View Single Post
stare 24-04-2009, 14:12   #33
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
EDIT, sprawę neta i mojego punkciku wyjaśniłem, więc proszę nie robić z tego tematu bałaganu, i nie przeciągać spraw już wyjaśnionych.
Człowieku, jeśli chcesz być dobrym adminem, zrozum wreszcie, że to, iż Ty uznajesz sprawę za wyjaśnioną, nie oznacza, że ona takową jest.
Cytat:
Jako jeden z głównym adminów mam do tego prawo, zdecydowałem, że go anuluje i też tak zrobiłem.
No i proszę - punkt 6B jest skrajnie idiotyczny, gdyż administratorzy i moderatorzy mogą go wykorzystywać do absolutnie debilnych i skandalicznych decyzji typu "wywalę z forum Yetiego, bo go nie lubię" czy "usunę sobie punkciki, bo mam takie prawo" - to głupie, żałosne i śmieszne.

Moderator i administrator na każdym normalnym forum ma strzec przestrzegania regulaminu. Na CFie to moderatorzy stoją wyżej od regulaminu.

Doszło do tego, że każdy mod może sobie zrobić, co mu się żywnie podoba, powołując się na 6B. Teoretycznie więc któryś z modów może pozamykać wszystkie tematy w danym dziale, powstawiać od chvja punkcików. I co? I gówno, bo:
Cytat:
W sprawach nie ujętych w regulaminie decydujący głos mają Administratorzy/ Moderatorzy.
Żałosne.
  Odpowiedź z Cytatem