View Single Post
stare 04-02-2008, 21:05   #77
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

no właśnie! 39zł za to co oferuje Multipakiet+ to odpowiednia cena, a 16zł za kanał który nadaje interesujące transmisje tylko od piątku do niedzieli, od sierpnia do grudnia i od lutego do maja to jednak trochę za dużo! ja bym czuł lekki niesmak gdy na rachunkach za styczeń, czerwiec i lipiec widziałbym opłatę za kanał premium na którym nic nie ma. wątpię by dało się go czymś interesującym zapchać. chyba, że sparingi... no, w sumie to można by coś znaleźć, ale czy panowie z ITI/Polsatu, by to zrobili?

jeszcze raz powiem co powiedziałem, ale szczegółowiej - 3 mecze kolejki w Canal+, jeden w Polsacie, jeden w TVN i jeden w TVP2, a pozostałe rozdzielić na regionalne oddziały TVP Info i by było perfect! ale nieeee... zamykajmy rozgrywki, żeby nikt ich nie mógł oglądać. strasznie mnie denerwuje, że przez to, że liga jest tak zamknięta, bo niby każdy się nią interesuje, ale jest ona jednak gdzieś tak w tle... ja nie wytrzymałem i Canal+ kupiłem, ale inni, troszkę mniej zainteresowani (np. mój bliski kumpel), nie chcą wydawać na to kasy, ale ligę by czasem oglądali... a ci zamiast popularyzować, to ją zamykają...

Ostatnio edytowane przez igus ; 04-02-2008 o 22:07
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem