FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   Giercowanie na Ekranie (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=19)
-   -   PlayStation 3 (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=42162)

Dreyes 13-07-2010 12:38

PlayStation 3

Skoro jest temat traktujący o konsoli Microsoftu to pomyślałem, że warto zrobić to samo dla konsoli SONY.

Ostatnio wymieniłem mojego xklocka, właśnie na PS3 i muszę powiedzieć że jestem zadowolony.

Mój nick na PSN to DredizPL

Mruvek 13-07-2010 12:49

Też następną konsolą do grania jaką kupię, będzie PS3 (może poza Mini Nintendo). Slim czy fat ? Jak w porównaniu z xem ?

Dreyes 13-07-2010 13:02

Pisałem Ci na GG :P

Mam grubszą wersję, ale niczym szczególnym nie różni się od młodszej siostry. Chyba jedynie tym, że jest grubsza i ma mniejszy dysk, którego wielkość nie przeszkadza.

W PS3 podoba mi się to, że mam neta za darmo, mogę go przeglądać, wszystko oglądać, wszystkie rodzaje filmów mi pójdą i lepsze exclusivy, ale mówię tak pewnie dlatego, że od zawsze mam PSX lub PS2. Po prostu przyzwyczaiłem się do nich. : )

Mruvek 13-07-2010 14:00

Z tego co opowiadałeś mi na gg i co poczytałem i przejrzałem dokładnie gry, trzeba być dałnem żeby wziąć xboxa zamiast ps3 :D

cleavage 13-07-2010 15:46

No pod koniec wakacji planuję zaopatrzyć się w konsolę, ale ciągle nie wiem co wybrać ;P Tak z ciekawości - wygodny jest pad od psa? Bo od pudła jest baardzo dobry. Za soniaczem przemawia też darmowy net, bo ceny gier to w sumie na tym samym pułapie.

W psie występują też takie "fabryczne defekty" jak RoD np. ?

Dreyes 13-07-2010 16:30

Cytat:

Tak z ciekawości - wygodny jest pad od psa? Bo od pudła jest baardzo dobry.
Dokładnie. Do 360 pad jest bardzo wygodny, niestety do PS3 szczególnie ten sixaxis nie jest za fajny (mały trochę) Jednak da się przyzwyczaić.
Są jeszcze w sprzedaży Dual Shocki, który były w PSX i PS2. Nie wiem dlaczego odeszli od tego.

Cytat:

W psie występują też takie "fabryczne defekty" jak RoD np. ?
niby tak. Jednak są to pojedyncze przypadki jeżeli porównywać do RoD'a

RedKnight 13-07-2010 17:09

Cytat:

Napisał mrv
trzeba być dałnem żeby wziąć xboxa zamiast ps3

Albo mruvkiem. Odezwał się posiadacz pc'ta który przebija względem graficznym i wszystkim ps3 i xboxa !!!!111oneoneoenoe.

Cytat:

Napisał cleavage
No pod koniec wakacji planuję zaopatrzyć się w konsolę, ale ciągle nie wiem co wybrać Tak z ciekawości - wygodny jest pad od psa? Bo od pudła jest baardzo dobry. Za soniaczem przemawia też darmowy net, bo ceny gier to w sumie na tym samym pułapie.

Pod względem pada to pad od Xboxa nie ma sobie równych ;). Jeśli chcesz grać na oryginałach to bierz ps3, pada zawsze możesz kupić innego. Za ps3 jak sam powiedziałeś przemawia darmowy net, ale nie dorównuje on Xbox Live :), jeśli będziesz mieć 1000zł na zakup konsoli to tymbardziej ok. 130zł na zakup rocznego abonamentu.

[quote=W psie występują też takie "fabryczne defekty" jak RoD np. ?[/cleavage]
Występują, ale w bardzo małym procencie. Xboxy od czasu gdy na rynek wyszły Jaspery też psują się nieczęsto, poprawione chłodzenie itd no i mniejszy pobór energii. Teraz chyba na 1 zepsucie ps3, przypada 5 zepsuć się xboxa :P.

jq 13-07-2010 17:54

Cytat:

Napisał RedKnight (Post 631523)
Odezwał się posiadacz pc'ta który przebija względem graficznym i wszystkim ps3 i xboxa !!!!111oneoneoenoe.

