Temat: El Tri
View Single Post
stare 19-06-2014, 14:18   #13
bitt.
HANYS

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

/Wszystkim, którzy życzą mi powodzenia bardzo dziękuje

Po bezbramkowym remisie z Hondurasem czekał nas bardzo trudny wyjazd na prestiżowy mecz z USA. Faworytem tego starcia byli gospodarze, którzy do tej pory przegrali tylko jeden mecz z Kostaryką, a resztę wygrali. Szczerze mówiąc, to nie robiłem sobie większych nadziei na zwycięstwo. Amerykanie mają naprawdę mocną drużynę, a moja jest w trakcie budowy. Jednak fajnie byłoby wygrać, co dałoby już awans na czempionat do Brazylii.

Przed meczem postanowiłem, że Chicharito i Giovanni dos Santos usiądą na ławce. Od początku spotkania przewagę mieli gospodarze, którzy bombardowali pole karne mojej drużyny zabójczymi dośrodkowaniami, jednak moi defensorzy jakoś sobie z tym radzili. Moi zawodnicy dzielnie się bronili i czekali na kontrataki. Wreszcie pod koniec pierwszej połowy Hector Herrera świetnie podał do Israela Jimeneza, który nie wykorzystał stuprocentowej okazji i na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem. Druga połowa zaczęła się tak samo jak pierwsza. USA atakowało jednak moja drużyna sobie z tym radziła. Od czasu do czasu udało się wyprowadzać kontrataki, które jednak nie zagrażały bramce rywali. Znowu zawodzili moi napastnicy nie potrafiący zagrozić bramce Guzana. Jednak w końcu musiało się to stać. Po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dempseya bramkę zdobył Break Shea i wszyscy kibice USA na stadionie oszaleli ze szczęścia. Próbowałem coś zmienić wprowadzając na boisko Chicharito i Giovanniego dos Santosa, jednak oni też nie potrafili zmienić przebiegu spotkania i to USA mogło cieszyć się ze zwycięstwa. Niestety znowu nie potrafiliśmy stworzyć sobie dogodnych sytuacji na strzelenie bramki i wracamy do domu bez punktów.

Ochoa (C) - I. Jimenez, Reyes, Hector Moreno, Layun - J. dos Santos - Herrera, Vazquez - Fabian (66' G. dos Santos) - Vela (75' R. Jimenez), Peralta (66' Chicharito)

USA 1 - 0 Meksyk

57' Break Shea (as. Clint Dempsey)

bitt. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem