FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   Giercowanie na Ekranie (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=19)
-   -   W co właśnie gracie ? (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=41113)

ass paper 19-01-2010 12:59

W co właśnie gracie ?

W padłem na pomysł żeby założyć troszkę taki luźniejszy temat.
Piszcie tutaj w co obecnie gracie lecz słowo obecnie = na przestrzeni paru dni. Nie chodzi mi o wymienianie całej listy gier z dwóch tygodni czy miesiąca.
Do tego jakiś krótki opis gry, ostatniej misji, jakies uwagi itp. Jak gra freeware to fajnie jakbyścię umieścili link do niej.

Zobaczymy czy się przyjmie ;P

maybac 19-01-2010 13:02

Left 4 Dead, kupione za 25 zł.

Co z tematem lewego? Czemu mi skasowałeś tamtego posta?

Dobra, zauważyłem. Sorry :D
Co do gry ^^
Polecam. Bardzo przyjemny co-op, szczególnie jeśli gra się z kimś znajomym i jest pewność, że się gra na poważnie. Fabuły nie ma, chodzisz i rozwalasz zombie, ale gra wciąga mega :P

ass paper 19-01-2010 13:07

a o co w tym chodzi ? co to za gra ?

przemo(L) 19-01-2010 13:26

WoW (nie bede moze wyjasnial bo chyba kazdy z was wie o co w tym chodzi xd)
PES 2010 (tez chyba wiecie ocb ;p)
pare dni temu bylem na onyxii 25 i udalo sie zabic :D ale niestety nic dla mnie nie wypadlo :(
a w pesie zakonczylem wlasnie sezon 2010/2011 ajaxem, udalo mi sie wygrac lige i zdobyc puchar ligi mistrzow, niestety w pucharze holandii odpadlem w drugiej rundzie :(

Mruvek 19-01-2010 14:38

Po skończeniu Resident Evila 5, zacząłem Batmana: Arkham Asylum. Ogólnie gra o Batmanie ;P Przywozi Jokera do szpitala psychiatrycznego, gdzie Joker ucieka i przejmuje kontrolę. Gra jest jak dla mnie megazajebista, co prawda nie skończyłem, ale więcej jak połowę chyba przeszedłem i na razie 10/10 IMO (a u mnie na dychę trzeba zasłużyć :D) Batman ze swoimi zabawkami, poruszaniem się, "lataniem", bardzo dobrze wykonanymi walkami i detektywowaniem na prawdę gniecie, do tego bardzo dobra grafika i świetny Joker, w sumie nie podoba mi się tylko jedno, że już długo leżało na dysku, a odpaliłem dopiero niedawno :D Do tego należy dodać, że z tego co pamiętam nie była rok przed premierą chwalona i twórcy nie mówili, że to będzie najlepsza gra wszech czasów i omg co to nie będzie (jak np. z MW2) a wyszło świetnie :)

Mateuszronni 19-01-2010 16:01

Avatar The Game :) Xbox 360 :] Po obejrzeniu filmu stwierdziłem ze kupie gre i jak narazie pieniadze w błoto :/

d3v 19-01-2010 16:08

Fable 2 ; d

maybac 19-01-2010 17:45

Cytat:

Napisał Mateuszronni (Post 590070)
Avatar The Game :) Xbox 360 :] Po obejrzeniu filmu stwierdziłem ze kupie gre i jak narazie pieniadze w błoto :/

A czego się spodziewałeś po egranizacji? I to na dodatek marnego filmu?

Mateuszronni 19-01-2010 17:52

Cytat:

Napisał el_maybaco (Post 590102)
I to na dodatek marnego filmu?

Marnego filmu ? :haha: To chyba mało w zyciu obejrzałes dobrych filmow :]

P@chu 19-01-2010 17:53

W tej chwili Dragon Ball:Budokai Tenkaichi 3 z emulatorem PCSX2. Oczywiście gram na padzie. Tak ogólnie fajna gierka, multum postaci, fajne sterowanie, no i kombosy oraz specjalne ataki typu Final Flash czy Spirit Bomb. Świetna do gry z kumplem na jednym kompie.

maybac 19-01-2010 17:58

Cytat:

Napisał Mateuszronni (Post 590107)

No fakt, jakbym oceniał filmy tak jak Ty to pewnie miałbym mnóstwo ocenionych na 10. A Avatar prócz widoków (zajebistych przyznaję) to ssie niemiłosiernie.

x_adam 19-01-2010 17:58

NBA 2k10 :)
Polecam fanom koszykówki. Bardzo przyjemna gra. Grafika jak dla mnie na bardzo dobrym poziomie ;P Aktualnie gram w trybie My Player.

Mruvek 19-01-2010 18:06

Cytat:

Napisał Mateuszronni (Post 590107)

Chyba marnych filmów mało widział, bo skoro uważa Avatara za słaby, to musiał dużo dobrych obejrzeć? Poza tym, każdy ma własne zdanie, więc mówienie o czymś, że ogólnie jest dobre albo słabe, to na prawdę...

maybac 19-01-2010 18:08

Dobra, dobra jest temat movies, więc jeśli kolega chce pogadać niech napisze tam ;P

kolejorz 19-01-2010 18:25

W to samo co x adam. Bardzo fajna gra, mnie mocno wciągła. i w jeszcze CoD MW2

Rimmon 19-01-2010 20:46

ja gram w Dsj 3 :D

Habugapapuga 19-01-2010 20:49

Powrót to Grand Theft Auto: San Andreas przechodzę już po raz 8. :P

AGR 19-01-2010 22:09

Jeszcze parę dni temu, gdy miałem trochę czasu, grałem w Dragon Age'a przede wszystkim. Przeszedłem grę półtora raza i dalej bym grał co najmniej dwa razy tyle(a krótka nie jest) :O Najlepszy RPG od lat. Poza tym NBA 2k10, świetna koszykówka, zwłaszcza pvp jak każda z resztą gra sportowa.

Mruvek 19-01-2010 22:14

Cytat:

Napisał d3v (Post 590073)
Fable 2 ; d

Mógłbyć przybliżyć trochę :)? Bo wiele słyszałem, ale tak na prawdę nie wiem nic, długie/krótkie? O co w ogóle tam chodzi? Tak wiem, że mogę poszukać sobie, ale wolę jak ktoś "znajomy" opowiada ;p

Trade 19-01-2010 22:34

Fable 2 przeszedłem także coś mogę napisać. Mało się zdarza żebym tak się wciągnął w grę jak właśnie w Fable 2. Coś jak Gothic, chociaż dla mnie bardziej baśniowa. Fajnie jest to wszystko pomyślane, najpierw zaczynając grę jesteś małym chłopcem, robisz jakieś osiągnięcia, zbierasz coś dla kogoś, ale nie trwa to długo. Potem stajesz się starszy i możesz już szkolić się w walce wręcz jak i czarach. Mogę wskazać poradnik jak coś na pw :zeby:. Więcej nie napiszę, żeby nie psuć możliwej zabawy.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:04.