Temat: Wasze kariery
View Single Post
stare 02-10-2013, 14:50   #22
Maders
Jebać gotze!

Wyślij wiadomość na gg do Maders Origin: majczel17
Domyślnie Mauricio Pochettino - budowanie tuzy w angielskim futbolu

Southampton F.C.

Southampton Football Club – angielski klub piłkarski z siedzibą w Southampton w hrabstwie Hampshire. Założony w 1885 jako St. Mary's YMA.

---------------------------------------

Sezon: 2,2 lipca 2014
Platforma: PC
Poziom trudności / gry: Klasa Światowa / Umiarkowany (70%)

1.Podstawowa jedenastka, rezerwy, ustawienie i statystyki

31. Artur Boruc / 34 występy, 11 czystych kont /
Fantastyczny sezon Artura, przypominam sobie jedną bramkę, którą straciłem czysto przez niego, ostoja bramki, mało występów bo grał tylko w BPL.
2. Nathaniel Clyne / 29 występów, 0 bramek, 6 asyst /
Niezły sezon Clyne'a, występów dość mało bo miał bardzo godnego rywala, z którym grali praktycznie na zmianę. Bardzo dobre wrzutki, pewny punkt zespołu.
5. Dejan Lovren / 32 występy, 0 goli, 0 asyst /
Nowy nabytek Świętych w obronie spisywał się bardzo dobrze. Grał bardzo agresywnie przez co sprowokował dwa rzuty karne. Jedynym mankamentem jest brak bramek zdobytych po rzutach rożnych.
3. Maya Yoshida / 24 występy, 0 goli, 0 asyst /
Walczył o miejsce w składzie z Fonte i ostatecznie to on był zawodnikiem pierwszego składu. Jedyny mankament tak jak wyżej.
23. Luke Shaw / 31 występów, 0 goli, 0 asyst /
Dobry sezon młodego Anglika, bardzo pewny punkt zespołu, brak goli i asyst spowodowany faktem iż ten zawodnik ma zadania defensywne, rzadko kiedy bierze udział w akcjach ofensywnych.
12. Victor Wanyama / 30 występów, 2 gole, 2 asysty /
Gdyby nie kontuzja, która wykluczyła go z gry na 3 miesiące miałby pewnie jedną z największych liczb rozegranych meczy w zespole, najpewniejszy punkt defensywy, który również potrafi strzelać bramki.
4. Morgan Schneiderlin / 34 występy, 3 gole, 0 asyst /
Pewny punkt zespołu, bardzo silny zawodnik, potrafiący włączyć się również do akcji ofensywnych.
10. Gaston Ramirez / 42 występy, 4 gole, 5 asyst /
Więcej oczekiwałem po tym zawodniku, przez większość sezonu przegrywał rywalizację z Jayem Rodriguez.
7. Rickie Lambert / 36 występów, 8 goli, 5 asyst /
Pechowo doznał kontuzji w końcówce sezonu, jednak to nie był jego sezon. Zdecydowanie w cieniu Osvaldo.
20. Adam Lallana / 38 występów, 3 gole, 6 asyst /
Dobry, stabilny sezon kapitana zespołu. W końcówce sezonu doznał kontuzji łydki.
17. Pablo Osvaldo / 43 występy, 15 goli, 5 asyst /
Najlepszy zawodnik zespołu, wybrany do jedenastki Barclays Premier League. Swoje umiejętności zaczął pokazywać w drugiej rundzie, po rozgrywkach jesiennych na koncie miał 3 bramki.
22. Calum Chambers / 22 występy, 1 gol, 2 asysty /
Młody zawodnik, 19-letni zaliczył w tym sezonie wielki progres, gdy grał był pewnym punktem zespołu.
6. Jose Fonte / 18 występów, 0 goli, 0 asyst /
Przegrał rywalizację o miejsce w pierwszym składzie z Mayą, jednak bardzo pewnie gra jako zmiennik.
16. James Ward-Prowse / 31 występów, 1 gol, 4 asysty /
Gdyby na boisku było 12 zawodników grałby w pierwszym składzie. Bardzo dobra gra, jednak brakuje siły.
9. Jay Rodriguez / 34 występy, 7 goli, 1 asysta /
Wypalił w końcówce sezony, gdy zaczął zdobywać bramki hurtowo. Zazwyczaj grał na prawym skrzydle gdzie dobrze się spisywał.

2.Transfery

W pierwszym sezonie transferów do klubu nie dokonywałem bo przecież były one zrobione. Przed sezonem doszli między innymi Lovren z Ol.Lyonu i Osvaldo z Romy. Ja pozbyłem się kilku zawodników, jednak większości z nich kończył się kontrakt a że nadal nie potrafię zapamiętać ich nazwisk odeszli bez większego szumu. Sprzedałem jednego zawodnika, Tadanari Lee, za około 500.000 £ odszedł do Cardiff City. W trakcie sezonu bardzo zależało mi na zdobyciu jakiegoś ofensywnego zawodnika bo u mnie była posucha, dodatkowo na ostatnie kilka meczy wyleciał ze składu Lambert bo doznał kontuzji na treningu. Znalazłem Samarasa, zastanawiałem się czy zakupić go w zimę jednak szkoda było pieniędzy a że kończył mu się kontrakt zatrudniłem go za darmo.

3.Rozgrywki

4.Opis kariery.

Sezon jak dla mnie średnio udany, zaprzepaściłem w końcówce walkę o ósmą lokatę w lidze przegrywając z Aston Villą 0:3 i remisując z Swansea 0:0. W lidze pokonałem między innymi Liverpool 4:0, City 2:1 i United 2:1. Druga runda zdecydowanie lepsza od pierwszej po której mój dorobek punktowy wynosił 23. Po sezonie z wypożyczeń wrócił Mayuka i Puncheon. Dla tego drugiego raczej na wstępie nie widzę miejsca w swoim zespole więc zostanie sprzedany. Dla Mayuki ważne będą sparingi i wtedy przekonam się czy ten zawodnik ma potencjał aby walczyć o miejsce w składzie z Ramirezem, Samarasem czy Lallaną. Co do transferów to tutaj liczę na waszą pomoc. Chcę kupić kogoś w stylu poprzednich transferów Świętych takich jak Lovren i Osvaldo, chcę prowadzić politykę dokładnie tak samą, czyli kupować zawodników ze znaną już marką. Pieniądze mam, zarząd się popisał, czego chcieć więcej? Po sezonie dostałem oferty od Arsenalu, Evertonu, Newcastle, Saint-Etienne czy Ol.Lyon jednak jak widać zdecydowałem się pozostać w Southamptonie.

Ostatnio edytowane przez Maders ; 02-10-2013 o 15:09
Maders jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem