Temat: Wasze kariery
View Single Post
stare 20-10-2013, 15:40   #241
1908Jacob
Més que un club
 
Avatar 1908Jacob
 
Zarejestrowany: May 2013
Skąd: Łódź
Postów: 95
Domyślnie


Plymouth Argyle

SEZON: 3 (podsumowanie)
PLATFORMA: PS3
POZIOM GRY/DYSC. FINANSOWA: Klasa Światowa/Luźna (85%)
TRENER: Francio Smuda


SEZON 3 - 2015/2016:

Budżet: 800.000€
Liga: FL Championship

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:


III. Kadra:


IV.Wyniki:


FL Championship


F.A. CupCapital One CupV.Informacje:

Cytat:
Sezon
No cóż, sytuacja wyglądała nieciekawie. Szybkie odpadnięcie z Capital One po porażce z Chelsea już w drugiej rundzie, niedługo później wpadka z Cardiff i oba puchary poszły się je#ać. A w lidze zajmowaliśmy dopiero 12 lokatę. Wtedy instykt trenerski Franka dał o sobie znać, zmienił formację wprowadzając Lecointe na rozgrywającego z przodu, a z tyłu Ince został jedynym ŚPD. Pomogło to i powoli wzbijaliśmy się w górę tabeli. Na koniec udało się zająć 6 miejsce dające gwarancję udziału w barażach. Tam czekało na nas Wigan, z którymi zremisowaliśmy wysoko dwa razy i dopiero karne rozstrzygnęły, na szczęście na naszą korzyść. Finał z Blackburn należał do bardzo trudnych, obroniony rzut karny w 87' minucie i świetne parady w rzutach karnych i awansujemy do BPL!
Zarząd
Zarząd po raz kolejny nie popisał się budżetem, więc Smuda ściągnął kolejnego skauta, a za resztę dokupił starszego już napastnika z Nottingham. Były lekkie problemy finansowe w trakcie sezonu, przez co Hourihane chciał już odejść, ale ostatecznie się wszystko dobrze skończyło. Zostało przedłużonych również wiele kontraktów.
Najlepsi zawodnicy
W tym sezonie nikt jakoś bardzo nie zachwycił. Oczywiście oprócz Harvey'a, ale to już standardowo. Gra juniorów też mi się podobała. Odkryciem sezonu bez wątpienia jest Augustyniak.
Plany transferowe
Potrzeba ŚPO i to jest zdecydowany priorytet, bo potrzebujemy naprawdę solidnego rozgrywającego. Zastanawiamy się też nad bramkarzem, bo Lynch dalej nie notuje progressu żadnego...
VI.Podsumowanie:

O sezonie napisałem już wiele, jakimś cudem udało mi się awansować. W BPL będzie bardzo trudno i pewnie będę walczył o nie spadnięcie z rozgrywek, przynajmniej na razie. Fajnie by było zawalczyć również w pucharach w końcu. Podajcie propozycje na tego ŚPO i jeszcze jakieś, jak macie ochotę. Czekam na oceny! Dziękuję

__________________
1908Jacob jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem