PDA

Zobacz pełną wersję : Polecane drużyny


Lucas.
07-08-2014, 20:27
Mini regulamin tematu Polecane drużyny1. Temat służy do wrzucania drużyn godnych polecenia z gry FIFA 15. Na wstępie sprecyzujmy może zwrot "godne polecenia". Wypisujemy tutaj zespoły, którymi według Was, warto rozegrać karierę z różnych względów. W tym miejscu sami możecie tworzyć bazę klubów, które warto objąć mając przed sobą różne cele. Wiadomo, ktoś chce zagrać szastającym na prawo i lewo klubem, a kto innych pragnie przez kilka lat odbudowywać prestiż upadłej legendy.

2. Aby zachować odpowiedni porządek dodawania kolejnych drużyn udostępniamy wzór do podawania zespołów:

Nazwa zespołu:
Kraj:
Liga:
Kategoria:
Budżet transferowy/płacowy:
Talenty/gwiazdy w zespole:
Uzasadnienie:

Przykład:
Nazwa zespołu: TSV 1860 Monachium
Kraj: Niemcy
Liga: 2. Bundesliga
Kategoria: Upadła legenda
Budżet transferowy/płacowy:
Talenty/gwiazdy w zespole: Benjamin Lauth, Maximilian Nicu, Moritz Stoppelkamp
Uzasadnienie: Klub, który święcił triumfy w pierwszych latach istnienia niemieckiej ligi zawodowej - Bundesligi. Przez lata miewał okresy wzlotów i upadków. W sezonie 99/00 klub zajął 4. miejsce w Bundeslidze i brał udział w eliminacjach Ligi Mistrzów. Z czasem Lwy popadły w tarapaty finansowe, czego skutkiem był spadek do 2. Bundesligi. Od blisko dziesięciu lat klub gra w niższej niemieckiej lidze, obecnie to średniak w stawce 2. Bundesligi. Plusem tego klubu jest ogromny stadion - Allianz Arena, który będzie generować spore zyski ze sprzedaży biletów.

3. Każdy element wzoru powinien być wypełniony. Przy budżecie można postawić "?", lub napisać "około", jeśli konkretna wartość nie jest znana. Warto jednak podać poziom trudności kariery przy budżecie. W uzasadnieniu można podawać kluczowe parametry zespołu, napisać kilka słów od siebie.

4. Dość enigmatyczną frazą jest kategoria. Chodzi tutaj o to by w dwóch słowach określić status tej drużyny na piłkarskiej mapie.

Sugerowane kategorie:

Sugar Daddy - kluby posiadające ogromne budżety transferowe i płacowe, które umożliwiają ściągnięcie każdego zawodnika.

Ligowy średniak (mocne ligi) - nie trzeba chyba zbyt wiele tłumaczyć, nie ma wielkich gwiazd, pieniędzy starcza na zapewnienie pensji dla graczy gwarantujących spokojne utrzymanie w silnej lidze (Liga BBVA, Barclays Premier League, Bundesliga, Serie A, Liga Portuguesa, Ligue 1, Eredivisie, Russian League)

Ligowy średniak (słabe ligi) - nie trzeba chyba zbyt wiele tłumaczyć, nie ma wielkich gwiazd, pieniędzy starcza na zapewnienie pensji dla graczy gwarantujących spokojne utrzymanie w słabej lidze (pozostałe ligi w grze).

Walka o mistrzostwo/puchary - zespół, którym w pierwszym sezonie kariery można osiągnąć bardzo dobre miejsce w lidze co najmniej premiowane awansem do pucharów kontynentalnych.

Egzotyczny potentat - nazwa ta definiuje kluby z lig mniej popularnych takich jak szwedzka, brazylijska etc. w których to można trafić na dość bogaty i mocny zespół.

Upadła legenda - kluby o uznanej marce grające w niższych klasach rozgrywkowych lub grający od kilku sezonów poniżej swoich możliwości w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Młode wilki - zespoły jeszcze kilka lat temu nieznane w Europie takie jak Hoffenheim, Greuther Fürth, Podbeskidzie, Evian etc.

Od zera do bohatera - kluby z najniższych klas rozgrywkowych, biedne, bez perspektyw na przyzwoite miejsce w lidze. Tylko dla orłów.


UWAGA! LISTA KATEGORII MOŻE ULEC ZMIANIE! Jeśli masz jakiś pomysł na kategorię pisz w profilu jednego z moderatorów!


5. Dodając nowy, kolejny klub należy sprawdzić, czy dany zespół znajduje się już w temacie. Nie zadajemy pytań typu "Którym zespołem zacząć karierę?" i podobnych.

6. Wpisy niezgodne, zawierające braki będą kasowane/edytowane. Zaśmiecanie tematu będzie powodowało wyciągnięcie konsekwencji (czerwona kartka).

____________________

Mamy nadzieję, że z czasem w 1. poście tego tematu pojawi się zaktualizowana lista zespołów w poszczególnych kategoriach, jak to miało miejsce w temacie z działu FIFA 15.

dezodor88
26-06-2015, 21:43
nikt nic nie doda??