PDA

Zobacz pełną wersję : X-COM znowu rusza na wojnę

Junior
02-10-2003, 19:20
pamieta ktos UFO: Enemy Unknow i X-COM: Terror from the deep??
wg mnie byly to jedne z lepszych turowek. mimo ze od ostatniego x-com'a minelo sporo czasu (to bylo cos kolo 1996 albo te klimaty) to naprawde bardzo dobrze wspominam te gry. zawsze sie zastanawialem czy ktos to reanimuje. pewna szanse widzialem swego czasu w Jagged Aliance ale brak opcji budowy bazy sprawil ze grze czegos brakowalo. dalej trzeba bylo rzewnie wspominac te czasy gdy miales po calym swiecie rozsiane bazy i rozwalales najwieksze statki a potem czysciles "crasch site". no i w koncu czas ostatecznej rozgrywki czyli wyprawa do bazy obcych...

hehe tak dobrze wspominam ta gre ze znowu sie na wspominki zebralu ale trzeba wracac do meritum. mianowicie 19 wrzesnia tego roku mialo sie ukazac demo gry "UFO: Aftermatch" (UFO: kolejne starcie, wydaje cenega). narazie dema nie ma ale ludziom ktorzy pamietaja te gry polecam zapoznanie sie z info nt temat. jest tez filmik z gry. http://www.idg.pl/ftp/gry_1614/UFO%20Trailer.html

wlasnie sprawdzilem strone cenegi i prosze. jutro premiera... a dema pewnie nie bedzie.
trzeba sobie kupic ta gierke.

poki co polecam gre ze wzgledu na poprzednie wersje. za jakis czas wam powiem jak ten produkt prezentuje bo bede mial to na bank...

[Edytowane przez Junior 10-02-2003 o 06:21 PM GMT]

Ticalo
02-10-2003, 19:33
wow zajebiscie stary, uzekla mnie Twoja historia i wzruszylem sie do lez :/

Caméléon
02-10-2003, 19:50
Każdy ma gry które wspomina z łezką...Ja tam bardzo sympatycznie wspominam Gunshipa 2000 oraz FIFE98 RTWC i WC98...

zaper
02-10-2003, 20:14
A ja wspominam Motocross...
Nigdy nie zapomne jak brałem
moją kreską, kumpli na wirażu :D

Ticalo
02-10-2003, 20:15
Junior wrote:

Ticalo wrote:

wow zajebiscie stary, uzekla mnie Twoja historia i wzruszylem sie do lez :/

dzieki... nawet nie wiesz ile to dmla mnie znaczy. naprawde cenie to ze czlowiek tak plytki i glupi moze sie czyms wzruszyc. oczywiscie wiem, nie znam cie wiec nie moge cie oceniac. a jednak oceniam cie po tym co widze na forum i na taka ocene sam sobie zapracowales. z tego co pamietam to chyba twoje zachowanie na forum mi sie niepodobalo (oczywiscie wiem ze zapewne bedziesz mial w tej kwestii inne zdanie) kiedys i nie bylem w tym odosobniony.
w sumie to co na twoj temat mysle wyrazilem juz parokrotnie wiec chyba nie ma sensu aby zasmiecac to forum kolejnymi docinkami dlatego juz ci nie bede odpowiadal chyba ze znowu napiszesz jakas kompletna bzdure...

jak ktos ma cos ciekawego do powiedzenie nt gry to prosze bardzo. to byl tylko krotki przerywnik.

Widocznie dobrze nie czytasz...
A takiemu "plytkiemu" jakto powiedziales czlowiekowi jak ja takie zero jak ty moze qrwa buty lizac tylko...
Dorosnij czlowieku...
Jak osiagniesz chociaz 1\4 tego co ja to pogadamy.Narazie jestes dla mnie zwykla scierka. Pozdrawiam

Rex-er
03-10-2003, 06:59
Ticalo wrote:

Narazie jestes dla mnie zwykla scierka. Pozdrawiam

Połączenie godne Sapkowkskiego :D

Caméléon
03-10-2003, 21:26
Tical nie przesadzaj...Junior(Który moim zdaniem pisze jedne z najbardziej sensownych postów) opisał że ta gra ma dla niego wymiar ponad czasowy a Ty odrazu z nim jedziesz...
Są czasem tematy głupie gdzie można sobie jaja robić ale czasem także należałoby zachowywać się z rozwagą...
Pozdr...

[Edytowane przez Kameleon(I4LS JZ) 10-03-2003 o 10:27 PM GMT]