PDA

Zobacz pełną wersję : WE 2002-problem!

kmiotas
30-09-2003, 12:53
mam problem z odpaleniem tej gierki .mam epsx.152 wszystko poustawiane tak jak opisane jest na tej stronce www.we2002.prv.pl i nic. wgrywa gre potem pokazuja sie jakies obrazki z gry i na jednym obrazku sie zatrzymuje i nic sie nie da zrobic. jesli ktos wie co trzeba zrobic niech pomoze.

Macromatic
30-09-2003, 12:59
sprawdz czy masz poprawnie ustawionego biosa ( w szczegolnosci ustawienia karty graficznej ). a moze masz za wolny procesor i dlatego sie wiesza. zrobiles obraz plyty czy jedziesz z CD ? Jezeli z CD mozliwe ze plyta jest zarysowana

lepa
30-09-2003, 13:17
Jeżeli mówisz o intrze to nie martw się, mi też się zacina w jednym momencie, wyłącz je, potem powinno się wszystko uruchomić

Mac!ek
30-09-2003, 14:52
Lepa dobrze mówi ja miałem tak samo myslałem ze też mam coś zepsute ale wyłączyłem intro i teraz pocinam sobie w WE2002 :]

carlos 3
30-09-2003, 14:56
heh
poprostu intro jest uciete w tym momencie i staje tak zrobili ripa

Brat_N
30-09-2003, 15:16
Ludzie moze pochodzcie sobie po odpowiednim forum i tam znajdziecie odpowiedz na kazde pytanie na ten temat , anie pytacie sie jak grac online, dlaczego staje na animacji gra, dlaczegowolno chodzi, dlaczego rom na kailera nazywa sie tak a nie inaczej, etc...Sorry za spam jesli mozna ten post za takowy uznac ale widze ze coraz wieksze zaintersowanie na stronie FIFY na temat gier KONAMI.

Swayzi
30-09-2003, 15:43
Brat_N wrote:

Ludzie moze pochodzcie sobie po odpowiednim forum i tam znajdziecie odpowiedz na kazde pytanie na ten temat , anie pytacie sie jak grac online, dlaczego staje na animacji gra, dlaczegowolno chodzi, dlaczego rom na kailera nazywa sie tak a nie inaczej, etc...Sorry za spam jesli mozna ten post za takowy uznac ale widze ze coraz wieksze zaintersowanie na stronie FIFY na temat gier KONAMI.
a co to niejest forum , odpowiedni dział wszystko gra a ty się czepiasz , to że dużo wiesz na te tematy to byś się troche podzielił tą wiedzą a nie zgrywa ważniaka !!
Niejesteś administratorem aby kogoś pouczać !!

carlos 3
30-09-2003, 23:16
heh to zainteresowanie we2002 wzzroslo dzieki mnie bo napisalem poradnik jak odpalic ta cudna gale niechce sobie niczego przypisywac ale chyba tak jest naprawde :):)

macromatic
03-10-2003, 20:23
co ty gadasz. jak mozna nie wiedziec jak odpalic gierke. ja jeszcze mam tylko problem z rozdzielczoscia ale sobie poradze.

carlos 3
04-10-2003, 07:20
wiesz ile jest takich osob co nie wiedzieli
ty widzisz sam masz problem z czyms wystarczy zebys sie zapytal a bym ci pomogl