View Single Post
stare 27-07-2016, 03:10   #1
Hanza
Nowicjusz

Domyślnie Hanza podbija europe

odcinek 1

11.06.2015

FAKT
Luis Enrique zwolnił się z Barcelony po tym jak przyłapano go na piciu alkoholu podczas meczu!! Barca szuka trenera

Odłożyłem gazete i wiedziałem, że to jest moja okazja. Zawsze chciałem zostać tenerem dumy Katalonii i teraz była wielka szansa by tak się stało.
Odłożyłem piwo i wziąłem się za przeglądanie neta. Nagle zadzwonił telefom

- Halo?
- Wojciech hanza?
- Tak a co?
- Tu sąd proszę się stawić w celu stwierdzenia ojcostwa
- Będę za cwhilę

Cholera, znowu ona. Ta Monika moja była. Chce naciągnąć mnie na alimenty. ale wiem, ze to nie moje dziecko dlatego z nią zerwałem. Nie mam i tak jak zaplacic za alimenty. Oby sąd dobrze zdecydowal. Ale jeśli zle zdecyduje to będę musial placic. Ale skąd wziąć hajs? Jestem bezrobotny i zadluzony. Mieszkam u mamy i nie stać mnie na kubek kawy. Musze trenować i zarabiać. Wtedy przypomniałem sobie, ze barca szuka trenera. Tam zarobiłbym dużo kasy to starczyłoby na te alimenty. Jeszcze by mi zostało na kredyt i inne.

Napisalem do nich maila z moim CV a CV mam bogate. Trenowalem 4 lata Legie Warszawa, 3 razy byłem z nią w LM. 4 razy mistrz kraju, 4 razy puchar polski. Same sukcesy. Do tego jestem energiczny i mam jaja i charakter.

Poznym popouldniem w sądzie sąd oglosil

- Pan Wojciech Hanza jest ojcem i placic musi alimenty.
- Okay

*****. Oby Barca mnie przyjela bo nie mam hajsu dla Moniki. Ona niszczy mi zycie. Pijawka nienawidzę jej. Niech umrze.
W domu napiłem się piwa mama zrobila mi tosta z serem. jadlem i wchodzę na maila a tam odpowiedz z Barcelony

"Proszę się stawic jutro w Barcelonie"

O *****, chcą rozmawiać!

- Wojtek co tak krzyczysz?
- Mamo jadę do Barcelony trenować chyba
- Okay masz tu jeszcze tosta
Hanza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem