View Single Post
stare 08-02-2010, 20:23   #33
Rothosen
Patchmaker CF

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Rothosen Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Rothosen
Domyślnie

To może ja teraz...;]
Mój budzik zadzwonił o 6:45. Poleżałem chwilę, umyłem główkę, ubrałem się no i zasiadłem do śniadania (ok. 7:00) Ów posiłek składał się z płatków czekalodowych (typu muszelki) nieznanego pochodzenia i składu, znaczy się z Tesco. Następnie wróciłem do mojego pokoju i zrzuciłem wszystko z biurka do mojego placaka, następnie zszedłem na dolne piętro mojej posiadłości. Tam zacząłem się uczyć: niemieckiego (sprawdzian) i muzyki (kartkówka). O 8:24 wyszedłem z domu. Idać drogą ujżałem mojego przejaciela Xawerewgo jednak los chciał, że wybrałem drogę przez pole. To był chvjowy wybór. Na pierwszej lekcji (geyografia) odczuwałem potworny dyskomfort spowodowany zaspami śnieznymi w moim obuwiu. Na drugiej lekcji napisałem kartkówkę z muzyki (poszło średnio, ale jestem dobrej myśli), na trzeciej niemiec (też w miare ok ) i tak zleciało do mojej ósmej lekcji (historia).
Po powrocie do domu poszedłem szukać dachówek w okolicznych barakach. NIe znalazłem... Wróciłem do domu, skosztowałem obiadu (bez szczegółów, ale był dobry), następnie poszedłem do mojego pokoju, odrobiłem lekcje i chciałem pouczyć się na biologię, co za chwilę będę kończył. Lece na M jak miłość. paaa

PS. Skoro jest taki fajny temat jak ten to może założylibyśmy topic pod tytułem : Co miałeś dzisiaj na obiad?
Rothosen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem