FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   NA SPORTOWO (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Siatkówka (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=21720)

klim 20-05-2005 21:59

Siatkówka

Dzisiaj nasi siatkarze rozegrali pierwszy mecz pod wodza Raula Lozano w Kedzierzynie, w nowej hali :D wygralismy 3-0 ze Słowacją ;] u naszych siatkarzy bylo widoczne zmeczenie po ciezkich treningach, ale i tak nie bylo zle jak na poczatek :)

http://www.reprezentacja.net/?menu=1&read=1546 - opis

Czy nastaja lepsze czasy dla polskiej siatkowki? :P zapraszam do dyskusji :P

edit; zmieniłem nazwę tematu z Polska siatkówka w wydaniu reprezentacyjnym. Kobiet i mężczyzn.

Gałcio 20-05-2005 22:01

Po jednym meczu nie mozna osądzac czy nastały lepsze czasy czy nie ... trzeba wziąć równiez poprawke na rywala, bo dzisiejszy do czołówki nie nalezy ewidentnie .

Reyas 20-05-2005 22:03

No czy nastaną lepsze czasy to sie po Lidze światowej może dopiero przekonamy, ponieważ dziesiejszy przeciwnik nie był zbyt wymagający. Jednak u polskich siatkarzy było widać zmęczenie po treningach.

klim 20-05-2005 22:06

Cytat:

Galcio napisał(a)
Po jednym meczu nie mozna osądzac czy nastały lepsze czasy czy nie ... trzeba wziąć równiez poprawke na rywala, bo dzisiejszy do czołówki nie nalezy ewidentnie .
no Słowacja do najmocniejszych nie nalezy raczej ;) ale czy bardzo bardzo powoli nastają te lepsze czasy? dla mnie budujacy jest fakt, ze Lozano o d poczatku stawia na mlodziez, bo na tych zawodnikow nalezy stawiac ;]

Wariner 20-05-2005 22:25

Cytat:

KLIM napisał(a)
no Słowacja do najmocniejszych nie nalezy raczej ;) ale czy bardzo bardzo powoli nastają te lepsze czasy? dla mnie budujacy jest fakt, ze Lozano o d poczatku stawia na mlodziez, bo na tych zawodnikow nalezy stawiac ;]
Dokładnie :] Czas zacząć budować drużynę na mistrzach świata juniorów. Raul Lozano postąpił wg. mnie bardzo dobrze, wystawiając młodzież ;)

Martini 20-05-2005 22:34

Za tydzień pojadą Argentynę i będzie git:)

klim 20-05-2005 22:43

Cytat:

Martini napisał(a)
Za tydzień pojadą Argentynę i będzie git:)
oby , oby ;)

Martini 20-05-2005 22:48

Lozano rozgryzie swoich rodaków mam nadzieję :)

mialem jechać na ten mecz, ale odwołali wyjazd bo za mało chętnych było :(

woznyadam 21-05-2005 07:45

ja mam nadzieje ze wygraja ten mecz i bedzie poprawa w polskiej siatkowce

seann 21-05-2005 09:23

Re: polaken volleyballen sparingen ;D

Cytat:

KLIM napisał(a)
Czy nastaja lepsze czasy dla polskiej siatkowki? :P
ej, no chyba nie jest aż tak źle...ale zawsze może być lepiej;) ;P :]

Michal 21-05-2005 15:03

Przeciwnik słaby dlatego tak ich ogrywaja ja sam bym słowaków ograł :cfaniak: Poczekamy zobaczymy za tydzień mecz w LŚ i wtedy sie okaże jakie kozaki z nich.

klim 22-05-2005 18:38

Wczoraj nasi siatkarze rozegrali mecz rewanzowy ze Słowakiami wygrywajac 3:2 (19 , 27 , -22 , -16 , 12). Na rozegraniu w miejsce Gumy gral Stelmach, na srodku para Plinski - Kadziewicz, para przyjmujacych taka jak w piatek, czyli Gruszka - Winiarski, a atak Wlazły + libero Gacek(za Igłe). :) - opis

Maxxim 22-05-2005 20:08

Od 3 seta nie mieli prawie nic do powiedzenia. Dobrze, że ocknęli się na czas :)

klim 23-05-2005 20:13

Cytat:

Maxxim napisał(a)
Od 3 seta nie mieli prawie nic do powiedzenia.
ale 2 pierwsze byly lepsze niz caly piatkowy mecz ;)

Wojtkov_ 24-05-2005 19:01

Myśle że w Polsce mamy masę świetnych zawodników, i powinniśmy należeć do ścisłej czołówki światowej, ale jednak naszej kadrze nie wiedzie sie tak dobrze...

Mamy w lidze i poza nią kupe talentów gotowych do gry na najwyższym poziomie np. Winiarski, Gołaś, Kadziewicz, Bąkiewicz(miejmy nadzieje ze wyzdrowieje) czy Wlazły który ma ostatnio zajebistą forme.

Ale jesli chodzi o odrobine starsze roczniki to : Papke, Murek, Grucha, Nowak itd. noi oczywiście Sebek Świderski...

Jeśli Lozano okaże sie dobrym trenerem, i bedzie umiał dogadać sie z siatkarzami, i dobrze nich "poustawiac" to Polska może zacząć osiągać znaczące sukcesy (wreszcie).

Martini 28-05-2005 23:33

i Polacy pojechali 2x Argentynę 3:1 :)

Marzą mi się takie wyniki Polski na MŚ 2006 w Niemczech z Argentyną:D

Wariner 28-05-2005 23:40

No brawo Lozano :beer: Takiego trenera potrzebowaliśmy juz od kilku ładnych lat. Szczere gratulacje naszej odmłodzonej;)reprezentacji.:szampan:

Martini 29-05-2005 00:02

jeżeli jeszcze dojdzie Papke, Świderski i Murek może być na prawdę niezła ekipa:) Wg mnie stanowią oni 50% wartości całej reprezentacji.

Lozano pokazał w końcu kto tu rządzi... Zarządził ciężkie treningi, odmłodził reprezentację i to na prawdę może, a nawet musi napawać optymizmem:)

POLSKA BIAŁO-CZERWONI POLSKA BIAŁO CZERWONI :szampan:

Maxxim 29-05-2005 11:25

wreszcie mamy odpowiedniego trenera, który myśli także o przyszłości polskiej siatkówki

komal 30-05-2005 18:49

Na zyczenie Klima nazwa tematu zostala zmieniona, zostal on przyklejony i tym samym stal sie oficjalnym tematem o polskiej siatkowce. Wszystkie inne beda kasowane, pozdro. ;]

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:15.