PDA

Zobacz pełną wersję : Wrażenia i opinie

Lucas.
07-08-2014, 20:17
Temat ten służyć ma dzieleniu się Waszymi wrażeniami i opiniami odnośnie wersji demonstracyjnej oraz pełnej wersji gry FIFA 15. Wraz z premierą dema temat zostanie otwarty.

Przypomnienie:
23 września 2014 ( światowa data premiery )
26 września 2014 ( data wydania w Polsce )
23 września 2014 ( premiera w USA )

Mini regulamin:

Temat ten ma służyć wymianie poglądów na temat gry, waszych odczuć płynących z rozgrywki. Wszelkie kłótnie, obrzucanie się wyzwiskami, posty nie na temat (np. pytania o wzmocnienia, taktykę, Ultimate Team, tryb Online itp.) będą karane kartkami. Żółty kartonik zarezerwowany jest dla nowych userów, starsi stażem Forumowicze oraz recydywiści będą karani czerwonymi kartkami.

Albert93
09-09-2014, 19:36
Jestem po raz kolejny zaskoczony. Serwerami EA :(

ForzaMilan
09-09-2014, 19:46
Spokojnie. Kilka milionów osób rzucających się na demo na raz - nie ma serwerów, które by to wytrzymały.
Natomiast serwery w 14 były zawalone botami cholernych coinsellerów, nie obwiniajcie za wszystko EA.

Pytanie do grających na Xboxie i PC - jak wrażenia? Słyszałem, że bramkarze strasznie lipni, ale wiem, że w pełnej wersji gry będą lepsi. Podczas bety ChuBoi (pracownik EA) potwierdził to na Twitterze.
Ja dziś nie ściągam - jutro przychodzi nowy, spełniający wymagania komputer i dopiero się zacznie moja przygoda z 15.
Jak z Demo Ultimate Team? Mamy do wyboru jakieś składy? Grać online zapewne się nie da?

Vodzu.
09-09-2014, 20:11
Chętnie bym napisał jak sprawa wygląda, bowiem demo pobrane i nawet zainstalowane, jednak napotkałem już na początku problem, mianowicie w momencie zmiany sterowania(poszczególnych przycisków na klawiaturze), niby jest wszystko pięknie ładnie, ale ustawienia się nie zapisują. Opcje są tylko trzy "konfiguracja tymczasowa", "odrzuć zmiany", "anuluj". Przy wybraniu tej pierwszej tak jak napisałem nie zapamiętuje wybranego schematu klawiszy. Jeszcze pokopię i zobaczę czy to tylko taki mój bubel, czy problem ogólny ;)

edit: przepraszam, że w tym temacie, gapiostwo :D

Potrzask
09-09-2014, 21:07
Wszystko działa ładnie tyle ,że buttonConfiguration nie działa z fify 14 i mam zrypane ustawienia klawiszy na padzie , Trójkąt u mnie jest jako X ,kółko też gdzies nie wiem gdzie nie moge dosc do optymalnych ustawień w 14 też tak miałem tyle ,że działał buttonConfiguration a tu wkleiłem do moich dokumentow i nic ... ma ktoś jakis sposob ?? z gory bym bym wdzieczny . Pozdrawiam

Lucas.
09-09-2014, 21:50
Demo szybciutko się pobrało, pograłem z kolegą, trochę śmiechu było, ale raczej wszystko pozytywnie. Nawet nie wiem na co mogę narzekać, chyba tylko na jakieś pojedyncze bugi, ale tego się nigdy nie wyeliminuje. W końcu są zmiany i to widać. ;P

clash
09-09-2014, 23:04
wreszcie naprawdę nowa fifa :jupi:

na plus:
- ruchy zawodników, kontrola nad piłkarzami, potęga zwodów - ale się bedzie dobrze grało w necie!
- wszyscy gracze się męczą, i to mocno, wygląda na to, że nie ma reguły na to, kto bardziej zużyje pasek energii. a zatem skończy się sytuacja, w której mamy obczajone co do minuty kogo wymienić a kto wytrzyma zawsze do końca meczu
- nareszcie system podań działa zgodnie z intuicją, a nie narzuconą logiką - w końcu można skutecznie podawać za plecy a zawodnicy wybiegają w tempo
- walka w powietrzu w zupełnie nowym wydaniu
- chaos przy rzutach rożnych i rykoszetach
-ciekawy interfejs

nie spodobało mi się:
- bramkarze wypożyczeni z okręgówki, puszczają szmatki a do tego zdarzyło się, że kompletnie odpuścili obronę petardy przelatującej obok głowy
- gracze trochę za szybcy są i pędząc na pełnym gazie spokojnie mijają obrońców. bramkarza sam na sam można bez problemu wyminąć biegnąc na skos

K.
10-09-2014, 01:04
Plusy:

- ogólnie rzecz biorąc to widać sporo zmian, na lepsze. Zdecydowanie przyjemniejsza gra.

Minusy:

- brak możliwości zapisu sterowania
- gra w oknie
- problemy z płynnością gry... strasznie scina.

Potrzask
10-09-2014, 07:42
Jak gra w oknie ?> zmień rozdzielczość :) i ustaw full screen

W końcu zrobiłem sterowanie i wszystko pięknie :) czekam na pełną !

Albert93
10-09-2014, 07:57
Jak ogarnąłeś to sterowanie ?

Potrzask
10-09-2014, 10:36
Co masz na myśli ??

Albert93
10-09-2014, 11:02
Czy da się zapisać swoje ustawienia ?

Tiger
10-09-2014, 11:43
Prośba!
Ci którzy już wypróbowali demo, piszcie na jakim sprzęcie pracujecie i jak wam działa. Muszę kupić laptopa na którym Fifa ruszy, więc pomożcie ;)

Trolu
10-09-2014, 12:13
To sobie pograłem. Poczciwy, podkręcony Athlon X2 musi udać się na emeryturę. Przez te kilkanaście sekund szarpanej rozgrywki znalazłem kilka pozytywów:
+kapitalna oprawa graficzna dla meczów Premier League
+kibice nareszcie wyglądają jak ludzie, a nie jak kukły
+piłka leci tam, dokąd ja chcę, a nie tak jak wymyśli sobie komputer

Z tą trawą chyba nadal jakaś ściema jest, bo tylko w powtórkach widać źdźbła ;)

Nową odsłona raczej nikt nie poczuje się zawiedziony, aczkolwiek perspektywa podrasowania silnika FIFA World przez EA udostępnia graczom poważną alternatywę dla FIFA 15. Darmowa gra, której główną bolączką są nadal problemy z serwerami i oszustami (i nie można dostosować pod siebie asysty) czy produkt na nowym silniku graficznym i z kilkoma dodatkami? Po tym, co zobaczyłem w 15 nie jestem pewien czy chciałbym wydać ponad 100 zł na niedzielne granie.

Rebowski
10-09-2014, 13:44
Witam wszystkich po długiej przerwie.

Po kilku latach gry na xbox 360, a wcześniej katowania się ze zbyt słabymi PeCetami kupiłem (po roku zbierania butelek i makulatury) xbox one, specjalnie dla FIFY i NHL, ale też innych, nextgenowych gierek. Ale tutaj tylko o FIFIE 15…

- wspaniała grafika! Nie ma się do czego przyczepić, wizualne piękno w full HD, wszystko działa płynnie i bez przycinek,
- bramkarze są bardziej realistyczni, jak zapowiadano, jest to natychmiast widoczne,
- zmiany w gameplayu nie są ogromne, ale bardzo przyjemnie się gra po tych zmianach,
- menu jest jak dla mnie przejrzyste i przyjemne dla oka, to ewolucja w stosunku do zeszłego roku - w dobrym kierunku,
- obrońcy reagują czasem z opóźnieniem, jakby nie kojarzyli, że trzeba się wreszcie ruszyć,
- zawodnicy szybciej się męczą, w drugiej połowie Aguero zamiast biegać - człapał,
- trawa w 3D – owszem, na zbliżeniach, ale w dalszej perspektywie zawodnicy nadal jakby unoszą się nieco nad boiskiem, jak w starych FIFACH, widać korki i wygląda to słabo,
- zużycie trawy dodaje realizmu,
- co to za publika dziwna? Wszyscy czasami wstają naraz z miejsc przy jakiejś sytuacji jak automaty i identycznie, to jest słabe i sztuczne...
- ilość słupków i poprzeczek na mecz jest przesadnie duża (w obie strony).

To tak na pierwszy rzut oka po kilku grach.

Po ściągnięciu demka nie mogłem się oderwać od gry i skończyło się na (prawie) nieprzespanej nocy. Będzie co robić w długie, jesienno-zimowe wieczory!

Albert93
10-09-2014, 14:18
Ja od siebie dodam, że świetne są te skróty po zakończeniu pierwszej połowy jak i całego meczu coś wspaniałego.

roni0019
10-09-2014, 15:31
siemanko testowal juz moze ktos na ps3 jak wrazenia ?

