FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   Piłka Nożna (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Najlepsi piłkarze w historii futbolu! (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=25881)

paweł-fifa 06 06-01-2006 21:09

Najlepsi piłkarze w historii futbolu!

Piszcie tutaj o piłkarzach,których uważacie za najlepszych na historii piłki nożnej.
P.S.robie w fifie 06 wlasna klasyczna XI i potrzebuje dobrych obroncow(nie obecnie grajacych tylko tych ktorzy zakonczyli kariere).Wiec napiszczie tez osobno o dobrych obroncach bo nie wiem kogo zrobic. :) dzieki :beer:

Tom_my 06-01-2006 22:25

obrońcy: beckenbauer, carlos alberto torres, scirea, baresi, krol, o ile sie nie myle haan grywał na obronie, koeman, junior

skoczek 06-01-2006 22:30

dla mnie najlepszym pilkarzem XX wieku jest Marco van Basten mozecie miec inne zdanie na ten temat bo wiadomo byli inni znakomici Pele maradona platini czy beckembauer ale dla mnie van Basten rzadzi :)

Wojtkov_ 06-01-2006 23:13

A jak dla mnie to najwybitniejszym piłkarzem 2005 roku był Ronaldinho :P...
Mozna tak lekkoatletów ustawiać ale z piłkarzami to juz ciężko, a o najlepszym to raczej nie ma gadki, bo wiadomo, Pele/Maradona/Van Basten/Ronaldinho itd. inne czasy, inna technika, inne warunki. Ronaldinho gra w złotych korkach Nike, a Pele w starych tramkach;)

Dave 06-01-2006 23:31

Cytat:

Napisał WBman
Pele/Maradona/Van Basten/Ronaldinho

3 pierwszysch wypromowała gra na boisku, ostatniego wypromowali ludzie od marketingu

Gałcio 06-01-2006 23:36

Cytat:

Napisał Dave
3 pierwszysch wypromowała gra na boisko, ostatniego wypromowali ludzie od marketingu

trafne spostrzezenie

CanderaS's 07-01-2006 00:20

Puskas,Kempes,Matheus,Garrincha,Romario,Schmeichel ,Pele,MaRADONa,Cruyf..........................
Nie da sie wybrac najelepszego pilkarza histori kazdy piłkarz był na swoj sposob dobry.

a obroncy:
Mathias Zamer,Hierro,Koemana,Charlie Roberts,MAldini senior...jak sobie przypomne wiecej to dopisze

blitz 07-01-2006 00:22

Schmeichel - najlepszy bramkarz w historii

MAREK24 07-01-2006 00:53

Pele,platini,boniek,dudek,romario,ronaldo,zidane

paweł-fifa 06 07-01-2006 07:58

dzieki a oto moj skład KLASYCZNEJ XI w fifie 06:
Bramkarze:Jaszyn,Chilavert,Campos,Ravelli
Obrońcy:Beckenbauer,Sammer,C.A.Torres,Baresi,C.Mal dini,Krol
Pomocnicy: Platini,Van Basten,Socrates,Garrincha,Koeman,Deyna,Matthaus
Napastnicy: Pele,Maradona,Stoichkov,Best,Puskas,Fontaine,Di Stefano,Eusebio,Cruyff,Leonidas,G.Muller
i co o nim sadzicie??

carmel 07-01-2006 09:47

Wg mnie najlepszy piłkarz w historii - Puskas. Drugi Pele, trzeci Garrincha lub Maradona.

fifaraul 07-01-2006 09:57

A mi się wydawało że Van Basten był napastnikiem.

Jay W. 07-01-2006 10:01

Jaszyn, Hierro, Lato, Cantona, Deyna, Pele, Maradona, van Basten, Cruyff, Best, Zidane, Ronaldo

AGR 07-01-2006 10:17

Cytat:

Napisał Jay Wu
Jaszyn, Hierro, Lato, Cantona, Deyna, Pele, Maradona, van Basten, Cruyff, Best, Zidane, Ronaldo

Zgadzam sie z tob±, może niedługo możnaby dorzucić tu Ronaldinho, a i jeszcze z tych starszych to Di Stefano.

live99 07-01-2006 11:56

Cytat:

Napisał Dave
3 pierwszysch wypromowała gra na boisko, ostatniego wypromowali ludzie od marketingu

