View Single Post
stare 01-09-2007, 14:13   #26
Enrico
Kiedyś CF

Wyślij wiadomość na gg do Enrico
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dave

Piłkarzyk - Mieszka przy samym boisku. Gdy brakuje mu towarzystwa, odbija piłką o pobliską kotłownię (tę samą, na której wisi kosz). Małomówny, skupiony na grze. Podobno kiedyś grał w juniorach miejscowej drużyny, ale kontuzja zniszczyła mu karierę.

Mózg - Przychodzi na umówiony mecz najwcześniej, by zapoznać się ze stanem murawy i często na nią narzeka. Świetnie zorientowany w profesjonalnym futbolu, zna na pamięć stosunek bramkowy wszystkich drużyn Ekstraklasy. Na boisku powolny, ale elegancki i dokładny.

Maratończyk - Nie przypisany żadnej boiskowej pozycji, bo jest wszędzie tam, gdzie piłka. Nieco bardziej ułożona wersja Strusia. Gdy jego drużyna atakuje, on atakuje. Gdy jego drużyna broni, on broni. Najczęstsza ofiara interwencji The Wall.

Rogacz - Specjalista od rzutów wolnych z okolic pola karnego, ewentualnie, mniej chętnie, rzutów rożnych. A wszystko z miłości do podkręconej, ewentualnie, mniej chętnie, ostro bitej piłki. Trochę jak Beckham, ale ma mniej tatuaży. Jego drugim ulubionym zagraniem jest lobowanie.
Jestem niejako połączeniem tych czterech terminów. Pogrubiłem to co najbardziej do mnie pasuje.

Tak już na serio to gram głównie na bardzo ofensywnej bocznej pomocy, choć bardzo często schodzę do środka i zastępuję defensywnego pomocnika, kiedy widzę dziurę w środku pola w mojej drużynie. Od czasu do czasu w bardziej lajtowych meczach typowy snajper nie wracający do obrony.
Enrico jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem