Temat: Wasze kariery
View Single Post
stare 29-07-2013, 18:48   #8396
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie

BRISTOL ROVERS F.C.

Klub: Bristol Rovers F.C.
Sezon: 4 (podsumowanie)
Platforma: PS3
Poziom trudności: Klasa Światowa

SEZON 4 - 2015/2016:

Budżet: 11.000.000€+2.000.000€ od zarządu
Liga: Barclays Premier League

Skład:

Bramkarze:

Cragno (22/72) - niesamowity jest ten golkiper. Ma "tylko" 72ovr ale ciągle rośnie. Wyjmuje czasem naprawdę takie piłki, że ręce same składają się do oklasków.
Bolatti (17/63) - urugwajski bramkarz, junior. Fryzura a'la Pinto, bardzo mi się podoba jego gra, w przyszłym sezonie będzie dostawał więcej szans na grę.
Güvenç (17/53) - mój 3 bramkarz, nie zagrał chyba w żadnym meczu, próbuję go wypożyczyć no ale cóż, nie idzie jakoś to dobrze. Również junior, tylko, że z Turcji.

Obrońcy:

João Cancelo (22/78) - ten gość jest świetny. Bardzo szybki, zwinny, znakomicie dośrodkowuje. Wypożyczyłem bo z opcją wykupienia za 9.000.000€, co uczyniłem po sezonie. Wart jest 11 na tem moment
Prince Desir Gouano (21/74) - kupiłem go z Juventusu, gdy Rekik postanowił odejść z BR. Bardzo dobry, solidny, wysoki obrońca. Polecam.
Dória (21/76) - jeszcze lepszy od Gouano! 188 cm wzrostu, bardzo silny. Kupiony z Botafogo na drugiego obrońcę obok Rekika, ale sam stał się najlepszym z najlepszych.
Grimaldo (20/74) - zainwestowałem w niego dość spore pieniądze, ale chłopak się zwraca z nawiązką. Jest bardzo zwinny, szybko reaguje, przechwytuje wszystkie piłki. Nabył cechę "Strateg".
Carmona (18/64) - nie zdołałem go wypożyczyć i... w sumie nie żałuję. Bardzo mi się przydaje i jest tak naprawdę moim 3 ŚO.
Vega (20/71) - nie podoba mi się sposób, w jaki się rozwija. Za wolno moim zdaniem. Ale to nadal dobry gracz.
Juricic (18/62) - PO, dość dużo pograł w tym sezonie.
Smith (27/71) - nie grałem nim już nic, bo chciałem ogrywać młodych. Na liście jest ciągle, ale nikt się nie kwapi do kupna. Mimo to nadal zostaje powoływany do kadry swojego kraju :o
Merrifield (19/53) - junior z Anglii, nie ma u mnie wysokich notowań. Czeka na wypożyczenie.
Brown (25/67) - nie tak dawno jeden z najlepszych, to teraz w głębokiej rezerwie. Czeka na nowego pracodawcę.

Pomocnicy:

Gabriel (22/71) - podobno wykazuje ogromny potencjał, wiązałem, nadal wiążę, z nim wielkie nadzieje, ale też nie rozwija się tak jak oczekiwałem. Gazzi zdecydowanie lepszy, i młodszy. Zobaczymy.
Hunter (20/73) - ostatnio narzekałem, że słabo się rozwija. Nagle wystrzelił! Dosłownie. Nie stawiałem na niego od początku, potem kontuzja Ramana i wskoczył do pierwszego składu na dobre.
Manuel (20/81) - o tym fenomenie już nie ma co mówić więcej. 20 lat, 81ovr i ciągle idzie naprzód. DIAMENT.
Gazzi (20/77) - narzekał na brak gry, ale zacząłem na niego pod koniec sezonu stawiać zdecydowanie bardziej niż na Gabriela. W sumie miał rację, bo jest lepszy.
Carcuro (20/70) - za słabo się rozwija, o podstawowym składzie na tą chwilę może zapomnieć. Ale jako zmiennik jest bardzo porządny
Aduamah (17/57) - junior z Kamerunu, powinien się rozwijać dobrze, aczkolwiek u mnie nie ma zbyt dużych szans na grę.
Marquez (20/65) - nie stawiam na niego zbyt często, chciałbym go sprzedać.
Han Kook Young (26/71) - z niego również zrezygnowałem już tak zupełnie. j/w
Verdejo (18/56) - rozwija się nienajgorzej, ale też nie grał zbyt wiele wskutek zbyt dużej konkurencji.
Zakari (17/48) - 197 cm prosto z Kamerunu. Nie gra się nim źle, co prawda zagrałem nim tylko jeden mecz, ale uzyskał on tam notę bodajże 8.0-8.6. Ale no niestety, nie ma dla niego miejsca.
Raman (21/74) - na skutek kontuzji stracił trochę minut (trochę dużo) i nawet miejsce w składzie. Chcę go sprzedać, bo mam ludzi na jego miejsce a floty powinienem dostać za niego sporo.