Troszeczke jest w tym prawde ale tak to troche ostra sciema ;P...
Powiedz mi to czemu nikt nie wypromuje tak np Rasiaka?? Gdyby nie umiejetnosci Ronaldinho nikt o nim by nie uslyszal ;P bo grac go marktingowcy nie nauczyli i tym samym nic mu nie dali...
Occzywiscie wogol roniego jest duzo wieksza szopa, reklamy itp, tu sie z toba zgodze latwiej sie trosszke "upowszechnic" ale o zagraniach Maradony tez zachwycal sie caly swiat :P.
PS Nie znam bardziej rozleklamowanego pilkarza nic Beckham jemu sporo pomogli marketingowcy(od czasu przejsca do Realu) ale jakos chyba nikt go tutaj nie wymienil e??;P i to jak dla mnie obala twoja teorie

Tom_my 07-01-2006 12:24

Cytat:

Napisał paweł-fifa 06
dzieki a oto moj skład KLASYCZNEJ XI w fifie 06:
Bramkarze:Jaszyn,Chilavert,Campos,Ravelli
Obrońcy:Beckenbauer,Sammer,C.A.Torres,Baresi,C.Mal dini,Krol
Pomocnicy: Platini,Van Basten,Socrates,Garrincha,Koeman,Deyna,Matthaus
Napastnicy: Pele,Maradona,Stoichkov,Best,Puskas,Fontaine,Di Stefano,Eusebio,Cruyff,Leonidas,G.Muller
i co o nim sadzicie??

zamiast Chilaverta daj Zoffa, dodaj do pomocy Zico i Gullita, może też Haana i będzie bardzo fajny skład

NAWED_BEKA 07-01-2006 12:45

Cytat:

Napisał Dave

Tak oczywiscie, Ronaldinho nie umie grac w pilke, tylko go media wypromowaly.
Smieszne i zalosne sa takie komentarze, szczegolnie gdy autorami sa zakompleksieni kibice realu.. coz lepiej skomentuj najlepszych pilkarzy Realu, a dopiero pozniej bierz sie za ocene pilkarzy Barcy. I nie mowie tu, ze Ronaldinho zalicza sie do tych najlepszych.. bo na to jeszcze za wczesnie.
Co do tematu to:
Pele, Maradona, Best, Van Basten, Zidane.

Dave 07-01-2006 12:49

Cytat:

Napisał live99
Nie znam bardziej rozleklamowanego pilkarza nic Beckham jemu sporo pomogli marketingowcy(od czasu przejsca do Realu) ale jakos chyba nikt go tutaj nie wymienil e??;P i to jak dla mnie obala twoja teorie

jeszcze 4-5 lat temu gwarantuje ci ze pojawiloby sie tu jego nazwisko, poprostu teraz jest szał na ronaldinho - jest na kazdej okladce profesjonalnych czasopism piłkarskich typu bravo sport i wszyscy sie podniecaja jakie to zajebiste sztuczki robi. ale juz za 3-4 lata pojawi sie kolejna "gffiazdeczqa", ronaldiho straci forme i bedzie taka sytuacja jak z R9

@stormik: co tam ciekawego w bravo sport? masz t± cał± kolekcje zajefajnych gadżetów z ronaldinho? a moglbys podac mi linki do tych filmikow co kompute... tzn ronalninio robi te sztuczki?

dudson 07-01-2006 12:53

Zico Hierro MAradona Platini Deyna i PELE

Cytat:

jeszcze 4-5 lat temu gwarantuje ci ze pojawiloby sie tu jego nazwisko, poprostu teraz jest szał na ronaldinho - jest na kazdej okladce profesjonalnych czasopism piłkarskich typu bravo sport i wszyscy sie podniecaja jakie to zajebiste sztuczki robi. ale juz za 3-4 lata pojawi sie kolejna "gffiazdeczqa", ronaldiho straci forme i bedzie taka sytuacja jak z R9
No bo uczywi¶cie mało kot jest z giazdami na dobre i na złe podobnie jak z klubami heh

maciex50 07-01-2006 13:40

Cytat:

Napisał Dave
3 pierwszysch wypromowała gra na boisku, ostatniego wypromowali ludzie od marketingu

Dlaczego tak sadzisz?? Ronaldinho to wg ciebie pilkarz nie na miare Pelego?? Super technika, genialny przeglad pola, sporo asyst i goli. Czego chciec wiecej??

Acha jescze jedno. Widziales jakis mecz w calosci Maradony czy Pele?? A moze ogladales filmiki z akcjami ich ktore masz na kompie. Przyslesz mi>>

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:25.