Temat: Wrestling
View Single Post
stare 29-01-2010, 22:12   #38
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Royal Rumble odbędzie się w tą niedzielę. A DX niech się rozpada bo przy dzisiejszej polityce WWE, legendarna stajnia robi za klaunów lub chodzące reklamy. Ogólnie uważam, że obecnie poziom WWE w porównaniu do lat poprzednich ssie niemiłosiernie. Słabi wrestlerzy w main evencie podczas gdy ci dużo lepsi walczą w mid cardzie, bookerzy nie potrafią nawet wykorzystać ich umiejętności. Niemal wszystkie storyline'y i feudy są strasznie nudne i przewidywalne no i ZERO akcji hardkorowych. Ale trudno się dziwićskoro średnia wieku publiczności to jakieś 12 lat(!).

Pod koniec lat 90' była bardzo podobna sytuacja, gdy WWE (w zasadzie wtedy jeszcze WWF) nie miało praktycznie żadnej konkurencji, aż najlepsi zawodnicy tej fereracji zaczęli przechodzić do niestety nieistniejącej już organizacji WCW. WCW Nitro było nadawane na żywo w poniedziałki równolegle do transmisji WWF RAW co wg mnie było najlepszym okresem obu organizacji. Wiadomo bezpośrednia rywalizacja... Teraz do TNA przeszło kilku zawodników właśnie ze starego WCW oraz kilku, któzy jeszcze niedawno występowali w WWE więc naprawdę szykuje się mała powtórka z historii

Aha i mam newsa dla tych, którzy kiedyś interesowali się WWE a obecnie już troche mniej Na pewno wielu z Was kojarzy Bret'a Hitman'a Hart'a. Znakomity wrestler, który zakończył już karierę, powrócił niedawno do WWE i ma ostatecznie rozwiązać stare porachunki z szefem WWE Vince'm McMahone'm. Ciekawy jestem co z tego wyjdzie.
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem