FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA

FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA (http://forum.fifaserwis.com/index.php)
-   Luzik ;) (http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Co na głowie? (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=37632)

Paolo_ 24-11-2008 21:34

Co na głowie?

Jak słusznie zostało zauważone:

Cytat:

Napisał jacq (Post 508327)
Ja pier**** ale spokój na forum o.0

Więc może coś na ożywienie :D

------------

Otóż przez 20 lat mojego ciężkiego życia moje dbanie o włosy wyglądało tak: cięcie na jeża, 3 miesiące przerwy (aż zbyt wielka "szopa" urosła :D), cięcie na jeża i tak w kółko ;P Wogóle wstyd się przyznać ale... jeszcze w życiu nie byłem u fryzjera :D Stwierdzam że trzeba to zmienić.

I właśnie, jak to jest z tymi fryzurami. Przykładowo czy idzie mieć taką fryzurę jak Villa:
http://img57.imageshack.us/img57/4867/villa26bo.jpg

... bez używania żelu? ;P Nienawidze kurewstwa, nigdy tego na włosy nie nałożę no ale coś w ten deseń by mi pasowało. Włosy mam właśnie tej długości, tej grubości, tego koloru ;P

Kombinowaliście coś z fryzurami czy tak samo jak ja: na jeża, 3 miesiące, na jeża... i tak w kółko Macieju :D

dudson 24-11-2008 21:40

Ładnie wymyte, włosy, czasami klasycznie sobie leżą, irokez rzadko, I częściej szopa, trochę większa niż ta u Davida ;P Zależy też od nastroju ; ]

cleavage 24-11-2008 21:55

Ja właśnie postanowiłem pierwszy raz zapuścić, teraz mam trochę krótsze niż David wyżej ;P Ale boki mam znacznie krótsze więc to może byc problem.

Ogólnie nienawidzę swoich włosów :E Rzadkie i "słabe", trzeba ostro się z nimi napierdolić, żeby wyglądały jakoś znośnie... zazdroszczę tym, co mają grube i gęste włochersy. ;x

yam 24-11-2008 21:58

Ja mam siostre, kuzyna i kuznynke fryzjerow wiec z fryzurami troche kombinowalismy.
Mialem wlosy rude, blond, siwe. Bylem łysy, mialem fryza ala lata 80-te, mialem fryza ala amerykanski zolnierz, mialem rozne irokezy.
Mialem wyciety 1 pasek na glowie na lyso, a reszta na kilka mm, mialem wycinane jakies wzorki po bokach. No wiele fryzurek probowalem.

Obecnie zapuszczam wlosy i mam irokeza. Jak bede mial troche dluzsze to pomyslimy co dalej ;)

jq 24-11-2008 21:58

Cytat:

Napisał Paolo_ (Post 508339)
Jak słusznie zostało zauważone:

Więc może coś na ożywienie :D

------------

Otóż przez 20 lat mojego ciężkiego życia moje dbanie o włosy wyglądało tak: cięcie na jeża, 3 miesiące przerwy (aż zbyt wielka "szopa" urosła :D), cięcie na jeża i tak w kółko ;P Wogóle wstyd się przyznać ale... jeszcze w życiu nie byłem u fryzjera :D Stwierdzam że trzeba to zmienić. Myślałem też o fryzie ala Sean Paul http://wastedcelebrity.com/wp-conten...-sean_paul.jpg

I właśnie, jak to jest z tymi fryzurami. Przykładowo czy idzie mieć taką fryzurę jak Villa:

... bez używania żelu? ;P Nienawidze kurewstwa, nigdy tego na włosy nie nałożę no ale coś w ten deseń by mi pasowało. Włosy mam właśnie tej długości, tej grubości, tego koloru ;P

Kombinowaliście coś z fryzurami czy tak samo jak ja: na jeża, 3 miesiące, na jeża... i tak w kółko Macieju :D

