FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   NA SPORTOWO (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Koszykówka - NBA (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=24739)

Swayzi 05-11-2005 13:36

Koszykówka - NBA

można przykleić ten temat i będziemy tu rozmawiać o NBA
Spurs - Cleveland
Kto oglądał mecz ,ten wie ze Mistrzowska dużyna z san Antonio nieziemsko wymiata .Świetny zespól ,tacy gracze jak Ginobilli ( czy jakoś tak) ,Van Exel ,Duncan czy T.Parker .Własnie ten ostatnio wg mnie był najlepszy .świetne podania ,kosze ,francuz nieźle sobie radzi w Nba .W Cavaliers szkoda LebronA ,ale i tak grał ponad poziom ,drużyna jego musi jeszcze się sporo nauczyć .
Spursi -Cav's 102-76 .Brawo Parker ,brawo :spoko:

Paolo_ 05-11-2005 14:13

W tym seznonie Spursi raczej zdominują rozgrywki, niedość że zatrzymali wszystkich ważnych zawodników z poprzedniego mistrzowskiego sezonu to jeszcze wzmocnili sie byłymi gwiazdami (mówie byłymi bo mają już swoje lata ale dzięki temu mają odpowiednie doświadczenie) Van Exel'em i Finley'em + gwiazdą Euroligi - Fabricio Oberto. Co do LeBrona to bardzo nie lubie tego gościa, wszyscy sie nim zachwycają porównują do Jordana co wg mnie jest śmieszne. Gość owszem jest niezły ale co z tego - ma niezłych zawodników u boku i nie potrafi poprowadzic drużyny do zwycięstw i play-offów. Wg mnie to LeBron powinien sie jeszcze wiele nauczyć żeby być porównywanym do koszykarza któremu do pięt nie dorasta.

mathias_ 05-11-2005 14:14

Odkąd interesuje sie NBA Spursi to moj ulubiony team, czyli juz od okolo 6-7 lat :] Szkoda tylko ze nie moge sobie na codzien oglądac meczy nba, bo to są fantastyczne spotkania...Pare razy u wujaszka widzialem i wrazenia niesamowite :]

Fred the Red 05-11-2005 15:17

Cytat:

Napisał pkar
W tym seznonie Spursi raczej zdominują rozgrywki, niedość że zatrzymali wszystkich ważnych zawodników z poprzedniego mistrzowskiego sezonu to jeszcze wzmocnili sie byłymi gwiazdami (mówie byłymi bo mają już swoje lata ale dzięki temu mają odpowiednie doświadczenie) Van Exel'em i Finley'em + gwiazdą Euroligi - Fabricio Oberto. Co do LeBrona to bardzo nie lubie tego gościa, wszyscy sie nim zachwycają porównują do Jordana co wg mnie jest śmieszne. Gość owszem jest niezły ale co z tego - ma niezłych zawodników u boku i nie potrafi poprowadzic drużyny do zwycięstw i play-offów. Wg mnie to LeBron powinien sie jeszcze wiele nauczyć żeby być porównywanym do koszykarza któremu do pięt nie dorasta.

Mówisz tak a zaloze sie ze zadnego meczu nie ogladales. Sam zawodnik emczu nie wygra w dzisiajszych czasach bo z 10 lat temu tak a teraz juz nie. Co z tego ze LJ ma srednia 30 pkt jak reszta nic nie gra. LJ robi sie tak jak Kobe. Sma nic nie zdziala, tyle ze Kobe jest egoista i mysli o zodbyciu ponad 40 pkt w meczu i srubowaniu rekordow a nie pomoaganiu druzynie. Ale zobacyzmy czy Phil utemperuje gocia.

Thierry Henry 05-11-2005 15:41

właśnie , nie wiecie czy da się jakoś oglądać mecze NBA w necie??
Bardzo bym prosił...:>

Swayzi 05-11-2005 16:41

napewno się da ,skoro piłki nożnej to napewno jest Nba .Super lux a ty cyfry nie masz ?

Thierry Henry 05-11-2005 17:05

Cytat:

Napisał Swayzi
napewno się da ,skoro piłki nożnej to napewno jest Nba .Super lux a ty cyfry nie masz ?

no właśnie nie mam i czasem jedyne co obejrze to mecze na TVP i magazyn orange ekstraklasy na TVN...bo Polsatu Cyfrowego też nie mam:(

Wojtkov_ 05-11-2005 18:13

Ja tez mam tylko Polsat Sport na kablówce i standardowe programy, szkoda bo chętnie bym sobie oglądał meczyki NBA, a tak ograniczam sie do info w magazynach sportowych, i top playsów z neta;). Bo filmików z koszykówką mam dużo, spora częśc to jednak popisy kolesi np. ze Slam Nation.

Dave 05-11-2005 19:25

Cytat:

Napisał Fred the Red
Sam zawodnik emczu nie wygra w dzisiajszych czasach

Fakt, pamiętam jak Tracy McGrady rzucił kiedys 50 punktów a Magic i tak przegrali...

Paolo_ 05-11-2005 19:29

Cytat:

Napisał Fred the Red
Mówisz tak a zaloze sie ze zadnego meczu nie ogladales.

Często ściągam mecze NBA więc co za tym idzie oglam je:] Czasami oglądam też powtórki na C+ i magazyn NBA Action.

AGR 05-11-2005 19:50

Cytat:

Napisał Fred the Red
tyle ze Kobe jest egoista i mysli o zodbyciu ponad 40 pkt w meczu i srubowaniu rekordow a nie pomoaganiu druzynie. Ale zobacyzmy czy Phil utemperuje gocia.

Taa, a to że ma najwięcej asyst w Lakersach to juz zapmoniałeś powiedzieć.

Fred the Red 05-11-2005 20:59

Nie wiedizałem. Ale i tak zostanie moim ulubionym koszykarzem. Kobe Bryant #8.

Wojtkov_ 05-11-2005 21:03

Ja i tak jestem najlepszy, dzisiaj wygrałem ze swoim kumplem 30-0 w 1on1:cfaniak:
( o poziomie jego umiejetnosci nie ma sensu wspominać;) )

Jestem ciekawy czy w tym roku pokaże coś M. Lampe, przed sezonem grał spoko, teraz nie został wystawiony do 12ski, mówili coś ze uraz jakiś, ale poprostu nikt nie wierzy w jego umiejetności raczej...

PS - Jaki jest wasz ulubiony NBA'owiec ? Dla mnie Iverson, noi V.Carter:)

Dave 05-11-2005 21:58

Tracy McGrady, Hakeem Olajuwon, Dikembe Mutombo :D

AGR 05-11-2005 22:32

A komu wogóle kibicujecie?? Ja od zawsze LaLakers :]

Paolo_ 05-11-2005 22:37

Denver Nuggets, Carmelo Anthony:]

ass paper 05-11-2005 23:19

Cytat:

Napisał AGR
A komu wogóle kibicujecie?? Ja od zawsze LaLakers :]

Ja pamiętam, że jak byłem mały to kibicowałem Chicago Bulls, bo grał tam Jordan, w którym to sie zakochałem kiedy "zagrał" u boku Królika Bugsa w "Kosmicznym Meczu"...niestety przeszło mi :-(

Wariner 05-11-2005 23:46

hmm w tym roku bez wątpienia do grona faworytów należą Spurs i Heat. Dobrze, zę w ogóle grają (miał być lock-out). Co do tych graczy ulubionych to Desmond Mason, Carmelo Anthony, Jason Richardson, Peja Stojakovic, Vince Carter no i z nie grających Stockton, Malone, Erving, Wilkins, Jordan

Ralf 06-11-2005 09:58

Dwayne Wade #3 , proste :) Kiedys czytalem dobry felieton w Przegladzie Sportowym, ze wielu uwaza LeBrona za nastepce Jordiego. Tyle, ze Jordan nie obnosil sie z tym, ze zajebiscie gra. Wade jest zupelnie inny, niz LeBron. Skromny, ma zone, ktora poznal 15 lat temu, gra swietnie w basket.

Wg. mnie nie powinno sie w ogole wybierac nastepcow danego koszykarza, kazdy zawodnik jest inny, ma inne wady i zalety. Byl Jordan, nie ma Jordana. Teraz jest Wade :)

A slyszaliscie o tym nowym przepisie 'ubiorowym' w NBA ? Zawodnicy na mecze na hale musza przychodzic ubrani w garniaki. Koniec bluz, frotek, lancuchow, czapek. Smieszne...

Spursi wcale nie sa najlepsi.. Proste, ze Miami :) Chociaz w preseasonach dostawali w dupe..

Anyway, dzisiejsze [6.XI] ciekawsze wyniki:

Boston - Charlotte 105:107
Charlotte cos czuje, bedzie czarnym koniem tego sezonu. W poprzednim meczu dopiero po dwoch dogrywkach przegrali z Chicago.

Philla - Indiana 111:109
29 pkt Ivera :)

Miami - Bucks 100:105
Widac wielka roznice miedzy gra Miami z O'nealem, a bez niego

Spurs - Dallas 84:103
Mistrz pokonany :) Nowitzki 34 pkt

Paolo_ 06-11-2005 10:39

Cytat:

Napisał Ralf
A slyszaliscie o tym nowym przepisie 'ubiorowym' w NBA ? Zawodnicy na mecze na hale musza przychodzic ubrani w garniaki. Koniec bluz, frotek, lancuchow, czapek. Smieszne...

No zgadzam sie porąbane strasznie nie wiem czemu ma to służyć. A najlepsze jest to że jak gość wyjdzie w garniaku ale będzie miał choćby malutki łańcuszek z krzyżem na szyji to dostanie kare ;P

Cytat:

Napisał Ralf
Charlotte cos czuje, bedzie czarnym koniem tego sezonu. W poprzednim meczu dopiero po dwoch dogrywkach przegrali z Chicago.

Charlotte nie ma zawodników żeby być czarnym koniem, sam Okafor nie wystarczy

Cytat:

Napisał Ralf
Spurs - Dallas 84:103
Mistrz pokonany :) Nowitzki 34 pkt

Może faktycznie nie tacy Spursi straszni jak ich malują:] Ale pamiętajmy że to poczatek sezonu

Wg mnie czarnym koniem rozgrywek może być Millwaukee Bucks, mają konkretny skład (Magloire,nr 1 draftu Bogut,Simmons,Redd,wracający po kontuzji Ford), może troche za krótką ławke ale na play offy być może starczy. Bucksi są drugim po Denver moim ulubionym zespołem
A i dotego pokonali dzisiaj Miami 105-100:]

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:41.