FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   Forum & Serwis (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Centrum FIFY - pomysły, sugestie, opinie (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=39603)

James 17-07-2009 12:22

Centrum FIFY - pomysły, sugestie, opinie

Za zleceniem Opeela, wychodzę do Was z kilkoma pytankami :) Co byście chcieli, aby zostało zmienione, poprawione, dodane na Centrum FIFY? Chodzi tutaj o stronę główną, lub konkretne serwisy tematyczne (np. nowy o FIFA 10 - czy się Wam podoba?). Czy macie jakieś pomysły, mniej lub bardziej ciekawe, małe lub duże, a może jakieś konkretne projekty zmian, nowości, czy choćby nowego pod-serwisu dla społeczności - graczy gier FIFA, który by się przydał, przyciągnąłby nowych użytkowników, czytelników? Im więcej opinii, uwag i pomysłów, tym lepiej dla serwisu i dla Was :)

Pozdrawiam!

Domino 17-07-2009 21:54

Joł boys and girls, dawno mnie tu nie było ;P widzę że pod moją nieobecność dużo się tu dzieje :) chwali się, jeśli chodzi o mnie to zmieniłbym na głównej lay, bo niejedna osoba mi mówiła, że staroświecko u nas :szalony: ale tak na serio nowy wygląd dałby zawsze inne, mam nadzieję że lepsze spojrzenie na naszą stronę. To taka moja sugestia żebyście nie zapomnieli o mnie :E Niedługo wracam do Was :* Pozdro.

x_adam 31-07-2009 10:52

Proponuję wprowadzić przedawnienie upomnień.

szymek4561 13-09-2009 17:29

Ja proponuje dodać ShoutBox.

Na pewno by się przydał prawda?

bujarek 14-09-2009 20:16

nieprawda

szymek4561 14-09-2009 20:20

Czemu nie?

bujarek 14-09-2009 20:59

Ale po co?

Poza tym już nie raz była gadka o tym i ustalono, że nie.

kalki 14-09-2009 21:31

Nie. Już dawno wałkowaliśmy to...

szymek4561 15-09-2009 16:34

No to przepraszam..głupi pomysł sorry.

A wy nie macie żadnych pomysłów?

No własnie, edytuj posty, bo to już drugi raz w tym temacie!

maybac 15-09-2009 21:10

Cytat:

Napisał szymek4561 (Post 566418)
A wy nie macie żadnych pomysłów?

Edytuj posty. Tak na początek, potem weź się na naprawę forum.

Domino 15-09-2009 22:04

To co kolega wyżej, poza tym temat został stworzony głównie w celu pomysłów dotyczących strony głównej, nie samego forum, bo o forum możemy pogadać gdzie indziej, to tak na marginesie.

dudson 15-09-2009 23:03

A właśnie. Obecna władza nie będzie pamiętać, bo nawet woldemort tego forum jest zarejestrowany w 2008, ale pytanie tyczy odnośnie czata. Otóż kiedyś obok napisu czat, widniała cyfra, która ukazywała ilość userów przebywających na czacie. Tzw nie trzeba w ogóle było wchodzić na czat by wiedzieć ile osób na nim przebywa. Opcja zniknęła kilka lat temu, ale jestem ciekawe czy można ją przywrócić.

bujarek 15-09-2009 23:12

Jesteś pewien, że to dobry pomysł (o ile to możliwe)? ;P Gracie sobie w :O czy gadacie ładnie na czacie, a tu zlatuje się cała banda przypadkowych czytelników CF z pytaniem o seriala do FIFY. :lol3: (Ale w końcu oni też są userami tego serwisu i mają do tego prawo. :P A niegrzecznych wywalają modzi. :D)

seann 15-09-2009 23:49

Cytat:

Napisał dudson (Post 566453)
A właśnie. Obecna władza nie będzie pamiętać, bo nawet woldemort tego forum jest zarejestrowany w 2008, ale pytanie tyczy odnośnie czata. Otóż kiedyś obok napisu czat, widniała cyfra, która ukazywała ilość userów przebywających na czacie. Tzw nie trzeba w ogóle było wchodzić na czat by wiedzieć ile osób na nim przebywa. Opcja zniknęła kilka lat temu, ale jestem ciekawe czy można ją przywrócić.

To ktoś jeszcze wchodzi na główną? :O Ja mam w zakładkach zapisane linki bezpośrednio na forum i czat. :P Poza tym, jak słusznie zauważył bujarek, czat, choć ogólnodostępny, jest raczej opanowany przez userów z działu Luzik, a po dodaniu tej opcji mogłoby to ulec zmianie. Nie mam nic do użytkowników innych działów, no, ale sami wiecie... ;)

dudson 16-09-2009 11:37

No, ale dlaczego twierdzicie, że to przyciągnie userów głównie z działów fifa ? ;P Bardziej się to przyda, gdy będę chciał zobaczyć czy ktoś jest na czacie. Wtedy wystarczy tylko spojrzenie na napis czat, a obok numerek, który ukazuje ilośc userów na czacie. Czytelnicy CF, równie dobrze teraz mogą się zlecieć ;P

dudson 12-12-2009 16:56

Ale mnie wkvrwia ta reklama Allegro, co karta to trzeba dodatkowo kliknąć by głos wyłączyć ;P

322 12-12-2009 16:59

Mnie tez. Jeszcze jest prawie na kazdej stronie :S

net_ 12-12-2009 17:00

Podbijam, strasznie wkvrwiająca, i do tego po każdym odświeżeniu trzeba ją wyłączać od nowa. Niech sobie będzie, byle bez dzwieku.

misjurg 12-12-2009 17:01

Taa, nie ma słowa, by opisać, jak bardzo jest to wkurzające. Ale wydaje mi się, że nie da się z tym nic zrobić, bo to nie od 'władz' forum zależy. Trzeba czekać, aż allegro wymyśli nową.

Dreyes 12-12-2009 17:12

Wystarczy zainstalować wtyczkę do Firefoxa Adblock Plus, kliknąć zablokuj na reklamie i już nie ma. ;)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.