View Single Post
stare 13-12-2012, 21:56   #202
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał lukasz075 Zobacz post
Myślę, że jak ktoś lubi przeglądać kariery, to spokojnie poczyta sobie 10 tematów i dopisze coś od siebie.
Jeśli powstaną tematy typu "gram menczesterem i kogo mam kupic" to chyba po to jest ktoś od usuwania takich tematów i po to jest przycisk do zgłaszania postów .
Po prostu, taki dział sprzyjał by tym, którzy lubią opisywać swoją karierę częściej niż raz na sezon, chcieliby pogadać z innymi na temat składu, a aktualny temat to uniemożliwia.

Teraz jest z 80 stron z karierami. A jeśli byłoby 10 stron z tematami, to co, gorzej będzie? Byłoby tak samo, jak jest teraz - rzadko kto czyta kariery, które są gdzieś daleko.
Słyszysz Ty sam siebie? Ludziom nie chce się cofnąć 2 strony wstecz w obecnym temacie, a Ty idziesz w zaparte i twierdzisz że 10 nowych tematów to nie będzie problem? Jestem dłużej na tym forum i mówię że jesteś w dużym błędzie.

Druga kwestia, czyli są moderatorzy do sprzątania. No ok, są. Jest też ten magiczny przycisk do zgłaszania nieregulaminowych postów. Tylko co z tego jak Wy nawet teraz macie problem żeby niego korzystać? Tak jak wspomniałem, jeden post łamiący regulamin i zaraz po nim lawina odpowiedzi. Tak korzystacie z tego przycisku.
  Odpowiedź z Cytatem