Ja też tej spermy na włosy nie nałożę, po prostu tak włosy sobie podsuszam w górę, no fajny Villa ma fryz, narazie stylizuje się na jego bródkę xD, ja tez często ciałem się na jeża i 3 miechy przerwy, teraz proszę fryzjerkę żeby mi cięła boki krócej a górę żeby dłuższą zostawiła. Na szoł jor foto może wstawię jak mam. Na wakacje jak zapuszczę włosy to chcę zrobić sobie coś ala Sean Paul http://wastedcelebrity.com/wp-conten...-sean_paul.jpg

o2 24-11-2008 22:04

Jak dla Ciebie Paolo to powinno leżeć idealnie:

http://c.wrzuta.pl/wm17182/c6a76d200...7hUa7Vkrp&ft=d

:*

seann 24-11-2008 22:04

Do fryzjera chodzę regularnie co 3-4 tygodnie. Staram się utrzymywać włosy zawsze podobnej długości więc nigdy nie golę się bardzo krótko i nigdy też nie zapuszczam. Od jakiegoś czasu mam takiego mini-irokeza. Jak się patrzy od przodu to wygląda jak taki trójkącik na głowie :P Nie wiem jak to wytłumaczyć. W każdym bądź razie bez żelu się nie obejdzie.

Norb 24-11-2008 22:06

Ja tak samo jak Paolo, jeż czekam aż będe mieć szope i znowu na jeża :P moja ciocia jest fryzjerką wiec nie musze za to płacić :D a jeszcze miałem taki okres (ale dosc krótki) ze chodziłem z irokezem na bani, a czasem sobie postawie też grzywke ;P

322 24-11-2008 22:09

Cytat:

Napisał srna (Post 508344)
Ogólnie nienawidzę swoich włosów :E Rzadkie i "słabe", trzeba ostro się z nimi napierdolić, żeby wyglądały jakoś znośnie... zazdroszczę tym, co mają grube i gęste włochersy. ;x

Dokladnie...dodam ze mam krecone, i uwazam ze ludzie w kreconych wlosach to straszne lamusy. Najgorsze (Najlepsze?) jest to ze dziewczyny wlasnie leca na moje loczki, a ja ich poprostu zdzierżyć nie mogę :D. Najlepiej jak mam dlugosci tak jak teraz (ostatnie foto w show your foto), choc nieco mi sie juz kreca. Wtedy biore suszarkę i je nią prostuję, potem lekko stawiam, i wygladam zajebiscie :lol44:.

@Paolo - u fryzjera bylem, ale tylko z mamą, czyli z dobre 5 lat juz nie bylem. I ten sam schemat co Ty - na jeża, szopa, na jeża, szopa. I na jeża i w dluzszych wygladam beznadziejnie (chociaz te zdjecia sa jako tako).
Dodam jeszcze ze w tym roku mialem najdluzsze wlosy w życiu. Tak że jak patrzylem w lustro to widzialem juz troche z tylu :P. Teraz mam optymalnej wielkosci. Dobrze sie ukladaja.

jq 24-11-2008 22:12

Cytat:

Napisał thaymone (Post 508351)
Dokladnie...dodam ze mam krecone, i uwazam ze ludzie w kreconych wlosach to straszne lamusy. Najgorsze (Najlepsze?) jest to ze dziewczyny wlasnie leca na moje loczki, a ja ich poprostu zdzierżyć nie mogę :D. Najlepiej jak mam dlugosci tak jak teraz (ostatnie foto w show your foto), choc nieco mi sie juz kreca. Wtedy biore suszarkę i je nią prostuję, potem lekko stawiam, i wygladam zajebiscie :lol44:.

Brat mi się odnalazł :eek:!

