FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > Ciej

Konwersacja Pomiędzy Ciej i Trolu
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 69
  1. Ciej
    12-08-2018 14:17
    Ciej
    z piączhy w łeb
  2. Trolu
    20-11-2017 18:24
    Trolu
    Siema, mordo
  3. Ciej
    13-09-2017 20:41
    Ciej
    troló <3
  4. Trolu
    28-01-2016 20:30
    Trolu
    Daj jakieś namiary na siebie na PW.
  5. Ciej
    23-01-2016 12:17
    Ciej
    trolu to trolu
  6. Trolu
    20-09-2014 10:54
    Trolu
    Jest niemal pewne, że będę musiał gdzieś znaleźć sobie magisterskie studia, więc kto wie... może się kiedyś spotkamy, Wróżbito. Wpadaj tu częściej, bo smuta tutaj taka.
  7. Ciej
    20-09-2014 10:49
    Ciej
    no, w sumie racja. pewnie tak czy siak i tak pójdę na jakieś studia chociażby dlatego, żeby nawiązać więcej znajomości, pobalangować itepe itede. Szkoda mi, że to już ostatni rok z moją klasą. No cóż, zobaczym jak to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  8. Trolu
    20-09-2014 10:38
    Trolu
    Nie ma banować, bo rejestracji tak mało. Gdy tak patrzę wieczorem kto siedzi na Forum to same staruchy z luziku. Reigon chce reaktywować serwis, stąd nowy layout także na Forum. Z konkursami stypa, jedynie na początku roku pół forum złapało fazę na DSJ 2.1, nawet drużynowe konkursy robiliśmy, haksbol umarł. Beki nie ma, tak to ujmę.

Faktycznie, jeżeli kasa byłaby przyjemna to nie ma sensu w tej chwili iść na studia. Tylko nie zapomnij, że im starszy będziesz tym trudniej będzie studia zacząć. Nie da się ukryć, że porządną robotę bez wyższego wykształcenia technicznego ciężko dostać. Ok, guzik Cię na studiach nauczą, ale zawsze masz ładną wiązankę mgr inż. przed imieniem i nazwiskiem. Po 3 latach studiów stwierdzam, że to wszystko pic na wodę. Poszedłem na staż i nic mi się nie przydało. Bez wątpienia plus niestudiowania jest taki, że nie będziesz przez 5 lat marnotrawić kasy na akademik/mieszkanie i jedzenie.
  9. Ciej
    20-09-2014 09:47
    Ciej
    nienienie, ostatni rok w technikum, ale na tą chwilę i tak się nie wybieram na studia. Zobaczymy jak z robotą będzie, kumpel ma mi załatwić taką za 2k+, więc mi w zupełności wystarcza. Kurva, czyli mówisz, że świeżaki się ogarnęli? aha dz
  10. Trolu
    19-09-2014 22:26
    Trolu
    Matko jedyna, Ty żyjesz Co u mnie? Jak widać jeszcze tu siedzę w oczekiwaniu na 4. już rok studiów i krzewię kult na Forum. Powiem Ci, że nawet banować nie ma tu kogo. Czy Ty przypadkiem teraz się już na nie nie wybierasz?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.