FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   Piłka Nożna (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Polish masters (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=46975)

przebos 20-07-2012 20:18

Polish masters

Ktoś z Wrocławia lub z obrzeży chciałby pojechać? ODDAM DWA BILETY ZA DARMO NA WSZYSTKIE MECZE!! proszę o kontakt na profilu/pw, szkoda żeby się zmarnowały ;)

Paolo idzie?

tony_gdansk 20-07-2012 20:23

Cholera, gdyby nie te 450km.. ;)

Wariner 20-07-2012 20:37

Kuźwa, też bym się przejechał, ale nie mam z kim no i daleko... Teraz to już za późno raczej.

Lucas. 20-07-2012 20:47

Dokładnie, gdybyś wcześniej dał znać, to i ja bym się na to rzucił. Niby musiałbym wybulić ponad stówkę na autobus, ale i tak by się opłacało. :D

seann 20-07-2012 20:47

Jak wyżej. :D

przebos 20-07-2012 20:54

bilety mam od wczoraj a dopiero trzy godziny temu dostałem negatywną odpowiedź od znajomych.

chyba, ze jeśli nie znajdę osoby to mogę przetrzymać bilet na niedzielę dla kogoś z Was..

yeti 20-07-2012 20:57

Też wygrałeś na Weszło? :P

przebos 20-07-2012 20:59

nie, moja matka załatwiła trzy wejściówki w pracy, miałem nie iść ale jak za darmo dają :D

'też'? a Ty wygrałeś?

yeti 20-07-2012 21:23

yep !

Paolo_ 21-07-2012 11:12

Co się dzieje, wszyscy chcą mi bilety dać za darmo :D Właśnie z godzine temu dostałem na dzisiejszy mecz. Na jutrzejszy może bym i szarpnął.

A na jaki sektor?

yeti 21-07-2012 11:14

Ja mam w sumie karnet na dwa dni, dwuosobowy.

przebos 21-07-2012 20:04

Cytat:

Napisał Paolo_ (Post 838720)
Co się dzieje, wszyscy chcą mi bilety dać za darmo :D Właśnie z godzine temu dostałem na dzisiejszy mecz. Na jutrzejszy może bym i szarpnął.

A na jaki sektor?

co ciekawe na sektor X, ale tym razem bilety sprawdzali w tym miejscu gdzie zawsze przeszukują Cię ochroniarze, później otwarte były już te bramy, którymi zawsze się ze stadionu wychodzi i można było zasiąść w dowolnym miejscu.

sorencja, ale już o tej porze co napisałeś tego posta byłem już w drodze i wszystkie dwa bilety udało mi się już oddać znajomym (co nie jest takie proste).

najlepsze było to, że pełno pikników weszło na młyn, patrzyli na bilet i uprzejmie zwracali uwagę ludziom, którzy zajęli ich miejsca xD ale w przerwie szybko uciekali z młyna ;)

drugi mecz mógł się podobać, emocje był bardzo duże, doping nienaganny mimo dużej - nawet bardzo dużej - ilości januszów. W przewie gigantyczne kolejki do sklepików, gdzie można było bardzo łatwo oszukać sprzedawców :p

dysponuje ktoś ze skrótami obu meczów?

48 21-07-2012 21:01

@up

Na meczyki.pl są, ale trochę krótkie.

przebos 21-07-2012 21:13

dobra już mam

Śląsk vs Benfica
1-0
2-0
2-1
2-2
3-2
4-2

a tutaj skrót w słabej jakości: click

PSV vs Bilbao
1-0

Lucas. 21-07-2012 21:38

Witsel (?) przy pierwszej bramce po prostu ośmieszył graczy Śląska. Piękna asysta.

przebos 21-07-2012 21:45

Tak, to był Witsel - trzeba oddać mu technikę, pięknie uciekł z podwójnego krycia.

I dobry był Mariusz Pawelec, który niezwykle precyzyjnym wślizgiem powstrzymał Gaitana :szalony: - powinni zrobić taki łady gif, bo wślizg był rzeczywiście piękny jak i skuteczny, i śmieszy, że zrobił taki Mariusz, jeden z najsłabszych graczy w Śląsku :p

przebos 22-07-2012 20:27

Dzisiaj wielkie rozczarowanie, młyn bojkotował mecz z Bilbao po tym jak wczoraj ochrona zabrała kibicom sektorówkę, gdybym wiedział wcześniej to nie wstawałbym na ten mecz z rana, bo i tak na finale nie zostawałem.

Fajnie, ze pograli dzisiaj młodzi. Na plus przez całe spotkanie zagrał prawy obrońca Śląska w tym meczu (numer 36) - po meczu obczaiłem jego nazwisko, bo kompletnie był dla mnie nieznany - Juraszek. Pod koniec weszli również Kubiak, Tetłak i Sikorski, którzy zasuwali mocno chcąc pokazać się na tle silnego rywala.

Oby więcej takich turniejów w Polsce, stadiony są tylko chęci brak. Fajnie w wakacje usiąść przed tv i obejrzeć sobie ciekawe zespoły i to ja polskie drużyny z nimi mogą zagrać. I dobre pożegnanie dzisiaj Darka Sztylki :)

Cytat:

Najlepszym bramkarzem turnieju, choć zagrał tylko w jednym spotkaniu, został Przemysław Tytoń kilkukrotnie ratując swój zespół od utraty gola w finale. Nagrodę króla strzelców otrzymał Carlos Martins z Benfiki, a piłkarzem turnieju okrzyknięto Jeremaina Lensa z PSV.

Caméléon 22-07-2012 20:35

Ten komentator od dzisiejszego meczu Śląska, to jakieś jawne drwienie z widza. To jego forsowanie, żeby udowodnić, iż wrocławianie, gdyby zagrali pierwszym składem, byliby na równi z Realem lub Barceloną... Tak można uprościć te podrzędne gadki.

Habugapapuga 22-07-2012 22:23

Za rok zrobić drugą edycję i zaprosić coś z Niemiec, Anglii, Francji czy Włoch, coś porządnego na poziomie Tottenhamu czy coś.

tony_gdansk 22-07-2012 22:31

Cytat:

Napisał Przemooh (Post 839010)
Dzisiaj wielkie rozczarowanie, młyn bojkotował mecz z Bilbao po tym jak wczoraj ochrona zabrała kibicom sektorówkę, gdybym wiedział wcześniej to nie wstawałbym na ten mecz z rana, bo i tak na finale nie zostawałem.

O tym nie słyszałem. Pod jakim pretekstem zabrali? Oprawę widziałem z perspektywy telewizora, natomiast nie dostrzegłem jakichś przepychanek z ochroną. Tak nie może być.. robią z nas drugą Anglię..

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:30.