Mam dosłownie to samo :p

James 24-11-2008 22:12

Cytat:

JPrzykładowo czy idzie mieć taką fryzurę jak Villa:

Pewnie zależy od gęstości włosów w różnych miejscach i na jaką stronę się układają, ja ,np. też bym taką chciał, ale układ włosów sprawia, że się tak nie da. Ścinam się tak, że u góry mam normalnie gęste włosy, choć ścinane to dłuższe niż reszta po bokach. W sumie mam tą samą fryzurę odkąd mnie to obchodziło. A do fryzjera nie chodzę, Mama mi ścina. :megalol:

Mateuszronni 24-11-2008 22:13

Ja tam zawsze na 9mm i jest git :) Nigy nic nie kombinowalem bo po co :D

wisien 24-11-2008 22:17

heh a ja ma przeciwny problem mam geste, dosyc mocne wlosy, ale wyglada to jak badziewna szopa kiedy sa dluzsze, do tego za pulchny nie jestem, na twarzy też nie, więc jak mam dłuższe włosy to zostaje mi taka drobna twarzyczka i wielka szopa na głowie

misjurg 24-11-2008 22:25

Ja tym razem jestem twardy i nie daję się zmusić do pójścia do fryzjera. :D Zapuszczam, mam już dosyć długie, przed lustrem włosy z tyłu głowy spokojnie widać i to dużo. Wkurza mnie tylko to, że właśnie mam gęste włosy i tak jak wisien, mam szopę na głowie. Ale to tylko na szczęście jakiś czas po myciu, więc nie bardzo mogę wtedy wychodzić z domu. ;p
Na wiosnę dam swoje zdjęcie w Show Your Photo, to będziecie mogli podziwiać nie tylko moje włosy. :cfaniak:
edit: A właśnie, zapomniałbym. Nie używam żadnych żelów itp. Nawet grzebień użyłem ostatnio na początku przedszkola. :D Wolę mieć włosy naturalnie.

AGR 24-11-2008 22:26

Ja nie obcinam włosów od 1,5 roku gdzieś. Gęste są bardzo(zawsze u fryzjera maszynka się zacinała) i trochę kręcone. Najczęściej - prawie zawsze w zasadzie związuję w kite :D Jak rozpuszczę to sięgają już minimalnie za ramiona \m/

przemo(L) 24-11-2008 22:28

Cytat:

ja robie tak samo, jeż - 3 miechy - jeż :P. tzn to zalezy bo czasem sie zdazy 2 miesiace a raz 4. to juz zalezy czy moge je rozczesac czy nie (bo mi sie strasznie kreca czego nie moge wytrzymac). swoja droga, czas wybrac sie w tym tyg. do fryzjera :P

Suchy 24-11-2008 22:35

Ja jak mam wiecej niż 0,5 cm to mnie szlag trafia. Zazwyczaj mam 1-3 mm

NAWED_BEKA 24-11-2008 22:43

Żel jest do dupy.
Jeżeli chcesz se postawić/wymodelować włosy to pokombinuj z pastami/gumami.
Tutaj już musisz się polecić kogoś dobrze obeznanego ;) Villa wygląda jakby włosy miał mokre więc nijak to ma się do mnie, ja wolę matowe. Osobiście polecam firmę Schwarzkopf oraz gumę firmy Joanna. Bardzo dobra, a przy tym bardzo tania ;)
Bez żadnych specyfików na włosy się nie obejdzie ;)

bujarek 24-11-2008 22:44

Ja ścinam się stosunkowo krótko (choć maszynką tnie tylko po bokach i najwyżej z tyłu, a reszta nożyczkami), po czym czekam 5-6 miesięcy, choć z długimi włosami jest mi trochę niewygodnie i czuję się be, i mówię sobie, że będę chodził częściej. Teraz nie byłem 3 miesiące i ostatnio zaczynają mnie wnerwiać. :]

Zero żelów, nie czeszę się (chyba że ręką przejadę po czuprynie :D), jedyne co robię z włosami to myję i wycieram w ręcznik. :lol3: No i je tak lekko układam, żeby jako tako wyglądać (choć i tak mi nie wychodzi ;P). W ogóle mnie wnerwiają te włosy. :P

seann 24-11-2008 22:46

Nie wiem czemu ludzie mają jakieś uprzedzenia do żelu. Ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć? :P

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:50.