Temat: Wasze kariery
View Single Post
stare 03-08-2013, 13:00   #8493
Remi203
Dawniej FCBFan.

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Remi203 Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Remi203 Origin: Remi203
Domyślnie

Tryb - Kariera menadżera
Konsola - PC
Sezon - zaczynam trzeci
Klub - USS Sassuolo
Liga - Serie B
Cel na przyszły sezon - awans
Budżet - 3.200.000 Euro (poziom ścisły-65%)
Poziom rozgrywki - Klasa światowa, szybka

Wstęp

Sassuolo

Pełna nazwa - Unione Sportiva Sassuolo Calcio SRL
Barwy - zielono-czarne
Data założenia - 1920
Liga - Serie B
Debiut w najwyższej lidze - BRAK
Stadion - Stadio Alberto Braglia, Modena, Włochy
Prezes - Carlo Rossi
Trener - Remi Żak

Serie B
Opis

Tabela

Najlepsi strzelcy

Coppa Nazionale
Tu odpadłem po pierwszej rundzie, w meczu z Atalantą Bergamo. Przegrałem 3:1.

Pierwsza jedenastka

Opis zawodników
  • BR Mirko Pigliacelli 69+4 (20l. 43M 12CZ) - Pewny na swojej pozycji, dosyć stabilna forma. Nie przydarzały mu się głupie wpadki. Widzę go na kilka sezonów w pierwszej jedenastce. 7/10
  • PO Lorenzo Laverone 72+3 (25l. 28M 1B) - Niezły prawy obrońca. Nie popełniał błędów, jednak zbyt bardzo trzyma się lini defensywnej. Dosyć kontuzjogenny, dlatego będę szukał zastępcy. Ale to nie w tym sezonie. 8/10
  • ŚO Luca Antei 71+5 (22l. 41M 2B 1A) - Bardzo dobry środkowy obrońca. W pierwszym sezonie był na ławce, a w pierwszym składzie grał wypożyczony Salamon. W tamtym sezonie był pewniakiem. Pogra kilka lat u mnie, zobaczymy na jakim skillu skończy się rozwijać. 9,5/10
  • ŚO Emanuele Terranova 73+2 (27l. 41M 1B) - Dosyć dobrze się sprawował na środku obrony. Jego wiek jest jak dla mnie za duży, dlatego w tym sezonie będzie się więcej rotował ze zmiennikiem. Też się trzyma lini obrony. Zdarzały mu się głupie wpadki. 8,5/10
  • LO Alessandro Longhi 69 (24l. 16M) - Fatalny sezon, złapał na początku roku kontuzje na 6 miesięcy. Często łapał czerwone kartki, jednak jak już grał to nie był zły. Na ławce jest jego zmiennik na przyszły sezon. 2/10
  • ŚPD Francesco Magnanelli 67+1 (29l. 32M) - Stary, stary, stary. Mam już dla niego zmiennika. Nie podobała mi się jego gra, był zbyt ospały, wolno podejmował decyzje. Zdecydowanie do zmiany. 2/10
  • ŚP Antonino Barilla 73+2 (26l. 41M 2B 3A) - Dosyć dobry zawodnik, jednak jak na środkowego pomocnika to za dużo udzielał się w defensywie. Myślę że pogra u mnie jeszcze z sezon, a w przyszłym zacznie grać jego zmiennik, którego postaram się oszlifować w tym sezonie. 5/10
  • ŚP Giuseppe Rizzo 75+5 (23l. 41M 5B 4A) - Tacy zawodnicy mi się podobają. Dobry sezon w jego wykonaniu, równa gra przez cały okres. Jego wiek też jest zadowalający. Pogra kilka lat w pierwszej jedenastce, chyba że ktoś go wygryzie. 9,5/10
  • PS Domenico Berardi 76+3 (19l. 43M 12B 10A) - Jego wiek to coś pięknego. Rozwija się równie pięknie. Potrafi dokładnie wyłożyć piłkę kolegą z drużyny. Jeżeli nie będzie chciał odejść to pogra u mnie i to długo. 10/10
  • N Richmond Boakye 77+3 (21l. 43M 20B 6A) - Kolejny młody, zdolny, wykazujący mega potencjał gracz w moim składzie. Do tego wicekról strzelców w SERIE B, któż by nie chciał tego osiągnąć w jego wieku. Zawodnik na kilka lat. 10/10
  • LS Andrea Catellani 75+2 (25l. 42M 22B 12A) - Najstarszy z moich graczy ofensywnych, jednak jego doświadczenie przełożyło się aż na 22 bramki zdobyte osobiście, oraz pomoc przy 12 bramkach swoich kolegów. Zobaczymy jak będzie wyglądał kolejny sezon w jego wykonaniu, na razie nie szukam jego zastępcy. 9,5/10

Rezerwowi

• BR Luca Savelloni 61 (18l.) - Przyszedł do nas nie dawno. Nie zdążył jeszcze zadebiutować. Na tą chwilę nie potrafie powiedzieć czy widzę w nim przyszłego zawodnika pierwszego składu. Wszystko okaże się za kilka miesięcy.
  • LO Paolo Frascatore 67+5 (22l. 35M 2B 2A) – To jest ten zawodnik, który w przyszłym sezonie powinien zacząć grę w pierwszej jedenastce. Młody, zwinny, dobrze odbierał piłki. Podejmował walkę z innymi zawodnikami I bardzo często wychodził zwycięzko. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, to on będzie grał na lewej obronie w przyszłym sezonie. 8,5/10
  • ŚO Federico Barba 61+1 (20l. 6M) – Przyszedł do nas nie dawno. Bardzo młody, jednak zobaczymy jak się rozwinie w przyszłym sezonie, w którym powinien dostać więcej szans. 7/10
  • ŚO Lino Marzoratti 64 (27l. 3M 1B) – Też nie ma co tu dużo o nim pisać. W przyszłym sezonie powinien zostać zastąpiony jakimś zawodnik, który ma 19 lat I mniej więcej ten sam skill.
  • PO Marcello Gazzola 65+1 (29l 17M) – Trochę pograł, gdy mój prawy obrońca był kontuzjowany. Nie robił szału, ale najgorszy też nie był. W przyszłym sezonie chciałbym zastąpić go kimś nowym. 4/10
  • ŚPD Marco Piscopo 63+3 (20l. 18M 1A) – Zawodnik, który przyszedł w ostatnim czasie. Zagrał 18 meczy w wniku kontuzji naszego defensywnego pomocnika. W przyszłym sezonie zacznie walkę o pierwszy skład. Ma duży potencjał. 7/10
  • ŚP Tommaso Bianchi 68+3 (25l. 1M) – Wchodził trochę z ławki rezerwowych, grał dosyć słabo. Poszukam kogoś, kto go zastąpi. 4/10
  • ŚP Michele Troiano 64 (29l.) - Nic nie pograł. Jedynie w sparingach zagrał, to strasznie źle mi się nim grało. Jest jednym z pierwszych zawodników, których będę chciał się pozbyć. 1,5/10
  • ŚP Yussif Raman Chibsah 67+1 (20l. 6M 1A) – Moim zdaniem jest to zawodnik, który w przyszłości będzie stanowił o sile mojego zespoły. Młody, a skill już wygląda nieźle. Zobaczymy jaki zanotuje wzrost w przyszłym sezonie, gdzie powinien dostawać więcej szans. 8/10
  • ŚP Leonardo Capezzi 66+2 (19l.) - Nowy nabytek. Nie zdążył zadebiutować, ale w przyszłym sezonie będzie już walczył o pierwszy skład. Jego wiek I skill bardzo mi się podobają. Kupiłem go za 950.000 Euro, a wart już jest 1.200.000 euro.
  • LP Davide Lupp 55+2 (23l.) - Żadnego meczu nie rozegrał, są lepsi od niego. Powinien opuścić drużynę przed przyszłym sezonem.
  • LS Karim Laribi 72+3 (23l. 24M 2B 2A) – Solidny zmiennik, w wypadku kontuzji Catellaniego może grać z powodzeniem na ego pozycji. Bramek I asyst może dużo nie zanotował, jednak podobała mi się jego gra, gdyż nie dawał się przepchnąć obrońcą przeciwnej drużyny. 7/10
  • PS Gaetano Masucci 67+1 (29l. 37M 5B 3A) – Też stary, wart 550.000 euro I tyle bym chciał za niego dostać. W przyszłym sezonie powinien już być ktoś na jego miejscu. 5/10

----------------------------------------------------------------------
Zapraszam do oceniania
Remi203 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem