PDA

Zobacz pełną wersję : Regulamin działu "Wasze kariery"


Trolu
18-09-2014, 11:09
Regulamin działu "Wasze kariery"

1. W dziale "Wasze kariery" każdy zarejestrowany użytkownik Forum może założyć tylko jeden wątek, w którym przedstawiać będzie swoje osiągnięcia w trybie kariery w grze FIFA 15. Za pierwsze złamanie tej zasady użytkownik zostanie ukarany żółtą kartką, a wątek wyląduje w dziale "Śmietnik". Za recydywę użytkownik otrzyma czerwoną kartkę.

2. Pierwszy post w wątku użytkownika musi zawierać listę karier, wraz z linkami, opisanych w tymże wątku. Wzór takiego wpisu, zawierający minimalną ilość informacji, zostanie niebawem zamieszczony w dziale "Wasze kariery". Pierwszy wpis w temacie może być w dowolny sposób upiększany i rozwijany przez autora. Nazwa tematu musi jednoznacznie identyfikować autora opisów karier (powinna zawierać nick użytkownika). Za brak niezbędnych informacji użytkownik będzie karany żółtą lub czerwoną kartką.

3. Każdy użytkownik może umieścić swoją karierę tylko wtedy, gdy dany sezon zostanie rozegrany w całości.

4. Zaleca się przedstawianie taktyki i wyjściowej 11 grafiką wygenerowaną w serwisie http://www.footballuser.com/post

5. Każdy użytkownik opisujący swoją karierę, zobowiązany jest do napisania m.in.:

a. o ilości rozegranych sezonów
b. o poinformowaniu jakiej gra platformie
c. o poziomie gry/zarządu
d. o budżecie do dyspozycji
e. o składzie podstawowym/rezerwowym wraz ze skillami zawodników
f. krótkiego opisu kariery
g. oczekiwań/próśb, jakie ma do innych użytkowników
h. inne, według upodobań i wyobraźni.

6. Każdy użytkownik ma prawo umieścić swoją karierę jeden raz w ciągu 24h*.

7. Zabrania się kasowania postów, w celu ponownego umieszczenia swojej kariery w temacie przed upływem 24h.

8. Zabrania się pisania postów/ponownego cytowania swojej kariery, w celu wymuszenia na innych użytkownikach komentowania kariery przed upływem 24h od momentu umieszczenia jej w temacie.

9. W wątku tym można także prowadzić dyskusje na temat wzmocnień, ewentualnych korekt taktyki i wrażeń z gry. Oczywiście warunkiem koniecznym do otrzymania pomocy jest zaprezentowanie kariery według podanego wyżej wzoru. Pytania oderwane od tematu jak np. "kogo kupić na obronę do Manchesteru City???" bez zaprezentowania dotychczasowych osiągnięć będą karane żółtą lub czerwoną kartką.

W przypadku, gdy punkty regulaminu nie będą przestrzegane, użytkownik będzie ukarany czerwoną kartką, której wartości liczą się do bana(5 pkt = ban). Czerwona kartka wygasa po 6 miesiącach, wyjątkiem są punkty m.in. za obrazę użytkownika, piractwo, które nie wygasają. Więcej na temat ostrzeżeń można poczytać tutaj (link) (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=38908)
Nowo zarejestrowani użytkownicy, w przypadku łamania powyższych punktów będą upominani słownie**.


* Ograniczy to wysyp wielu karier w jednym czasie, co umożliwi swobodniejsze komentowanie większej ilości karier użytkowników.
** Nowo zarejestrowani użytkownicy będą mieli kilka dni (2-3 dni) na zapoznanie się z powyższym regulaminem, całym działem FIFA 15, zasadami panującymi w tym dziale jak i na całym forum.

Pamiętajmy też o ważnej zasadzie: "jeżeli chcesz, aby Twoja kariera była komentowana, sam także udzielaj porad i komentuj kariery innych użytkowników".