View Single Post
stare 16-01-2018, 22:07   #324
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Kiedyś myślałem o czymś podobnym, czyli skupieniu się na działach sportowych, okołokomputerowych i codziennych, ale prawda jest taka, że forum to tak naprawdę nie nasza działka. Szczerze, to pozwolę sobie pieszczotliwie określić, z 'osób mających władzę' zostaliśmy aktualnie tylko ja i Gerrard, choć tylko tu moderujemy (z resztą w ostatnim czasie nie ma zbytnio czego moderować), Trolu zrobił sobie chyba dłuższe wakacje. Jeżeli dobrze pamiętam Reigon jest głową forumka, a ostatnio był online na forum rok temu, więc raczej nie zależy mu na formie i zmianach, a widocznie kasa z reklam pokrywa koszta utrzymania strony.

Moim pomysłem było skorzystanie z największego darmowego medium, czyli Facebooka, ogarnięcie grupy do której dołączaliby zainteresowani. Jeżeli byliby chętni moglibyśmy coś takiego ogarnąć. Grupka właśnie do spraw około-sportowych, -komputerowych oraz, że się tak wyrażę -lajfstajlowych

Także jeżeli są chętni to podbijać do mnie na PW to się zaznajomimy na Facebooku i ogarniemy jakieś plany.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 16-01-2018 o 22:12
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem