FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   Luzik ;) (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   "Hamerykańskie" Seriale (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=25901)

Komar 08-01-2006 12:11

"Hamerykańskie" Seriale

Od razu mowię, że to sprawa do fanów serialu LOST(którzy myśle są na forum), ale jakby ktoś chciał pomóc to jest mile widziany.

Drodzy forumowicze otóż wpadłem na pewien pomysł. Może jest głupi może nie, ale myślę, że warto spróbować. Na pewno trochę osób będzie oglądać drugi sezon Zagubionych na AXN inni ściągną z neta, ale jakby nie patrzeć najwygodniej jest dla wszystkich obejrzeć nasz ulubiony serial w TVP. W czwartek wysłałem do publicznej maila z pytaniem o drugi sezon Zagubionych. Czy będzie on emitowany, a jeśli tak to, kiedy? Tak brzmiało moje pytanie. No i na drugi dzień otrzymałem odpowiedź a brzmiała ona tak:

„Niestety będzie przerwa w tej emisji. Na razie nie mamy praw do drugiej
serii, ale mamy w planach jej zakup.”

Więc jak widać TVP ma zamiar wykupić prawa do drugiego sezony pytanie tylko, kiedy. No i właśnie z tym wiąże się mój wymysł. Posłuchajcie może warto byłoby zasypać skrzynkę Telewizji Polskiej z prośbą o szybkie wykupienie praw do drugiej części Zagubionych. Myślę, że mogłoby to nieco przyśpieszyć działania publicznej. Nasze, maile można by poprzeć tym, że serial jest bardzo popularny, często oglądany sami zresztą wiecie. Każdy napisałby coś od siebie, co mogłoby wpłynąć na TVP. Ważne oby było to napisane w sposób kulturalny a nie np.: Słuchajcie płace abonament, więc k***a żądam drugiego sezonu. Nie w tym rzecz takich cyrków nie róbmy bo to nic nie pomoże a wręcz przeciwnie.

Dobra, więc jeśli komuś się pomysł spodobał proszę wysłać maila na adres TVP widzowie@tvp.pl. Jeśli mój wymysł popieracie poinformujcie o nim swoich znajomych, znajomi niech poinformują swoich znajomych(oczywiście mam na myśli oglądających Zagubionych) itd. Zbierzmy się w jedną całość i pokażmy Telewizji Polskiej ile LOST ma fanów w Polsce, a może w nagrodę za to dostaniemy drugi sezon szybciej niż się wszystkim wydawało.

Do dzieła! Nikogo nie zmuszam, ale spróbować warto.

Napisałem o tym na jednym forum LOSTA www.lost.er.pl i póki co pomysł się podoba. Zobaczymy jak będzie przyjęty u nas na CF.

dudson 08-01-2006 12:18

JA chętnie sprubuje w sposób kulturalny ;) szczególnie teraz serial zrobił się ciekawszy po śmierci tamtego (niepamiętam imion!)

Komar 08-01-2006 12:21

Cytat:

Napisał Dudi
JA chętnie sprubuje w sposób kulturalny ;) szczególnie teraz serial zrobił się ciekawszy po śmierci tamtego (niepamiętam imion!)

Po śmierci Boona:)
Tak jest pamiętaj, kultura:)

dudson 08-01-2006 12:24

A może zrobić odzielny temat gdzie będziemy rozmazwiać o tym serialu? chyba, że taki jst...:|

Paolo_ 08-01-2006 12:24

No to raczej że maila wysyłam :] I to z kilku kont, wkręciłem sie w ten serial i mają drugą serie pokazać w TVP ;P A swoją droga ile odcinków ma pierwsza seria??

Gałcio 08-01-2006 12:28

To nic nie da, wiele razy skrzynki TVP byly zasypywane mailami od fanów Juve którzy chcieli by mecze LM były transmitowane w TVP jedak oni woleli puścić np. Rangers - Artmedia.

Komar 08-01-2006 12:33

Cytat:

Napisał pkar
No to raczej że maila wysyłam :] I to z kilku kont, wkręciłem sie w ten serial i mają drugą serie pokazać w TVP ;P A swoją droga ile odcinków ma pierwsza seria??