Albert93
10-09-2014, 16:44
Mi się wydaję, że te jaja związane z ustawieniem sterowania na klawiaturze, mają na celu nie jako wymusić na graczach zakup pada od M$. EA=Świnie

Lucas.
10-09-2014, 17:58
Naprawdę da się jeszcze czerpać przyjemność z gry na klawiaturze? Nieśmiertelny pad od X360 kosztuje nieco ponad 100 złotych i wszystkie problemy ze sterowaniem się kończą, a ma się dużo większy wachlarz możliwości. Po co EA ma pracować nad usprawnieniem obsługi klawiatury, skoro i tak pewnie z 95% już z niej nie korzysta?

medium86
10-09-2014, 18:00
Nie wiem czy to jest dobry temat, ale..

Procesor: Intel® Core™ i7 4gen 4500U 1,8 - 3 GHz
System operacyjny: Windows 8 64 bit
Pamięć RAM: 8 GB
Pojemność dysku: 1000 GB
Grafika: AMD® Radeon HD 8850M + Intel® HD Graphics 4400

Czy aby na pewno ten komputer jest za słaby by pociągnąć 15tke demo na low? Z tego co pamiętam to zawsze demo o wiele różniło się od końcowej wersji, często były jakieś problemy z płynnością, ale chyba ten sprzęcik powinien poradzić sobie z Ignite, nie sądzicie?

ForzaMilan
10-09-2014, 18:24
Nie wiem czy to jest dobry temat, ale..

Procesor: IntelŸ Core™ i7 4gen 4500U 1,8 - 3 GHz
System operacyjny: Windows 8 64 bit
Pamięć RAM: 8 GB
Pojemność dysku: 1000 GB
Grafika: AMDŸ Radeon HD 8850M + IntelŸ HD Graphics 4400

Czy aby na pewno ten komputer jest za słaby by pociągnąć 15tke demo na low? Z tego co pamiętam to zawsze demo o wiele różniło się od końcowej wersji, często były jakieś problemy z płynnością, ale chyba ten sprzęcik powinien poradzić sobie z Ignite, nie sądzicie?

Minimalne wymagania sprzętowe FIFA 15:
- system operacyjny Windows Vista, 7, 8 lub 8.1 (tylko 64-bitowe);
- procesor Intel Q6600 Core 2 Quad taktowany częstotliwością 2,4 GHz;
- 4 GB pamięci RAM;
- 15 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym;
- karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 650 lub ATI Radeon HD 5770 (DirectX 11).

Zalecane wymagania sprzętowe FIFA 15:
- system operacyjny Windows Vista, 7, 8 lub 8.1 (tylko 64-bitowe);
- procesor i5-2550K taktowany częstotliwością 3,4 GHz;
- 8 GB pamięci RAM;
- 15 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym;
- karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 460 lub ATI Radeon HD 6870 (DirectX 11).

Nie wiem, jaka jest różnica między ATI i AMD, nie znam się na kartach graficznych, ale myślę że problem może być tutaj, bo jeśli chodzi o resztę, twój sprzęt spełnia wymagania.

Albert93
10-09-2014, 18:39
Naprawdę da się jeszcze czerpać przyjemność z gry na klawiaturze? Nieśmiertelny pad od X360 kosztuje nieco ponad 100 złotych i wszystkie problemy ze sterowaniem się kończą, a ma się dużo większy wachlarz możliwości. Po co EA ma pracować nad usprawnieniem obsługi klawiatury, skoro i tak pewnie z 95% już z niej nie korzysta?
To już wole Logitech F710

Trolu
10-09-2014, 18:40
Najlepszym rozwiązaniem jest pobranie i zainstalowanie dema. Wtedy wszystko się wyjaśni. Godzina pobierania i demo jest na dysku.

medium86
10-09-2014, 18:47
Grałem w demo i jestem naprawdę zdzwiony tym, że gra na najniższych ustawieniach daje rade, aczkolwiek ma ściny. Aktualizowałem wszystkie sterowniki, framework też nowiutki.
Mam nadzieję, że to poprawią przy premierze.

ForzaMilan
10-09-2014, 19:00
Najlepszym rozwiązaniem jest pobranie i zainstalowanie dema. Wtedy wszystko się wyjaśni. Godzina pobierania i demo jest na dysku.

Godzina pobierania? Aż tak źle? 3 GB normalnie pobierają mi się max 3-4 minuty.

Trolu
10-09-2014, 19:14
Wybrałem najmniej optymistyczny wariant ;)

AXELION
10-09-2014, 22:21
Cudowne animacje, świetnie gra się piłką, grafika i efekty fenomenalne, wszystko prezentuje się miodnie, ale... ZDECYDOWANIE za mocni są bramkarze, bronili większość sytuacji sam na sam, co mnie bardzo denerwowało, w ogóle niekiedy obrońcy przeciwnika po prostu dawali mi podejść pod swoją bramkę (kolejna irytująca rzecz), ale i tak nic to nie dawało, bo ten cholerny bramkarz wyciągał WSZYSTKO.
Może więcej napiszę, jak jutro pogram trochę dłużej.

PS. Gram w wersje na PS4

tony_gdansk
10-09-2014, 23:03
Gra na PS4, rewelacja. Animacje fantastyczne. Nie zauważyłem większych błędów, tylko trzeba się naprawdę napracować, by strzelić gola. Bramkarze mają chyba 99 skilla.

Fikus
10-09-2014, 23:04
Nie tnie się wam na PS4?

MaTeoMan
11-09-2014, 00:08
@up

Jak się może ciąć na PS4? U mnie wszystko idealnie ;)

tony_gdansk
11-09-2014, 00:10
Nie tnie.

Jeszcze mi przyszło do głowy, że trochę niepotrzebna ta animacja jak bramkarz ustawia piłkę na "piątce". Już wyobrażam sobie mecz online z jakimś kretynem, który ogląda każdą powtórkę i spowalnia grę jak tylko się da...

Albert93
11-09-2014, 08:00
A propo tych bramkarzy ja się tak zastanawiam jak Mignolet co ma 82 ovr. wszystko prawie wyciąga to jestem ciekaw co będzie robił Neuer z 90 ovr. o strzałach z dystansu chyba zapomnę.
Marzy mi się taki polski komentarz jaki jest angielski. Znając nieudolność ludzi z EA Polska to cudów bym nie oczekiwał. Chciałbym w końcu porządny komentarz z Szpakiem i Szaranem.

gorniak88
11-09-2014, 17:45
Gram w FIFĘ na PS3 i ogólnie jestem średnio zadowolony. Nie mam problemów z kreowaniem sytuacji (mimo, że wygląda to zupełnie inaczej niż w 14-stce). Bardzo negatywnie oceniam strzały. W trzech meczach zmarnowałem siedem sytuacji sam na sam :/. Nie ogarniam tego. Dla porównania brat w sytuacjach gdzie był kocioł w polu karnym oddał zupełnie nieprzygotowany, słaby strzał. Piłka oczywiście znalazła się w bramce...

Miałem też dziwną sytuację związaną z oddaniem strzału finezyjnego. Mianowicie będąc Messim za polem karnym, wcisnąłem przyciski od fin. strzału i piłkarz oddalił się jakieś 2 metry od piłki w efekcie stracił piłkę http://forum.fifaserwis.com/images/smilies/torba.gif .

ForzaMilan
11-09-2014, 20:01
Dzisiaj spędziłem jakieś 3-4 godziny, grając w demo. Gra jest po prostu NIESAMOWITA. Animacje, rozgrywka, realizm - jedna z najbardziej realistycznych gier, w jakie grałem.

Daro235
13-09-2014, 12:15
https://www.youtube.com/watch?v=ln_ohuBFP0s&feature=youtu.be

Giovane
14-09-2014, 14:23
Kilka godzin już przegrałem, więc podzielę się z Wami, tym co mi się nie podoba. Na wstępie mówię, że gram na PC.

Nie podoba mi się to, że zawodnik, gdy dozna kontuzji, sam schodzi za boisko. Po pierwsze nie jest to realistyczne, gdyż w rzeczywistości zawodnik kładzie się na murawie, sędzia przerywa spotkanie i interweniuje pomoc medyczna. Po drugie może to nam bardzo przeszkodzić w sytuacji, gdy dozna ów kontuzji w naszym polu karnym, my pójdziemy z akcją, stracimy piłkę i przy kontrze ten zawodnik stanowi linię spalonego.

Bramkarze też są do poprawy. Czasami popełniają błędy, których nawet amator by nie popełnił i rzadko łapią piłkę, co skutkuje częstymi dobitkami. Po niektórych interwencjach piłka nie zachowuje się naturalnie, leci jak balon.

Wydaje mi się, że statystka strzałów z daleka nie ma najmniejszego znaczenia. Strzeliłem już kilka bramek z 25-30 metrów, ale tylko jedna z nich była strzelona zawodnikiem, który ma niezłą tę statystkę (Messi). Reszta została strzelona przez m.in. Sturridge'a, Albę (z prawej nogi) czy Iniestę. Przy próbach Ibrahimovicia, Rakiticia, Cabaye, Suareza czy Reusa nie czułem żadnej różnicy, w porównaniu z wymienioną wcześniej trójką.

Wystawianie się też jest do kitu. Często muszę stopować moje akcje, gdyż żaden z zawodników nie wystawia się na dogodnej pozycji. Nawet po kombinacji LB+A, po której zawodnik podający powinien wystawić się na pozycję, nie robi tego jak należy.

Na pewno jest coś jeszcze, o czym aktualnie nie pamiętam. Mimo to, naprawdę podoba mi się ta FIFA. Jak poprawią to, o czym wspomniałem, będzie to najlepsza edycja w historii. :)

gorniak88
16-09-2014, 08:37
Strzeliłem już kilka bramek z 25-30 metrów, ale tylko jedna z nich była strzelona zawodnikiem, który ma niezłą tę statystkę (Messi). Reszta została strzelona przez m.in. Sturridge'a, Albę (z prawej nogi) czy Iniestę. Przy próbach Ibrahimovicia, Rakiticia, Cabaye, Suareza czy Reusa nie czułem żadnej różnicy, w porównaniu z wymienioną wcześniej trójką.

A jak strzelasz z dystansu?? Finezyjnie, czy po prostu obierasz kierunek i strzelasz??

Giovane
16-09-2014, 14:04
To zależy od sytuacji. Jeżeli schodzę ze skrzydła do środka boiska, to oddaję strzał finezyjny, jeżeli zaś biegnę wprost na bramkę, to strzelam normalnie, tak jak się to robiło w 14-stce. Z finezyjnym mam taki problem, że zazwyczaj leci w środek bramki. Odchylałem analog już w każdym możliwym kierunku, ale nic nie działa, więc nie wiem czym to jest spowodowane. Szczególnie, że nie da się trafić obok bramki, każdy strzał finezyjny leci prosto w nią, ew. nad, jeżeli użyję za dużo siły.

mac
18-09-2014, 16:29
Jak dla mnie ta nowa FIFA jest świetna. Nie idealna, bo takiej nigdy nie zrobią, ale gra się bardzo przyjemnie. Szczególnie podobają mi się stałe fragmenty gry, czyli w końcu bramkarze są ludźmi, a nie czołgami, które w każdej sytuacji taranują 5 rywali i łapią piłkę bez problemu. Często zdarzają się im puste przebiegi, trochę przypomina to wyczyny Radosława Majdana :D O oprawie dźwiękowo-graficznej nie ma w ogóle co mówić - mistrzostwo. Brakuje mi tylko normalnej kamery, bo ja przyzwyczaiłem się do gry na tej telewizyjnej, a tu jest ona jakaś skopana, bo jak piłka jest na dalszej flance, to ona się nie wiedzieć czemu obniża i chvja widać.

Maniu
25-09-2014, 22:30
Tylko mi się zdaję że full wersja jest inna niż demo ? Gra mi się zupełnie jak w 14, strasznie zamulaście bez radości, a w demko grało mi się świetnie.

Calrez
25-09-2014, 23:07
Ja słyszałem opinię, że nie da się grać bez ping pong-owych podań. :D

Lucas.
25-09-2014, 23:26
Dziś grałem z kuzynem na XONE. Jak dla mnie super, dawno nie miałem takiej radochy z grania. Według mnie największą bolączką są bramkarze, raz grają bezbłędnie i strzelenie gola graniczy z cudem, a raz chce się po prostu płakać. Świetne animacje podczas gry (drybling, wślizgi, parady bramkarzy) i o dziwo coraz częściej wchodzą ładne strzały, o ile właśnie w demie bramka z dystansu była niemożliwa do zdobycia, to dziś weszło mi parę naprawdę świetnych strzałów. Nie wiem gdzie znaleźć nagrania, które XBOX trzyma w chmurze, bo chętnie wrzuciłbym powtórkę wolnego Petasza z 40 metrów. :D

Potrzask
26-09-2014, 09:43
Ja też miałem wrażenie ,że demo było inne a w tą oprócz grafiki i animacji gra się tak samo jak w 14 ,za łatwo się podaje ja bym chciał grę w której trzeba troche poklepać przytrzymac ,przeczucić ... a tu dzieje się wszystko jakoś za szybko ... może będzie jakaś aktualizacja ...

Trolu
26-09-2014, 11:48
(...) Nie wiem gdzie znaleźć nagrania, które XBOX trzyma w chmurze, bo chętnie wrzuciłbym powtórkę wolnego Petasza z 40 metrów. :D

Ale Zawiszę to Ty szanuj.

ForzaMilan
26-09-2014, 19:27
Opiszę krótko tryb kariery w tym roku.
Nie zrobili niczego znaczącego, jeśli chodzi o tryb sam w sobie. Mimo to - gra się o niebo lepiej. Dlaczego? Duży wpływ na to ma grafika, nowe twarze dla zawodników, nowe stadiony, prezentacja meczu (przyśpiewki, kibice, tablice z wynikami i składami), ale najważniejszą nową cechą dla tego trybu jest zdecydowanie gameplay. Został on niesamowicie ulepszony, co znacznie zwiększa realizm. Kiedyś - przeciwnik zachowywał się tak samo bez względu na sytuację i wynik. Teraz - przeciwko słabszym drużynom gra się o wiele trudniej, CPU zachowuje się bardzo inteligentnie np. zmieniając styl na ultradefensywny lub parkując autobus, chcąc wywieźć korzystny rezultat.
Reasumując - moim zdaniem tryb kariery w tym roku jest dużo lepszy niż w zeszłym, mimo tego, że nie dokonano w nim znaczących zmian.

Remedio
26-09-2014, 20:31
@ForzaMilan
W twoim tekście nie doszukałem się - niesamowicie ulepszonego - gameplayu. Zacznę może od tego, że przeciwko słabszym drużynom gra się o wiele trudniej. To żadna nowość, sam pamiętam jak grałem Swansea i lajtowo pokonywałem po 3:0 czy 4:0 City czy United, natomiast jeżeli grałem przeciwko Chesterfield czy chociażby Aston Villi dostaję tyle samo z tą różnicą, że w plecy. Druga część czyli postawienie autobusu przez CPU brzmi akurat całkiem nieźle. Mnie odstrasza sam fakt iż nie dodano żadnych funkcji do trybów single-playerowych.

daw1
27-09-2014, 12:26
mam pytanie poziom poczatkujacy jest slabszy od nowicjusza tak ?

Kkaka007
27-09-2014, 13:05
Zrobilibyście mi skład do Fut pod ligę Włoską i Francuską, tak do 4 K na jeden skład. Formacja z 4.3.3 (różne warianty) i 3.5.2
Z góry dzięki!

Trolu
27-09-2014, 14:02
Dla FUT powstał specjalny dział: http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=176

akve
29-09-2014, 20:15
Też macie takie kosmiczne wyniki ,bo ja gram na KŚ na Xboxie i w każdym meczu pada 5-6 bramek a ostatnio przegrałem 6-4.Co strzał to bramka.I jeszcze za każdym razem jak strace bramke to po rozpoczęciu można zrobić rajd i strzelić bramke tak jakby obrona przeciwników była rozkojarzona.Mam 6 miejsce a bramek straconych jak ostatnia drużyna w tabeli (po 18 kolejkach 32 bramki stracone).

MaTeoMan
29-09-2014, 21:58
@akve

Co do gry offline to nie wiem, bo offline jeszcze nie grałem, ale to co się wyrabia w meczach online to jest masakra. Co mecz hokejowe wyniki, np. ostatnio wygrałem spotkanie 9-6 w 6 lidze sezonów, po 3 golach od 89 do 90 min, gdy gracze przeciwnika nagle zaczęli potykać się o własne nogi. W większości spotkań rozgrywanych przeze mnie w trybie online wyniki 4-3, 3-2, 5-4 itp. to norma..

Calrez
01-10-2014, 21:06
Na 8 wodnych z 32-37 metrów wszystkie weszły.: D
Uderzałem przy przytrzymanym L1 i analogi skierowanym w górę w prawo/lewo. Siła tak na 3/4 paska. Bramkarze czasami się nawet nie rzucali. ;')

mess87
09-10-2014, 11:13
Mam pytanie. Czy u Was tez sie tak jest, ze podczas grania w sieci szybkim zawodnikiem jestes w stanie przebiec pol boiska i nikt nie jest w stanie go powstrzymac? Przez to osiagam jakies nierealne wyniki typu 6-5, 8-7.

seba200
12-10-2014, 10:38
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego fifa 15 na PSX4 różni się w gamepley-u od wersji pc-owej. Jestem w szoku jak fajnie gra sie na PSX. Wersja PC to jakiś arcade.
Bardziej zdecydowanie czuć kontrolę nad piłką więcej czuć walki, no inna bajka.
Chyba czas zainwestować w konsolę. Też macie takie odczucia? Zrobiliśmy sobie ze znajomymi turniej i przyszła część ludzi grających na PC i podobne mieli odczucia.

hupasertyku
12-12-2014, 15:50
Też mam takie odczucia. Wydaje mi się, że gra jest za mocna na niektóre sprzęty i zwyczajnie się zacina.

karolk
04-01-2015, 12:22
Jeśli chodzi o wrażenia to brakuje mi w tej grze kilku rzeczy.
Ale zaczynając od pozytywów to bardzo przyjemnie się gra w tej edycji. Zawodnicy lepiej panują nad piłką co pozwala na stwarzania ciekawych sytuacji. Wydaje mi się, że bramkarze są na odpowiednim poziomie. I tak często trafiają się wyniki typu 3:2, 4:2 itp. Więc pomimo tego, że niektórzy bramkarze mają serię, że bronią niemal wszystko to zazwyczaj i tak da się coś ustrzelić. Babola również się zdarzają ale to chyba plus. Szybkość zawodników jest jakoś lepiej opisana. Nie dzieje się tak, że zawodnik ze speedem 90 jest doganiany przez jakiegoś gracza ze speedem 70 (co w poprzedniej wersji było normą). Ogólnie sam gameplay jakiś bardziej realistyczny.

A w edycji brakuje mi:
- kilku reprezentacji i lig. Szkoda, że nie ma reprezentacji, które mają jakieś znaczenie w piłce europejskiej (Ukraina, Bośnia itp). Jeśli chodzi o ligi to fajnie byłoby gdyby były jeszcze Czeska, Grecka, Ukraińska, Rumuńska (wydają mi się o wiele ciekawsze niż Duńska, Irlandzka, Koreańska itp). Pasowałoby chociaż dołożyć kilka klubów (grających systematycznie w pucharach do Reszty Świata)
- w trybie kariery, w przypadku wypożyczenie zawodnika do innej ligi nie ma informacji ile spotkań rozegrał itp (są dane jedynie jeśli występuje w tych samych rozgrywkach), raczej istotne informacje dla grających kariery
- w przypadku prowadzenia reprezentacji nie ma wglądu do innych grup eliminacyjnych, jest tylko "nasza" grupa
- w przypadku transferów powinna być jakaś lista z transferami tak, żeby sobie przeglądnąć na koniec okienka jakie transfery miały miejsce (jest tylko 3 ostatnie i 3 największe - za mało jak dla mnie)

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to:
- zepsute podania na dobieg górą. Piłka leci zbyt wysoko, przez co te podania praktycznie są bezużyteczne (w FIFA 14 były bardziej płaskie i zaskakujące)
- duża niedokładności podań, coś jest nie do końca dopracowane i zawodnicy nie zawsze podają tam gdzie chcemy
- przełączanie zawodników zdecydowanie do poprawy. w wersjach FIFA 13 i niżej jakoś lepiej to działało, tutaj przełączanie jest zdecydowanie niedopracowane
- zdarzają się błędy typu "teleportacje" zawodników. Przy prowadeniu piłki zawodnik nagle jest 2-3 metry z przodu lub z tyłu... Teleportuje się jak jakiś Songo z Dragon Ball

sabniro10
27-01-2015, 12:39
Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Działa rewelacyjnie. :)

linerGaming
27-01-2015, 19:26
tryb kariery: jestem pozytywnie zaskoczony ponieważ rozwój jest zależny od
gry.Jeśli chodzi o menadżera to jak dla mnie bez większych zmian.
WG:moim zdaniem zdecydowana poprawa w rozgrywce i nie tylko lepsza grafika oraz [według mnie] lepsza praca serwerów.
sezony online : jak dla mnie oprócz grafiki zero zmian
trudność gry:Jest łatwiej i w końcu poziom amator jest wyżej niż początkujący
FUT : serwery EA dalej do niczego

aniaa
03-05-2015, 13:36
Osobiście wolę 14.

Sebastianer80
20-08-2015, 21:59
AN Fifa 14 jest git, ale 15 to już inna bajka.

stivi
07-09-2015, 10:04
Mi wszystko działa bez zarzutu, mógłbym grać bez końca

Danytia
13-11-2015, 23:25
Ja od FIFY 13 nie widzę istotnych zmian, czy to w 14 czy w 15. Kosmetyka i pierdoły mnie nie interesują, dla mnie liczy się tylko gameplay, a tu co roku prawie to samo.

MschaelJor
11-07-2016, 16:20
Ombre locks is starting to become increasingly popular Wigs For Cancer Patients (http://human-hair-wigs.us/)
between ladies and they also get it done alone normal hair to give the seems they prolonged for. With ombre synthetic lace front hairpieces,Wigs (http://wigs-forsale.us/)
you don't have to alter natural appearance of hair, however. You only choose the ombre colour you want essentially the most and design the wig as you want for your personal classy and stunning look that you just want. These hairpieces are wonderful in Wigs (http://lace-frontwigs.com/)
reaching a natural look without the need of squandering your much. The majority of the ombre artificial lace front hairpieces created from good materials that feel and look like Wigs (http://wigs-forsale.us/)
real locks and don't receive that phony shine that screams to every person.

MschaelJor
11-07-2016, 16:22
Ombre hair is becoming extremely popular Human Hair Extensions (http://clipinhair-extensions.us/)
amongst females plus they have it completed on their own normal locks to give the appearance they lengthy for. However with ombre synthetic lace front hairpieces, you don't have to alter natural appearance of hair. You only choose the ombre coloration that you want essentially the most and elegance the wig as you wish for your personal stunning and classy appear that you just desire. These hairpieces are fantastic in Wigs (http://wigs-forsale.us/)
attaining an all-natural appearance without squandering your a lot. The majority of the ombre man-made lace front hairpieces produced from good fibres that feel and look like Wigs For Sale (http://wigs-forsale.us/)
real head of hair and don't acquire that phony sparkle that screams to every person.

MschaelJor
11-07-2016, 16:24
Ombre head of hair has become increasingly popular Wigs (http://lacefrontwigsforblack-women.us/)
amid girls and so they already have it done independently natural your hair to offer the seems they lengthy for. With ombre synthetic lace front hairpieces,Wigs (http://human-hair-wigs.us/)
you don't have to alter natural appearance of hair, however. You simply choose the ombre colour that you might want essentially the most and design the wig as you like for your stunning and classy appearance that you just wish. These hairpieces are fantastic in Clip In Hair Extensions (http://clipinhair-extensions.us/)
achieving an all-natural look without the need of squandering your much. Most of the ombre artificial lace front hairpieces made from fine materials that feel and look like Clip In Hair Extensions (http://clipinhair-extensions.us/)
genuine your hair and don't get that phony shine that screams to anyone.

MschaelJor
11-07-2016, 16:25
Ombre hair is starting to become very popular Human Hair Wigs (http://lace-frontwigs.com/)
amongst ladies and they also already have it accomplished on their own organic head of hair to give the appearance they prolonged for. However with ombre synthetic lace front hairpieces, you don't have to alter natural appearance of hair. You merely pick the ombre colour that you want by far the most and type the wig as you wish for the classy and stunning look that you simply want. These hairpieces are fantastic in Lace Front Wigs (http://lace-frontwigs.com/)
achieving an all natural look without the need of squandering your significantly. A lot of the ombre synthetic lace entrance hairpieces produced from fine fibres that look and feel like Wigs For Black Women (http://africanamericanwigs.us/)
genuine your hair and don't receive that phony stand out that screams to everybody.

MschaelJor
11-07-2016, 16:29
Ombre your hair is becoming extremely popular Lace Front Wigs For Black Women (http://lacefrontwigsforblack-women.us/)
amongst ladies plus they get it completed by themselves natural hair to offer the appears they lengthy for. With ombre synthetic lace front hairpieces,Lace Front Wigs For Black Women (http://lacefrontwigsforblack-women.us/)
you don't have to alter natural appearance of hair, however. You just select the ombre color that you would like one of the most and type the wig as you want for your personal classy and stunning appearance that you just desire. These hairpieces are great in Lace Front Wigs For Black Women (http://lacefrontwigsforblack-women.us/)
accomplishing an all-natural seem without having squandering your a lot. Many of the ombre man-made lace entrance hairpieces made from great materials that feel and look like Wigs (http://lace-frontwigs.com/)
genuine hair and don't receive that artificial stand out that screams to every person.

fifara
15-07-2016, 20:13
wie ktos kiedy wyjdzie fifa 17 ? :)