FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > kylo

Konwersacja Pomiędzy kylo i Paolo_
Pokazuje wiadomości od 1 do 5 z 5
  1. kylo
    31-08-2010 18:07
    kylo
    Hehe to trochę śmieszna historia ;d

W sumie to od FM 08, bo była wolna reprezentacja Bośni, zacząłem ją grać i zainteresowałem się tym krajem. Później zacząłem czytać na temat Bośni na wikipedii itp. i chyba od tego momentu Bałkany stały się dla mnie bardzo ważne.
    Troszeczkę głupio ;d
  2. Paolo_
    31-08-2010 17:35
    Paolo_
    Obczaje te filmy Kusturicy, dzięki za info Właśnie ciężko dostać jakąś ciekawą książkę, będę się musiał wybrać do większej biblioteki i coś obczaić. Z filmów to jak pisałem w innym temacie na forum mocno polecam "Niczyją Ziemię". Rewelacja jak dla mnie. W Czarnogórze nie byłem, mam nadzieje, że za rok odwiedzę

A tak swoją drogą skąd u Ciebie zainteresowanie Bałkanami?
  3. kylo
    31-08-2010 16:46
    kylo
    Spoko postaram się pomóc.

Z filmów to przychodzi mi do głowy polska produkcja "Rezolucja 819" opowiadający o Srebrenicy, a do tego mam jeszcze artykuł na temat Srebrenicy:
    http://stowarzyszenie_wolnomysliciel...y/srebreni.htm.

Może zobacz coś z działalności Kusturicy (np. "Życie jest cudem" i "Underground").

I chyba jeszcze "Grbavica", bo nic innego mi więcej do głowy nie przychodzi.

A z książek to nic w sumie nie znalazłem, bo szukałem przez pewien czas czegoś w szkolnej bibliotece, ale nic nie mieli na temat wojny na Bałkanach .

Oczywiście jak coś znajdziesz to możesz mi podesłać jakiś ciekawy tytuł ; ).

PS. W Czarnogórze nie byłeś ?
  4. Paolo_
    31-08-2010 15:12
    Paolo_
    Siema Kylo taką sprawę mam. Z tego co kojarzę jesteś fanem Bałkanów i tego typu klimatów. Wygląda na to że też się w to wkręciłem (właśnie wróciłem z kolejnych wakacji w Chorwacji/Bośni) Znasz może jakieś dobre książki, filmy np na temat wojny 91-95? Ogólnie coś wartego polecenia w tych klimatach
  5. kylo
    04-01-2010 17:54
    kylo
    Słyszałeś najnowszą płytę T-raperów ??

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:04.