Odezwał się fanboj iksboksa, który sra się o każdy wrzut na xkloca.

cleavage 13-07-2010 18:23

Cytat:

Napisał RedKnight (Post 631523)
Albo mruvkiem. Odezwał się posiadacz pc'ta który przebija względem graficznym i wszystkim ps3 i xboxa !!!!111oneoneoenoe.

Tu akurat pudło bo kto jak kto, ale mruva zna się na rzeczy ;)

gruszox 13-07-2010 19:46

Ja też mam ps3 i jestem bardzo zadowolony. Jak napisał papi można oglądać filmy, słuchać muzy i darmowy net. Fajne jest też ściąganie demek za darmoszke od razu po wrzuceniu i ściąganie motywów tapet itd. . Ja mam wersje slim z dyskiem 250GB. Jakie macie gry na ps3 ?? Ja mam fifa 10 i uncharted 2. Mój ID to gruszox

Trolu 13-07-2010 20:21

Jak kogoś stać na konsolę to chyba stać też go na oryginały Rycerzu. Mimo, że nie planuję zakupu konsoli, bo jest mi takowa niepotrzebna to wybrałbym PS3. Płatny net w X to śmiech na sali, kupujesz coś, a na dodatek by sobie demo pobrać trzeba zabulić. Absurd.

RedKnight 13-07-2010 20:55

Zależy o czym mówisz Trolu. Demo jest darmowe, chyba że chodzi Ci o czekanie, jak nie masz golda to musisz czekać chyba tydzień na pobranie z konta silver. Demo samo w sobie jest darmowe i chyba nie wiesz o czym mówisz :).
Spójrz Trolu na to w sprawie oryginałów że 5 nowych gier to cena konsoli ;), nigdy, ale to nigdy nie dam za grę więcej niż 100zł. Na początku jak miałem xboxa kupiłem parę oryginałów i żałuję, mdz Fifa 09 i GTA IV po 200zł i Fable 2 za 150zł.

gruszox 13-07-2010 20:59

Z ciekawości wpisałem Twój nick papi w wyszukiwarce, i tam było napisane że nie ma takiego nicku ;p;p

Trolu 13-07-2010 21:04

Demo jest darmowe, to wiem ale po kiego grzyba mam czekać na jego pobranie? Według M$ są równi i równiejsi, a i tak musisz wykupić ten śmieszny abo. Czyli wychodzi na to, ze demo nie jest za darmo;P To coś jak telefony za złotówkę;). Na PS3 i PC takich jaj nie ma.

RedKnight 13-07-2010 21:16

No wiem, wiem.. ;), ten abo właśnie ssie na xboxie, ale xbox live jest lepszy od psn. Najbardziej to wkvrwiają mnie te płatne dodatki do gier, jakieś punkciki trzeba kupować.

Trolu 13-07-2010 21:20

Nie wiem, nie znam się, ale wolę czysta politykę Sony, niż ukryte opłaty MikroMiękkich.

cleavage 13-07-2010 21:22

Wysoka cena gier to średni argument, bo np. ja w wiele tytułów nie zamierzam grać, bo coraz mniej czasu. Starzeję się, więc wizja "wygodnictwa" i siedzenia na kanapie z piwem, padem w łapie jest kusząca ;) (wiem, że można podłączyć pada pod pc ale nie o tym mowa) Nikt nie każe kupować gier zaraz po premierze. Co więcej - uważam, że to kretynizm. Dawać 150/200zł za grę (nie orientuję się jeszcze w temacie, ale chyba po tyle śmigają) to imo błąd. Np. teraz taka fifa 10 za 5 dych, czy uncharted 2 za 6 jest spokojnie do wyjęcia.

MARIN 13-07-2010 21:33

true srna, ja kupuję używane w sklepie z grami, albo czekam trochę i wtedy zakupuję giere ;P.

jq 13-07-2010 22:08

Apeluję o zmianę nazwy tematów z "Ogólnie o PS3/Xbox360" na "PS3/Xbox360". Dla mnie brzmi to jak sytuacja w której przychodzę do dziewczyny i mówię, że "no ogólnie to chce mi się jebać" ;P.

oky

thx br0

Cobretti. 13-07-2010 22:32

ja bym też proponował żeby dać PlayStation 3 a nie Ps3, bo to dziwnie wygląda.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.