Temat: MMA i K1
View Single Post
stare 09-04-2008, 15:27   #19
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał Masicar Zobacz post
Trenowałeś kiedyś Krav Mage?
A może Street Krav Mage?
Nie? A jakąś jeszcze inną jej odmianę?
Nie? To po jakiego ch*ja oceniasz?
Kłania się jeszcze czytanie ze zrozumieniem.
Czy ja gdzieś napisałem, że jestem jakiś "kozak"?
Nie. Więc w czym problem?
Krav Maga jest stworzona z technik innych stylów/systemów walki.
Jest tam zaskoczenie jak i normalna walka, kopnięcia w głowę, kroczę, dźwignie, duszenia i tego typu rzeczy.
Gdzie ja ci oceniłem Krav mage, że to jest chvjowe, czy coś. Z tym z zaskoczenia, miałem na myśli, że jakbyś miał walke z pacjentem co trenował muaythai, czy SW pod MMA, gwarantuje ci, że byś dostał oklep. Tylko, że pacjenta, który długo trenuje jakąś sztuke walki, trudno wyciągnąć na solówkę, bo po prostu trening daje pokore, i nie chce sie obijać z jakimiś leszczami. Najczęściej najgłośniej krzyczą ci co pochodzili miesiąc i wielcy wojownicy Tacy co chcą się fajnie napierdalać na ulicy, często szybko kończą treningi, z powodu braku samozaparcia.
Cytat:
Jest tam zaskoczenie jak i normalna walka, kopnięcia w głowę, kroczę, dźwignie, duszenia i tego typu rzeczy.
W MMA też, oprócz walenia w krocze, krtań, wsadzania sobie palców do oczu itp.

Kończę z tobą dyskusje, chyba, że się bardzo postarasz i "nie wytrzymie". Internet pełen jest takich jak ty i gdybym z każdym miał tak gadać, top bym z przed kompa nie odchodził
Cytat:
Dlaczego Koki nie dostał warna?
Sprzedawczyk.

@stforek
Taekwondo spoko, bardzo efektowne, można się bardzo dobrze nauczyć kopać. Tylko trochę boksik jest nieco zaniedbany

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 09-04-2008 o 15:46
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem