FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   Luzik ;) (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Co czytacie ? cz. II (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=31096)

Krecony 29-12-2006 16:14

Co czytacie ? cz. II

Jak wiadomo już powstał taki temat w przeszłości ale upadł.

Jestem przekonany, że na pewno czytacie jakieś ksiażki. Polecajcie tutaj ksiażki, obrzucajcie błotem, oceniajcie.

Ja ostanio przeczytałem "Błękitną Krew" H. Coben'a i musze powiedzieć, że po raz kolejny zawdiodłem się na zakończeniu. Nie mam na myśli tego, że się domyśliłem kto stoi za porwaniem, ktore jest tematem przewodnym powieści ale o to, że zakonczenie po raz kolejny pozostawiło u mnie nie dosyt. Ogółem można przeczytać. Jeżeli jednak miałbym polecać to inne pozycje owego autora.

Zachęcam do dyskusji.

Caméléon 29-12-2006 16:17

Polecam Gombrowicza - niezależnie jakie dzieło, każde to majstersztyk...

ila 29-12-2006 17:04

My, dzieci z dworca ZOO
Ćpun
Bidul-super książka
Hera-moja miłość
SMS-Słowa Mają Siłe- też niezła taka dosyć realna ;]

Mała Księżniczka ;D

dudson 29-12-2006 17:07

Streszczenia lektur tylko tyle

Elektryczne Nożyce 29-12-2006 17:09

Larry Alexander - Największy Brat ale to raczej tylko dla fanów Kompanii Braci

A teraz zacząłem czytać Sztandar Chwały James'a Bradleya. Generalnie książka jest o tym jak Amerykanie zatknęli flagę na Iwo Jimie. A 23 lutego do kin wchodzi ekranizacja tej książki, reżyserem jest Clint Eastwood.

emce 29-12-2006 17:47

Przeczytałem ostantio wszystkie Pan Samochodziki ;P

Jay W. 29-12-2006 18:17

C.Cussler - Bieguny zagłady

mononoke_xD 29-12-2006 19:03

Eraaagon xDDD I Pamiętnik Narkomanki xDD
Ooooo, i Bezsenność W Tokio, naprawdę polecam!!

seann 29-12-2006 19:43

Cytat:

Napisał Kret
Ogółem można przeczytać. Jeżeli jednak miałbym polecać to inne pozycje owego autora.

"Bez pożegnania"? Fajne jest? Bo zamierzam przeczytać...

NAWED_BEKA 29-12-2006 19:47

Ja czytam Pilke Nozna, Gazete Wyborcza i Metro bo rozdaja na moim przystanku :D
Ksiazek nie czytam, wole streszczenia :]

chomik10 29-12-2006 20:32

Co ja ostatnio czytałem.....chyba...Króla Edypa (Sofokles:D). Szczeże mówiąc nie lubie czytać. Ostatnie książki jakie przeczytałem z własnej inicjatywy (tz. nie lektóry:P)to Hobbit, Władca Pierścieni I i II. Jak już coś czytam, to niekoniecznie książki. Lubie czytać czasopisma naukowe itp.

carmel 29-12-2006 20:32

Cytat:

Napisał Caméléon
Polecam Gombrowicza - niezależnie jakie dzieło, każde to majstersztyk...

:eek: Giertych cię pobije!
Teraz dostaniemy więcej trucizny Sienkiewicza (choć ciekawie napisanej).

Czytałem 'Gnój', 'Hamleta', muszę zabrać się za 'Początek' - wszystko to na II etap konkursu z polaka. Dotychczas bardzo fajne lekturki. ;)

Paolo_ 29-12-2006 21:00

Tak z własnej inicjatywy to zbytnio nie ma kiedy nad czyms ciekawym posiedziec, lektur w pizdziec i trzeba wszystko czytać. Na wakacje sobie przeczytam serie Marka Krajewskiego Śmierć w Breslau,Koniec świata w Breslau,Widma w mieście Breslau,Festung Breslau. Ponoć świetne kryminały, kogo się nie pytam każdy je poleca. I do tego wszystko dzieje się we Wrocławiu to tym większa dla mnie atrakcja :]

Yeti 29-12-2006 21:08

Cóż ostatnio czytam "Wielkie mowy historii", przeczytałem "Krzyżaków" oraz zabieram się do "Chłopców Murrowa"

Elektryczne Nożyce 29-12-2006 22:17

Cytat:

Napisał chomik10
Co ja ostatnio czytałem.....chyba...Króla Edypa (Sofokles:D). Szczeże mówiąc nie lubie czytać. Ostatnie książki jakie przeczytałem z własnej inicjatywy (tz. nie lektóry:P)to Hobbit, Władca Pierścieni I i II. Jak już coś czytam, to niekoniecznie książki. Lubie czytać czasopisma naukowe itp.

Właśnie widać efekt nie czytania przez Ciebie książek.

białymaciek 29-12-2006 22:45

Cytat:

Napisał Dudi
Streszczenia lektur tylko tyle

Widać...

Jeśli chodzi o mnie, to czytam regularnie co miesiąc CD-Action, od czasu do czasu Piłkę Nożną. Z książek to ostatnio czytałem niezniszczalnego Władcę Pierścieni... ;)

ila 29-12-2006 23:46

Cytat:

Napisał mononoke_xD
Pamiętnik Narkomanki xDD

czytałam :) dobra publikacja aczkolwiek momentami zbyt nudna... Ćpanie,Odwyk, Monar... ble...
jeśli chodzi o podobne w temactyce ale o niebo lepsze to wlasnie My, dzieci z dworca ZOO i Ćpun polecam... super są

voytec 29-12-2006 23:59

Kontrowersyjny Kod da Vinci to jedna z lepszych książek jakie w życiu przeczytałem. Ostatnio czytane to Faraon, Skąpiec Moillera, no i teraz Antygona - wszystko to jak dla mnie flaki z olejem, lecz takie prawie wszystkie lektury xD. No i nieśmiertelne Pottery - każda część lecz najlepsza, hmmmm... Zakon Feniksa ;)

carmel 30-12-2006 00:07

Cytat:

Napisał voytec
Kontrowersyjny Kod da Vinci to jedna z lepszych książek jakie w życiu przeczytałem.

Jak dla mnie kicz cholerny. :P
Cytat:

Napisał yoytec
Ostatnio czytane to Faraon, Skąpiec Moillera, no i teraz Antygona - wszystko to jak dla mnie flaki z olejem

Antygona - flaki, Skąpiec - flaki, Faraon jest fajny ;)

Rakster 30-12-2006 07:08

a ja ostatnio preczytalem Milosc i odpowiedzialnosc Karola Wojtyly, super ksiazka polecam:)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:14.