FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > damians10

Konwersacja Pomiędzy damians10 i Hoina
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 12
  1. Hoina
    05-06-2013 21:30
    Hoina
    Wybacz, nie mam teraz czasu. Wszedłem na chwilkę na forum, mam czas dopiero jutro po robocie, czyli jakoś po południu. Jeżeli będzie ci wtedy jeszcze potrzebna pomoc, to dam ci wtedy znać.
  2. damians10
    05-06-2013 19:23
    damians10
    Ej wiem że to by trochę trwało ale,jeżeli włączyłbyś fifę to zerknąłbyś na kadrę Boltonu i powiedział kogo sprzedać a kogo kupić??? Pliss to ważne
  3. damians10
    28-05-2013 19:27
    damians10
    Dzięki mentorze za rady na pewno zmontuje odcineczki ze skrótami, a kiedy wrzucę nie wiem mam dużo miejsca na dysku także spoko a co do kariery to na forum wrzucę na pewno .
  4. Hoina
    28-05-2013 19:25
    Hoina
    Nie mam teraz przed oczami kadry Boltonu. Ja zazwyczaj wywalam graczy po trzydziestce (ewentualnie blisko tego wieku) lub słabo rozwijających się graczy ze skillem poniżej 70. Z Benzią na razie się wstrzymaj, zakup go po awansie do BPL. Póki co masz na atak niezłych graczy - Sordella, N'Goga i utalentowanego Sampsona.
  5. damians10
    28-05-2013 19:22
    damians10
    Spoko Ty pierwszy dostaniesz link ;p Bardzo mi pomogłeś, Benzie też sobie kupie, mogę? hehe a tak w ogóle doradziłbyś kogo się pozbyć aby sobie pogrubić portfel?
  6. Hoina
    28-05-2013 19:15
    Hoina
    Jak już zaczniesz, to daj linka do jakiegoś odcinka.

A jakie pozycje byś chciał na początku wzmocnić? Na pewno w podstawowym składzie widzę Sordella (napastnik), na bramce Bogdana, a na lewej obronie Marcosa Alonso. Środek obrony też na Championship jest na razie wystarczający. Tak więc polecam ci:
    ŚP (partner dla Veli) - Chris Cohen, Jonathan Espericueta, Obiora Nwankwo
    PO (Riley to melodia przyszłości) - Ashley Richards, Jon Flanagan, Daniel Opare
    SKRZ - Serge Gnabry (nawet z niskim skillem gra świetnie), Callum McManaman, Ulises Davila
    ŚPO - Nick Powell, Lewis McGugan, Samir Carruthers
  7. damians10
    28-05-2013 18:56
    damians10
    Cześć Damian ;p
    Zamierzam zacząć nagrywać karierę na yt z Fify, a grać będę Boltonem.
    Mam do Ciebie kilka pytań jako że grałeś Boltonem i znasz się na talentach z fify. Mają mały budżet więc mógłbyś zarzucić kilka talentów w stylu Benzia za grosze?
  8. Hoina
    13-04-2013 22:53
    Hoina
    Dawno cię nie widziałem na tym forum.
  9. Hoina
    23-01-2013 14:02
    Hoina
    Niestety pirat... Dużo gram ze znajomymi, więc nie potrzebuję możliwości gry online. Ale chyba FIFE 14 już sobie kupię.
  10. damians10
    23-01-2013 13:54
    damians10
    Hej masz oryginalną fifę czy pirata?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:40.