FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > dertas

Konwersacja Pomiędzy dertas i Robertinho.
Pokazuje wiadomości od 41 do 50 z 70
  1. dertas
    19-06-2014 13:38
    dertas
    dawaj teras
  2. Robertinho.
    18-06-2014 23:35
    Robertinho.
    Po meczach jakiś lol?
  3. Robertinho.
    12-06-2014 21:07
    Robertinho.
    Supcio : ))))))
  4. dertas
    12-06-2014 21:04
    dertas
    tag proszem pana
  5. Robertinho.
    12-06-2014 21:02
    Robertinho.
    Po meczu lolujemy coś jak wczoraj?
  6. Robertinho.
    10-06-2014 22:08
    Robertinho.
    IMO bym się zastanowił jeszcze z tym Messim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  7. Robertinho.
    28-05-2014 18:33
    Robertinho.
    Gdy przywracam domyślne to cofa mi te komunikacyjne, które ustawiam, a LPM dalej nie działa. Ogólnie można jakoś włączyć te opcje nie będąc w meczu? Bo nie chce mi się wchodzić tylko po to, żeby próbować ogarnąć sterowanie.
  8. dertas
    28-05-2014 18:28
    dertas
    przywracałeś domyślne sterowanie? sam takiego problemu nie doświadczyłem, a przeglądając opcje sterowania nie bardzo jest nawet możliwość ustawienia takiego "czegoś"

ewentualnie reinstall
  9. Robertinho.
    28-05-2014 15:36
    Robertinho.
    Siemanko, mam problem z Lolem. Wczoraj miałem format kompa, no i dzisiaj chciałem sobie pograć w Lola. Tam w tym kliencie na początku wszystko śmiga ładnie, no więc wchodzę sobie do gry i nie mam ustawionych klawiszy tak jak przed formatem. No to ustawiłem sobie i dałem tam w opcjach "Ok" i mi przestał działać lewy przycisk myszy, nawet tych opcji nie mogłem wyłączyć. W sklepie też lewym nic nie mogę robić, nawet nacisnąć na przedmiot i sprawdzić tam z czego się go składa itp, mogę tylko kupować prawym jeśli mnie stać na tą rzecz. Skilli też nie mogę rozdawać tym plusikiem tylko muszę CTRL+Q/W/E/R. Ale jak używam skilla, którym muszę zaznaczyć ofiarę to wtedy normalnie LPM działa, lub jak stawiam warda. W drugim meczu miałem to samo i nawet po skończonej grze nie mogę dać kontynuuj ani opuścić gry, tylko muszę wychodzić ALT+F4. Do momentu potwierdzenia zmiany klawiszy chyba jest ok, ale potem już nie działa. W googlach nie mogę znaleźć takiego problemu, wiesz o co może chodzić?
  10. dertas
    23-05-2014 22:20
    dertas
    masz Ty tam jakieś gg czy coś (kabzel czeka)?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:18.