FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > Veriak

Konwersacja Pomiędzy Veriak i sionko.
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 25
  1. sionko.
    25-01-2015 20:38
    sionko.
    Cholera, czyli po kontuzji nic mu się nie zmieniło i Niemiec dalej snuje się po boisku? Liczyłem, że jak odpocznie to wrócą mu siły, głód i chęci do ruszenia z kopyta... Ciekawe czy w końcu odpali na miarę tego co grał w Realu...
  2. Veriak
    25-01-2015 20:15
    Veriak
    Oglądałem. Walcott poza bramką przeprowadził kilka fajnych rajdów jednak ostatnie podania trochę szwankowały. Ozil według mnie kiepsko, patrząc na niego i Rosicky'ego to można się zastanawiać, który z nich ma 35 lat. Niewidoczny, gra w obronie na alibi. W obecnej chwili to nie ma startu do Cazorli czy Tomasa.
  3. sionko.
    25-01-2015 19:34
    sionko.
    Siemano. Oglądałeś może mecz Arsenalu z Brighton? Ja byłem w drodze i nie miałem jak obczaić. Interesuje mnie dokładnie jak zagrał Walcott i przede wszystkim Ozil.
  4. sionko.
    01-09-2014 13:27
    sionko.
  5. Veriak
    01-09-2014 12:55
    Veriak
    Trzy cholernie ważne pozycje do obsadzenia, około 60 mln funtów do wydania. A tutaj takie rozczarowanie.
  6. sionko.
    01-09-2014 12:52
    sionko.
    Wkurw straszny, nie? (ocyzwiście odnośnie wiadomości, a nie tego, że się spóźniłeś)
  7. Veriak
    01-09-2014 12:51
    Veriak
    Parę sekund się spóźniłem
  8. sionko.
    01-09-2014 12:50
    sionko.
    Nie powtarzaj po mnie
  9. sionko.
    03-09-2013 17:26
    sionko.
    Ale przy obecnej taktyce i dużej wymienności pozycji gra Walcotta czy Podolskiego na szpicy nie będzie aż tak widoczna jak brak środkowego obrońcy. Nie mówię, że nie brakuje w Arsenalu napastnika, ale chodziło mi raczej, że bardziej palącym problemem jest brak własnie środkowych obrońców.
  10. Veriak
    03-09-2013 14:46
    Veriak
    "O to właśnie chodzi, że jak Giroud nie będzie mógł grać to jest go kim zastąpić, bo i Theo i Lukas grają dobrze na szpicy"

To chyba inne mecze oglądaliśmy Lukas na szpicy jest niewidoczny i nie wie co ze sobą robić, natomiast Theo nie nadaje się do gry na środku ataku kiedy gramy z zespołem, które głównie się bronią. W dodatku jeśli Giroud złapie kontuzje - Walcott przechodzi na środek - to w obecnej chwili nie mamy nominalnego skrzydłowego.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:28.