FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   NA SPORTOWO (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Wrestling (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=24937)

Kuba133 12-11-2005 12:16

Wrestling

siemka ogladalem wczoraj wrestling i chce sie zapytac czy oni tak sie naprawde bija bo mi sie wydaje ze ta jest tak jakby sztuczne przeceiz to nie mozliwe zeby jeden drugiego tak lamal ??

Macie jakies stronki z filmikami o wrestlingu i z tzw. akcjami podwyższonego ryzyka ??

TheMichal 12-11-2005 12:37

też mi się wydaje to dziwne, koleś dostaje rurką w łeb i za moment wstaje. Ale nie chcę wiedzieć o co w tym chodzi. Wtedy ten sport straciłby swój urok...

Twardy 12-11-2005 12:43

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wrestling

Podymczak 12-11-2005 12:46

Omg, też wczoraj widziałem... jak byłem młodszy to wiecie, ekstra kolesie się piorą, rzucają po prostu miodzio. Ale wczoraj jak oglądałem to nie mogłem na tę żenadę patrzeć... dokładnie jak pisaliście, okładają się koleś ledwo chodzi, ale jednak nie daje się pokonać... wszystko na pokaz - typowo Amerykański sport!

Drzemek 12-11-2005 12:57

Cytat:

Napisał Kuba133
siemka ogladalem wczoraj wrestling i chce sie zapytac czy oni tak sie naprawde bija bo mi sie wydaje ze ta jest tak jakby sztuczne przeceiz to nie mozliwe zeby jeden drugiego tak lamal ??

Macie jakies stronki z filmikami o wrestlingu i z tzw. akcjami podwyższonego ryzyka ??

to jest wszystko udawane - za kasę

dario 12-11-2005 12:59

gdzie to widzieliście??

tripfnf 12-11-2005 13:07

przecież jak by koleś dostał ta z łokcia w ruj raz porządnie to by nie wstał. Ale cholera wie jak oni to robią że skaczą na siebie i się sami nie połamią ;)

Michal 12-11-2005 13:11

****owy sport, nie ma realnej walki jak w Polsce na 'atrakcjach pozasportowych'. Dostają kase za to że udają jak sie łamią a publika (czyt. spasłe amerykańce wpierdalajace popcron) siedzą i cieszą gofra jak to widzą takie moje zdanie. To nie powinno mieć racji bytu.

Gałcio 12-11-2005 13:35

Wczoraj na Eurosporcie to leciało, badziew jakich mało ....(jou jou,polski 2Pac sie urodził)

komal 12-11-2005 13:43

Podoby topic [eng]

jeden z sensowniejszych postow:

Cytat:

When people kiss in movies. Would you say its real or fake? Truth is, Its both. Same for wrestling. Its real fight but just for pure entertainment. Sometimes the fight, jabs, kicks aint real.
z tego co czytalem takze na innych serwisach kiedys wszystko bylo inne. dzis wszystko przebiega wedlug jednego scenariusza, pewnego rodzaju reality show. w wiekszosci krew nie jest prawdziwa, wiecej jest gadania i opieprzania drugiego niz powaznej walki. niby dlaczego hulk hogan zrobil kariere aktorska ? - bo swietny z niego aktor ;] ponad to w usa duza kariere robie takze jakis polak, ivan putski bodajze, polish strong man ;) wiec podsumowujac, jest to 75% gry, 25% walki choc kto wie jak to jest naprawde.

dario 12-11-2005 13:57

Cytat:

Napisał komal

a widzieliście na tym forum co podał komal ten tekst:
"you like wrestling? I'm not speak English.
I'm myśleć not they play na serio"
i ten koleś podpisał sie "polishmen"

normalnie zaszczyt, dla Polski mieć takiego znawce jezyków...

Swayzi 12-11-2005 13:59

jak chcecie oglądać prawdziwy krwawy sport to oglądajcie dość często na Eurosporcie K1 i Fighting Club .Z wrestlingiem skończyłem dawno ,choc będąc małolatem jarałem się tym bardzo ...

pedrossi 12-11-2005 14:23

Przeciez oni maja tam normalny scenariusz i musza sie go scisle trzymac.
Czy uwazasz, ze gosc dostajacy kopa w glowe jest w stanie sie podniesc i dalej walczyc?? :haha:

MaN!Ek 12-11-2005 14:31

ja ogladałem gościu wskoczył na te takie czarne i w dwoch mordy ******l a oni sie przewrocili dobre :D
wszystko jest niezle grane

CanderaS's 12-11-2005 14:35

Mi sie podoba...jest troche smiechu najlepiej jak jeden zagaduje sedziego :]Albo jak na kancu sie krzesłem leja

Ljungberg 12-11-2005 14:44

Pare tygodni temu byl juz taki temat.To wszystko jest z gory ustalone.Ale nie powiem....jak bylem mlodszy to bardzo mi sie to podobalo :)

Wojtkov_ 12-11-2005 14:47

No ale zastanawiało mnie zawsze to jak oni robią wbijanie palmy, to że głowa miedzy nogi i o ziemie... Bo to ciezko jest zrobić tak żeby nie rozwalić oponenta.

WEREK 12-11-2005 17:55

No jak ja bylem mlodszy jaralem sie tym ,pamietam Hulk Hogana,Goldberga i Stinga .Wtedy byly dwie ekipy czerwoni i biali i sie naparzali.Wtedy byla jazda ,teraz to schodzi na psy ale i tak ogolnie to moze byc ,podoba mi sie jak ktos dostaje krzeselkiem po mordzie i po 10 sekundach wstajeHHAHA

Wariner 12-11-2005 17:58

Mój temat odnoośnie wrestlingu (sporo dobrych, 'OLD SCHOOL'owych walk)

Kiedys się tym pasjonowałem:P Teraz, mimo iż wiem, ze to wsyzstko bajka, lubie czasem ściągnac jakąś walke Hogana czy Goldberga :)

Dreyes 12-11-2005 18:55

mi sie najbardziej podoba jak walczy Schocker:D

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:47.