PDA

Zobacz pełną wersję : FIFA 15 android

Misiekos84
25-08-2015, 21:45
Czy grał już ktoś z Was w FIFE 15 na androidzie, bo ja mam Z3 i strasznie mi tnie może ktoś wie o co chodzi..

Danytia
13-11-2015, 23:28
Dziwne, bo na Z3 powinno płynnie śmigać. Może masz telefon zamulony, sprawdź obciążenie i pozamykaj niepotrzebne aplikacje. Wtedy spróbuj odpalić grę i powiedz czy coś się poprawiło. Ja dostałem na imieniny ten telefon i wszystko działało prawidłowo po za instalowaniu gry.

Imieniny Zofii

Zofia to niezwykle popularne imię w Polsce. Dzięki kalendarzowi imienin możemy łatwo i szybko sprawdzić, kiedy należy złożyć jej życzenia. Najczęściej Zofia obchodzi więc imieniny: 30 kwietnia, 15 maja i 18 grudnia. Można sprawdzić wszystkie daty imienin pod tym (http://www.imienin.pl) linkiem. Ma źródłosłów grecki, wywodzi się bezpośrednio od „Sophia”, co znaczy „mądrość”, „umiejętności”. Imię to było bardzo popularne w Anglii od XVII wieku, kiedy nadano je córeczce Jakuba I. Takie imię nosiła święta, która zmarła z żalu po córkach, które zginęły śmiercią męczeńską. Hagia Sofia „Święta Mądrość” to nazwa dużej i słynnej bazyliki w Konstantynopolu. Imię to było powszechne wśród europejskich kontynentalnych rodzin królewskich w średniowieczu. Takie imię nosiła postać w powieściach „Tom Jones” (1749) Henry'ego Fielding i „Wikariusz Wakefield” (1766) Olivera Goldsmitha. Jej imieniu przypisana jest liczba 5, która oznacza ruch, zmianę, wolność, różnorodność, wybór, zainteresowanie, szukanie, ryzyko, a także niebezpieczeństwo i strach. Takie imię nosiła m.in. słynna aktorka Sophia Loren, która początkowo nosiła imię Sofia. Zofie najczęściej są zachwycone zmianą, przygodą i emocjami. Są dynamiczne i wszechstronne, a także mają zdolności wizjonerskie. Walczą z ograniczeniami wynikającymi z reguł i konwencji. Wydają się też być optymistyczne, energiczne i inteligentne, a także łatwo można się z nimi zaprzyjaźnić. Pamiętajmy, że mogą być także niekiedy zmienne, niespokojne, niechlujne i buntownicze. Zofia mogą mieć również głęboką wewnętrzną potrzebę spokoju i chęć zrozumienia i analizowania świata, w którym żyją. Słynne Zofie to m.in.: Zofia Czerwińska, Zofia Klepacka i Zofia Stępień. Chcą też poznać głębsze prawdy. Jeśli chcesz sprawić przyjemność Zofii, sprawdź kiedy ma imieniny - kalendarz może być w tym niezwykle pomocny. Podobnie jak w przypadku imion Izabela i Olivia, imię Zofia jest najczęściej nadawana przez rodziców intelektualistów, którzy lubią jego znaczenie, przez tych, którzy lubią je za to, że jest bardzo kobiece, a także przez tych, którzy lubią klasycznego imienia oraz tych, którzy szukają imienia pochodzącego z łacina. Dlatego imię Zofia jest od dawna tak bardzo popularne. Z drugiej strony jedynym minusem Zofii jest jej ogromna popularność. Alternatywna imiona dla dziecko, które warto wziąć pod uwagę: Serafina i Zuzanna.