Napastnicy:

Caeiro (17/67) - wiążę z tym zawodnikiem bardzo duże nadzieje, włączyłem go nawet w drugiej połowie sezonu do pierwszego składu na dziewiątkę.
Ferrari (21/79) - uwielbiam tego napastnika. Strzelił mi mnóstwo bramek, głównie z główki. Groźny w powietrzu i Sprinter. Tak, jest też niesłychanie szybki.
Bastos (17/73) - drugi diament, obok Manuela. To na niego tyle czekałem, gdy go zwerbowałem w wieku 14 lat z Brazylii. Teraz strzela mi przepiękne bramki.
Agbeko (17/66) - szybki, niski. Podoba mi się jego gra.
Aydemir (17/65) - to samo co z Caeiro. Junior z Turcji ze znakomitym potencjałem.
Fauria (17/63) - Argentyńczyk z warkoczem. Po sprzedaży Ramana, mam nadzieję, wskoczy na ławkę.
Özbek (18/59) - niestety nie udało mi się go wypożyczyć, ma wysoki potencjał więc może teraz się uda.

Wypożyczenia:

- Kwame Narh - ŚPD, 57ovr -> Walsall F.C.
powrócił z 62+5.
- João Cancelo - PO, 74ovr Benfica -> Bristol Rovers F.C. (+opcja wykupienia)

Transfery:

- Gabriel (1.000.000€) US Pro Vercelli Calcio --> Bristol Rovers F.C.

- Grimaldo (3.600.000€) FC Barcelona B --> Bristol Rovers F.C.

- Dória (3.500.000€) Botafogo --> Bristol Rovers F.C.

- Prince Desir Gouano (1.800.000€) Juventus --> Bristol Rovers F.C.

- João Cancelo (wypożyczenie, potem wykupienie za 9.000.000€) Benfica --> Bristol Rovers F.C.

- Ryan Brunt (1.700.000€) Bristol Rovers F.C. --> NEC Nijmegen
- Tom Hitchcock (300.000€) Bristol Rovers F.C. --> Sheffield Wednesday F.C.
- Fabian Broghammer (525.000€) Bristol Rovers F.C. --> West Ham United
- Tom Parkes (1.000.000€) Bristol Rovers F.C. --> West Bromwich Albion
- Seanan Clucas (220.000€) Bristol Rovers F.C. --> Ross County F.C.
- Karim Rekik (5.300.000€) Bristol Rovers F.C. --> Everton (na życzenie)

ZYSK: 9.045.000€
UBYTEK: 9.900.000€ + 9.000.000€ pod koniec sezonu za Cancelo.

Juniorzy:

Doszło bardzo wielu juniorów do mojego składu. Większość z bardzo wysokim potencjałem i nie ukrywam, że bardzo na nich liczę. Również paru chciałbym wypożyczyć, ale jedynie Narha mi się udało. Nikt inny się po żadnego nie zgłaszał... denerwuje mnie to strasznie.

Podsumowanie:

Było cholernie trudno. Na początku samym miałem za przeciwników Liverpool (1:4), Chelsea (1:1) i Sunderland (0:3). Ta porażka z Sunderlandem była naprawdę beznadziejna... nie istniałem po prostu. Na dodatek Raman dostał kontuzji 2 miesięcznej wtedy. Ale od tego czasu zacząłem sobie zdecydowanie lepiej radzić, a sam Sunderland zajął 18 miejsce w lidze
Walka w BPL trwała do ostatniej niemal kolejki. W grze było 5 zespołów - ManCity, Arsenal, Bristol Rovers, Chelsea i Liverpool. I taka też była kolejność w tabeli na koniec. Udało mi się zająć 3 miejsce i bezpośrednio awansować do fazy grupowej LM. Tuż za mną uplasowało się Chelsea z 1pkt mniej, a niżej Liverpool z 2 punktami mniej. Gdybym przegrał ostatni mecz z Fulham (2:1) bądź choćby zremisował, mogłem nawet zająć 5 miejsce. Ale na szczęście się udało i jestem dumny z moich chłopaków

W pucharach poszło mi tak... no nienajgorzej, no...
w F.A. Cup doszedłem do finału, pokonując po drodze m.in. Manchester City (2:0), w którym uległem Chelsea 2:1.
W Capital One przegrałem w półfinale RÓWNIEŻ (-.-) z Chelsea 2:1.

A i bym zapomniał. Karim Rekik poprosił o odejście z klubu, w sumie nawet nie poprosił, tylko kazał się umieścić na liście, pod sam koniec okienka. Zdążyłem na szczęście sprowadzić Gouano. A sam Rekik teraz grzeje ławę w Evertonie, które zajęło 9 miejsce .

Najlepsi strzelcy (Liga):

I. Jelavić - Everton - 18 bramek
II. Bale - Spurs - 17 bramek
III. Ferrari - Bristol Rovers F.C. - 16 bramek

Najlepsi asystenci (Liga):

I. Jelavić - Everton - 14 asyst
II. Manuel - Bristol Rovers F.C. - 11 asyst
III. Agüero - Manchester City - 8 asyst

Czyste konta (Liga):

I. Szczęsny - Arsenal - 19 czystych kont
II. Hart - Manchester City - 15 czystych kont
III. Lloris - Spurs - 11 czystych kont