TVP nada 26.

Suchy 08-01-2006 12:48

Musi byc 2 sezon na TVP !

Napisze z kilku kont te e-maile, poprosze kumpli, bede rozsyłał pierdolone łancuszki na GG (nie no żart <_< ) byleby wykupili te jebane prawa do 2 sezonu

lewy 08-01-2006 13:15

Cytat:

Napisał komar
TVP nada 26.

24 odcinek podzielony jest na dwie części, jak coś. Trochę głupio... ;/

Wyślę maila, chociaż oglądam LOST na AXN ;)

Komar 08-01-2006 13:23

Cytat:

Napisał verbaT
24 odcinek podzielony jest na dwie części, jak coś. Trochę głupio... ;/

Wyślę maila, chociaż oglądam LOST na AXN ;)

Będzie podzielony czy nie to już nie ważne, liczy się że będziemy jeszcze oglądać LOSTa 6 razy.

El Siete 08-01-2006 13:40

kurde dlaczego ten serial jest aż tak popularny, w klasie tutaj wszyscui mowią o LOST, ja ogladalem tak nie z pelna uwagą ten serial i jakoś nic mnie do niego nie przyciągnęło, ale jak kiedy bedzie lecial to zobacze:P

Enrico 08-01-2006 13:48

Cytat:

Napisał Raul777
kurde dlaczego ten serial jest aż tak popularny, w klasie tutaj wszyscui mowią o LOST, ja ogladalem tak nie z pelna uwagą ten serial i jakoś nic mnie do niego nie przyciągnęło, ale jak kiedy bedzie lecial to zobacze:P

i dlatego nic Ciebie do niego nie przyciągnęło :]

Twardy 08-01-2006 14:12

ciekawy pomysł, ja także wysłałem parę maili, mam nadzieję, że TVP jak najszybciej wykupi prawa do drugiej serii ;)

karol_1989 08-01-2006 14:58

Cytat:

Napisał Raul777

Źle robisz oglądaj serial. Ja na początku myślałem że ten serial jest po prsotu słaby. Siostra mi mówiła żebym zaczął oglądać i postanowiłem się jej raz posłuchać i teraz odliczam dni do kolejnego odcinka. Teraz tylko żałuje że nie oglądam od pierwszego odcinka.

P.S. Maila oczywiście wyśle i to z kilku kont :]

skoczek 08-01-2006 15:01

no napewno moge sie zaliczyc do fanow tego serialu ... ale bez paniki panowie trzeba troche poczekac z tymi mailami az sytuacja sie rozwinie np gdyby tvp nie zamierzala wykupowac praw do 2 sezonu to mozna sie wkurzyc no ale napisali wyraznie ze maja to w planach wiec bez obaw wystarczy czekac :)

Michal 08-01-2006 15:34

No wysyłajacie sobie .... jak oni nie chcą mundialu wykupić a co dopiero serial jakiś ....

Plebania , Klan i modan a sukces jest ważniejsze

Paolo_ 08-01-2006 15:45

Cytat:

Napisał Raul777

boś buc ;P

seann 08-01-2006 16:02

Cytat:

Napisał skoczek
no napewno moge sie zaliczyc do fanow tego serialu ... ale bez paniki panowie trzeba troche poczekac z tymi mailami az sytuacja sie rozwinie np gdyby tvp nie zamierzala wykupowac praw do 2 sezonu to mozna sie wkurzyc no ale napisali wyraznie ze maja to w planach wiec bez obaw wystarczy czekac :)

Wiesz jak oni mają plany na 2012 to ja wole jednak teraz wysłać tego maila:P

Swayzi 08-01-2006 16:02

Cytat:

Napisał Raul777

zgadzam się z tobą :spoko:

tripfnf 08-01-2006 16:14

ja bardziej przeżywam ZAGUBIONYCH niż moja babcia swoje telenowele ;) Wysyłam koniecznie meila ;)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:46.