wykorzystuje swoją pozycję. Moim zdaniem byłoby lepiej, gdybyś nawet Ty sam został adminem, bo na pierwszy rzut oka widać, że jesteś bardziej rozgarnięty od Jamesa (nie chcę nikogo urazić), lepiej wprowadziłeś się jako admin itp. Oczywiście i tak wolałbym widzieć kogoś innego w tej funkcji (bardziej doświadczonego, zaufanego), ale jeśli to musi być ktoś z dwójki Ty-James, to zdecydowanie wolałbym samego Ciebie. Ale ja to nie mam nic do gadania. ;p

Ostatnio edytowane przez misjurg ; 24-04-2009 o 16:25
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem