PDA

Zobacz pełną wersję : Talenty


Lucas.
07-08-2014, 20:29
Mini regulamin tematu Talenty


1. Temat służy do wrzucania talentów z gry FIFA 15. Na wstępie sprecyzujmy może słowo "talent". Wypisujemy tutaj zawodników młodych, góra do 24 lat, którzy odznaczają się sporym potencjałem. Wyjątkiem mogą być zawodnicy z egzotycznych krajów, lig, o których mało kto słyszał, a w Fifie posiadają konkretne umiejętności.

2. Aby zachować odpowiedni porządek dodawania kolejnych zawodników udostępniamy wzór do podawania talentów:

Imię i nazwisko:
Narodowość:
Wiek:
Pozycja:
Klub:
Początkowe umiejętności (OVR):
Potencjał (rozwój OVR):
Wartość (najlepiej w Euro):
Uzasadnienie:

Przykład:
Imię i nazwisko: Grzegorz Rasiak
Narodowość: Polak
Wiek: 34 lata
Pozycja: Napastnik
Klub: Lechia Gdańsk
Początkowe umiejętności: 92
Potencjał: 96
Cena zakupu: 200.000€
Uzasadnienie: Bardzo dobrze wyszkolony technicznie snajper, lis pola karnego, można powiedzieć, że piłka sama go szuka. Idealny do klubów z Seria A czy BPL, dobrze spisuje się w taktyce z jednym, wysoko ustawionym napastnikiem. Jego atutem jest drybling i strzały z dystansu.

3. Każdy element wzoru powinien być wypełniony. Przy potencjale oraz cenie można postawić "?", lub napisać "około", jeśli konkretna wartość nie jest znana. W uzasadnieniu można podawać kluczowe parametry danego zawodnika, napisać kilka słów od siebie.

4. Dodając nowego, kolejnego zawodnika należy sprawdzić, czy dany talent znajduje się już w temacie. Nie podajemy tzw. newgenów, czyli zawodników stworzonych przez grę w trakcie kariery.

5. W wątku tym nie zadajemy pytań odnośnie talentów oraz próśb o wskazanie zawodnika, którego warto kupić do drużyny XYZ mając taki czy inny skład.

6. Wpisy niezgodne, zawierające braki będą kasowane/edytowane. Zaśmiecanie tematu będzie powodowało wyciągnięcie konsekwencji (czerwona kartka).

Ze szczegółową listą atrybutów i potencjału zawodnika można zapoznać się na stronie http://sofifa.com/‎

Bazy danych powinny zostać zaktualizowane wraz z premierą gry FIFA 15.


*****


Do czasu premiery regulamin tematu może ulec zmianie!

kmiotek456
23-06-2015, 16:39
znacie jakieś talenty?