Temat: Wasze kariery
View Single Post
stare 09-08-2013, 21:52   #8587
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie

RCD MALLORCA

Klub: Real Club Deportivo Mallorca
Sezon: 3 (podsumowanie)
Platforma: PS3
Poziom trudności: Klasa Światowa
Trener: Tito Vilanova

SEZON 3 - 2014/2015:

Budżet: 25.000.000€
Liga: Primera División

Skład:

Bramkarze:
Mattia Perin (22/77) - (+2), sprzedałem starego Catalayuda w zimę i wzmocniłem się kolejnym młodym, ciekawym bramkarzem. Szybko wygryzł jednak ze składu Lealiego, który mnie już tak nie przekonywał. Teraz to on jest podstawowym golkiperem.
Nicola Leali (22/76) - (+3), przy Perinie wypadał dość blado, ale nadal nienajgorzej. Grają mniej więcej w stosunku 3 lub 4:1 dla Perina.

Obrońcy:
PO: Nsue (25/81) - (+3) pisałem o nim już wiele, bardzo dobry gracz, ale więcej już się nie rozwinie. Zostanie sprzedany/wciągnięty na ławkę.
ŚO: Luis Neto (27/83) - (+3) genialny, genialny. Ciągle się rozwija, Strateg. Naprawdę niezastąpiony wręcz.
ŚO: Julian Dudda (22/85) - (+3), jeszcze lepszy niż Neto! Ma 22 lata i 85 ovr... kupiłem go z Eintrachtu za rekordowe 25 milionów, ale opłacało się! Teraz jest jednym z najlepszych obrońców na świecie. Nie wiem skąd on się wziął, naprawdę. Jest bogiem.
LO: Emiliano Insua (26/84) - (+2), kolejny znakomity rozwój. Został kapitanem po sprzedaży Piny. Super obrońca.

ŚO/LO: Luna (24/77) - (+2), tym razem jego skill się podniósł, dobry zmiennik.
ŚO: Geromel (29/78) - (+0), kolejny rezerwowy, ale cały czas gra dobrze. Sprzedać go nie mogę, wypożyczyć go nie mogę, nawet kontraktu rozwiązać z nim nie mogę nie wiem o co chodzi, bo ciągle jest "na wypożyczeniu"... od 3 lat...
ŚO: Andreu Fontàs (25/81) - (+2), został pierwszym zmiennikiem na obronę. Fontas jest dalej w świetnej formie i się dobrze rozwija.

Pomocnicy:
ŚPD: Dries Schamp (17/75) - (+4), cały czas się dobrze rozwija i na niego stawiam niezmiennie. Już mówiłem ostatnio, ale GENIALNE uderzenie z daleka
PP: Isaac Cuenca (24/82) - (+2), świetny no, nie ma tu co przedłużać. Drybler i Lubi dośrodkowania, które notabene wychodzą mi znakomicie.
LP: Aleix (25/78) - (+2) wciąż na niego liczę, że dobije tych 80+, jest na dobrej drodze. Strzelił mi wiele ważnych bramek.
ŚPO: Florian Schauerte (16/77) - (+5), MISTRZ. Ma tylko 16 lat!! Nigdy mi się chyba TAKI junior nie trafił Czekam z niecierpliwością, co z niego wyrośnie!

ŚP: Victor Manuel (16/73) - (+3), następny genialny junior. Jest rok krócej od Schampa, a niemal mu dorównuje. Zastanawiam się nad zmianą miejsc.
LP: Lansare Afrani (16/73) - (+4), to samo co wyżej. Brat chyba Oliviera, również juniora z WKSu, którego wypożyczyłem na sezon to samo nazwisko, ten sam kraj Świetny, naprawdę świetny skrzydłowy.
ŚPO: Ryad Boudebouz (25/80) - (+2) potrzebowałem zapchajdziury, a ten grajek świetnie się nadawał do tego. Strzelił również parę ważnych goli, wchodząc z ławki. Joker.

Napastnicy:
PN: Samuele Longo (23/82) - (+3) SUUUUPER! Król strzelców ligi, razem z Araujo są naprawdę kozakami. Najlepszy atak sezonu!
LN: Sergio Araujo (23/81) - (+3), przekozak, król asyst ligi, czyli tak jak napisałem wyżej, świetnie się uzupełniają z Longo. Brawa!

ŚN: Rafinha Alcantara (22/76) - (+3), kolejny joker w talii! Znakomite uderzenie z dystansu i woleje, następny zmiennik, który strzelił wiele niezwykle ważnych bramek wchodząc z ławki.
PS: Jordi Gracia (16/69) - (+4) na tego juniora z Meksyku również czekam z niecierpliwością, jak się rozwinie

Wypożyczenia:

Olivier Afrani (+2) --> CELTA VIGO (wypoż. na sezon)

Transfery:

Do klubu (LATO):

- Julian Dudda - EINTRACHT FRANKFURT --> RCD MALLORCA (25.000.000€)

- Ryan Boudebouz - FC SOCHAUX --> RCD MALLORCA (8.000.000€)

Do klubu (ZIMA):

- Mattia Perin - PESCARA CALCIO --> RCD MALLORCA (6.200.000€)

Z klubu (LATO) :

- Tomas Pina - RCD MALLORCA --> ARSENAL FC (5.000.000€)
- Javi Marquez - RCD MALLORCA --> WEST HAM UTD (2.800.000€)
- Bigas - RCD MALLORCA --> RAYO VALLECANO (1.800.000€)
- Pereira - RCD MALLORCA --> SEVILLA CF (4.700.000€)
- João Victor - RCD MALLORCA --> BETIS SEVILLA (1.200.000€)

Z klubu (ZIMA) :

- Garcia Torre - RCD MALLORCA --> DEPORTIVO LA CORUNA (1.600.000€)
- Cristeto - RCD MALLORCA --> SPORTING GIJON (1.200.000€)

ZYSK: 18.300.000€
UBYTEK: 39.200.000€

Zysk dużo mniejszy niż ubytek w tym sezonie, ale również tych zakupów wielkich nie było. 25 milionów zeszło z samego Duddy, który jednak myślę, że się szybko spłacił

Juniorzy:

Mam MASĘ juniorów z potencjałem 90+ i już na następny sezon będę mógł nimi ze 2 pełne składy zbudować.

Ciąg dalszy niżej!