Temat: Wasze kariery
View Single Post
stare 29-10-2013, 11:11   #324
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie TSG 1899 Hoffenheim #1

TSG 1899 Hoffenheim

SEZON: 1 (podsumowanie)
PLATFORMA: PS3
POZIOM GRY/DYSC. FINANSOWA: Legendarny/Luźna (85%)
TRENER: Oliver Kahn

SEZON 1 - 2013/2014:

Budżet: 7.500.000€
Liga: Bundesliga

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

Deutscher Pokal

V.Podsumowanie:

Cytat:
Trener
Oliver Kahn, niegdyś genialny bramkarz i kapitan reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium postanowił po 5 latach po zakończeniu swojej wybitnej kariery poprowadzić klub jako menedżer. Na pierwszy ogień poszedł TSG 1899 Hoffenheim, które borykało się z problemami. Zarząd mu zaufał i wyznaczył jasny cel, by zakończyć sezon w środku tabeli. Jak widać, szczęście sprzyja lepszym i Oli osiągnął ten cel z nadwyżką. I to jaką!
Sezon
Na początku układało się Oli'emu znakomicie. Wysokie wygrane takie jak z Freiburgiem (5-1) czy Norynbergą (3-0) dawały nadzieję. Niestety we wrześniu nastał smutny okres i 3 przegrane z rzędu (Wolfsburg, Schalke, Bayer). Kahn postanowił nieco pokombinować i pozmieniał ustawienie i zadania zawodników. To zaczęło przynosić efekty i kolejna porażka nastąpiła dopiero w styczniu (!). 5 miejsce świetnie odzwierciedla przebieg tego sezonu dla Hoffenheim i wielkie gratulacje dla trenera, który świetnie przygotował swoją ekipę do ciężkiego sezonu. A, no tak! Jeszcze puchar. Tutaj nie mieli zbytnio wymagających rywali i dopiero w FINALE przegrali z Bayernem 1 do 3.
Zarząd
Rządzący są niezmienie zadowoleni z wyników pracy jednego z najlepszych bramkarzy w historii. Świetnie poukładał ten zespół i widać, że ma potencjał.
Zawodnicy
Tacy gracze jak Elyounoussi, Ginter i Volland byli gratką dla kibiców. Głównie Ci dwaj pierwsi, którzy zdecydowanie zasługują na gromkie brawa. Największym odkryciem i objawieniem jest zdecydowanie Schipplock, który był najlepszy z tercetu napastników. Najgorszy? Bezapelacyjnie Vukcevic, który tylko marudził, a jak przyszło co do czego to grał jak gówno.
VI.Parę słów ode mnie:

TAK! Jest i LEGENDARNY! W sumie gra mi się na nim przyjemniej niż na klasie światowej, nie wiem czym to jest spowodowane. Na chwilę odstawiłem Plymouth gdyż muszę nieco odsapnąć od nich i zarządu, który nie daje mi się popisać i znowu mam mniej niż milion na transfery (w BPL ). Postanowiłem zagrać Hoffenheim'em i gra mi sie nimi naprawdę miło. 5 miejsce myślę, że to nienajgorszy wynik jak na ten poziom i zespół. No i pucharek niemal był nasz. Co do transferów, to szukam nowego LO oraz Napastnika, który będzie czołgiem. Przepcha wszystkich, strzeli z daleka, mocno, główki, wszystko. I nie będę się bał, że nie strzeli >20 bramek. Myślałem o Benteke, który mi się niezmiernie podoba i pasuje do tej myśli, no i moim zdaniem do ligi niemieckiej również. Potrzebuje kogoś takiego. Proszę o podanie swoich propozycji na te dwie pozycje (ew. na PO też) i oczywiście ocenę kariery, bo kolejny raz (jak zawsze :>) bardzo się napracowałem

Ostatnio edytowane przez 1908Jacob ; 29-10-2013 o 15:49
1908Jacob jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem