Temat: MMA i K1
View Single Post
stare 08-04-2008, 23:39   #17
Masicar
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Ja nie mam pojęcia, spoko

Idź pograj w fife
Trenowałeś kiedyś Krav Mage?
A może Street Krav Mage?
Nie? A jakąś jeszcze inną jej odmianę?
Nie? To po jakiego ch*ja oceniasz?
Kłania się jeszcze czytanie ze zrozumieniem.
Czy ja gdzieś napisałem, że jestem jakiś "kozak"?
Nie. Więc w czym problem?
Krav Maga jest stworzona z technik innych stylów/systemów walki.
Jest tam zaskoczenie jak i normalna walka, kopnięcia w głowę, kroczę, dźwignie, duszenia i tego typu rzeczy.

ja natomiast trenuje banowanie od pewnego czasu, więc jeśli chcesz jeszcze pisać na tym forum, to radze grzeczniej i na temat. jak narazie punkt panie Bruce Lee

Po 1.
Napisałem na temat.
Po 2.
Nie użyłem wulgaryzmu.
Czy słowo, o ile można to tak nazwać, a na 100 % nie można, ch*ja jest wg. Ciebie wulgaryzmem? To radzę zajrzeć do internetu, czy takie coś istnieje.

PS: Mamy tyle samo lat, Panie Ban Lee.

wybacz, iż oceniłem Cię na 14-15 latka, lecz niestety Twój styl pisania na to wskazuje, a niestety w profilu nie podałeś daty urodzenia. I dobrze radzę, miej trochę pokory bo długo tutaj nie zabawisz kozacząc i cfaniakując. koniec dyskusji.

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Ahahaha . To dojebałeś z tym filmikami
Krav maga to samoobrona, MT to sport, proste. A na nóż najlepsza jest lekkoatletyka, bo nie wszystko idzie jak na treningach

Nie będe się spierał co jest lepsze, bo Krav maga badziej bazuje na zaskoczeniu i nie chce mi się znowu o tym gadać, bo mase razy o tym mówiłem.

EDIT: Skoro jesteś taki hardy, to przejdź się do klubu MT, pierwsza lekcja jest przeważnie darmowa i zacznij się wozić. Trener da ci jakiego pacjenta mniejszego od ciebie, który cię sklepie, ośmieszy, da troche pokory
Dlaczego Koki nie dostał warna?

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 09-04-2008 o 21:41
Masicar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem