PDA

Zobacz pełną wersję : Tony Hawk's Pro Skater 4

Ralf
01-09-2003, 15:29
Dzisiaj z samego ranka ta gierka wpadla w moje raczki. Jeszce przed rozpoczeciem roku szkolnego zainstalowalem ja i chwile pojezdzilem na Free Skate. Pierwsze wrazenie - ogroooooooomna mapa !!

Po powrocie z budy i po zalatwieniu paru waznych spraw znowu odpalilem THPS4, tym razem juz na Career Mode. Co widze? Nie ma okreslonych na poczatku zadan, trzeba jezdzic po miescie i szukac ludzi ktorzy daja zlecenia!!!! Jak dla mnie bomba. W dodatku natknalem sie na ciekawa misje. Trzeba wykonywac tricki, ktore wymieniaja inni skaterzy. Aha, prawie zapomnialem - miasto ZYJE. Pelno samochodow [oOo Ford Focus jest !!], ludzi i... skaterow ktorzy tez jezdza po miescie !!!

THPS4 r0x !!!

Fred the Red
01-09-2003, 15:52
Ja ma tylko demko.;((( Mam zrobić zadania w College. Ale w demku nie ma skaterów jeżdzących po mieście tylko ludzie i samochodzy. Hehe. Muszę sobie kupić fulla, bo ta gierka jest tego warta. peace:

Dreed
01-09-2003, 15:53
Jednym slowem zajebi.... , a ile to ma CD ????

Ralf
01-09-2003, 16:45
Na dwoch CD jest. Kolejna rzecz jaka odkrylem - mozna grac w tenisa !!!

Dreed
01-09-2003, 16:57
w tenisa na descce ??????

Fred the Red
01-09-2003, 17:47
Lookasz wrote:

w tenisa na descce ??????

nie w tenisa... z deska w reku hehe

zaper
01-09-2003, 18:01
Nie nooo, z tego co Ralf opowiada
to trzeba zamiast książek do szkoły,
wydać kase na Tonego i spółkę :D

Junior
01-09-2003, 18:10
z tenisem to troche lipa bo mozna grinda na siatce zrobic :eyes
ale gierka istotnie fajna choc po jakis 2 tygodniach mi sie znudzila. nowy tryb kariery rzeczywiscie bardzo fajny. calkiem innego wymiaru nabiera gra jak nie trzeba non stop ladowac planszy.

troche w tonym mi brakuje naprawde wykozaczonej planszy. w 1 najlepsza byla szkola a w 2 NY i marsylia. w 3 i 4 nie ma takich miejscowek na ktorych mozna smigac po skonczeniu girki...

troche szkoda ze thps5 nie pojawi sie na pc (a moze jednak sie pojawi ale nic nie slyszalem o tym, na ps2 juz sa screeny). a pozatym tony podpisal z codemasters umowe do 2015!! roku... wiec tonych mozemy spodziewac sie jeszcze wielu. o ile wiem to niebawem na ps2 pojawi sie kolejny tony tym razem bez numeru z podtytulem underground.

Dreed
01-09-2003, 18:22
ciekawe ciekawe tzra sie bedzie w THPS 4 zaopatrzyc :)

Ralf
01-09-2003, 19:38
Junior wrote:

z tenisem to troche lipa bo mozna grinda na siatce zrobic :eyes
ale gierka istotnie fajna choc po jakis 2 tygodniach mi sie znudzila. nowy tryb kariery rzeczywiscie bardzo fajny. calkiem innego wymiaru nabiera gra jak nie trzeba non stop ladowac planszy.

troche w tonym mi brakuje naprawde wykozaczonej planszy. w 1 najlepsza byla szkola a w 2 NY i marsylia. w 3 i 4 nie ma takich miejscowek na ktorych mozna smigac po skonczeniu girki...

troche szkoda ze thps5 nie pojawi sie na pc (a moze jednak sie pojawi ale nic nie slyszalem o tym, na ps2 juz sa screeny). a pozatym tony podpisal z codemasters umowe do 2015!! roku... wiec tonych mozemy spodziewac sie jeszcze wielu. o ile wiem to niebawem na ps2 pojawi sie kolejny tony tym razem bez numeru z podtytulem underground.

Mi w trojce najbardziej do gustu przypadlo Los Angeles.

A co do tego czy kolejne thpsy beda na pecety - moge sie zalozyc, ze beda. THPS 3 i THPS 4 tez nie mialy wyjsc na kompa a sie pojawily

Ralf
01-09-2003, 19:49
Wirtualna Polska wrote:
THPS4 na PC nie będzie
emgieb; poniedziałek, 4 listopada 2002

Niestety, fani dechy z 4-ma kółkami wyposażenie jedynie w PC będą musieli obejść się smakiem - firma Activision zdementowała pogłoski o rychłym wydaniu Tony Hawk's Pro Skater 4 na PC, a jakby tego było mało poinformowała, że o wersji PC nawet nie myśli. Łączę się z wami w bólu.

pozostaje tylko miec nadzieje, ze w przypadku kolejnych czesci Tony'ego bedzie tak samo :D

juventusthebest
01-09-2003, 21:26
zajebista gra . Ale niektóre zadania sa naprawde trudne . Oprócz tenisa jest jeszcze basebal . Szkoda ze nie ma pilki noznej :-/

niewazne
02-09-2003, 07:18
Oj amatorzy ja tą gierke miałem zaraz na drugi po premierze w stanach i chciałem zaznaczyć ze nie tylko można grać w tenisa lecz w basebala mozna obstwiac zkałdy jak sie laski biją albo rżnać drewno na wyscigi. a co do samej gry to faktycznie jest fajna ale z niektorymi zadaniami przesadzili sczegolnie z slalomem (KONA USA) i Pro COMBO w (shipyard) peace !

niewazne
02-09-2003, 07:19
Raul wrote:

Oj amatorzy ja tą gierke miałem zaraz na drugi po premierze w stanach i chciałem zaznaczyć ze nie tylko można grać w tenisa lecz w basebala mozna obstwiac zkałdy jak sie laski biją albo rżnać drewno na wyscigi. a co do samej gry to faktycznie jest fajna ale z niektorymi zadaniami przesadzili sczegolnie z slalomem (KONA USA) i Pro COMBO w (shipyard) peace !

PS za tych amatorów chyba mnie zbesztacie na tym forum nie ??

Ralf
02-09-2003, 15:52
Raul wrote:

heh uzasadnij dlaczego amatorzy. No bo z tego wynika, ze nazwales nas tak, ze THPS4 wpadl w nasze rece pozniej niz w Twoje.

Swayzi
02-09-2003, 17:17
Raul wrote:

i co amatorze gdy mój qmpel przeszedł całą gre już kilka razy i nawet nienakompie jeździ na desce .. hehe a ty co na żelazku ?

niewazne
02-09-2003, 17:48
A ja na to gówno też już tą giere przeszłem a z twojej odpowiedzie można wywnioskować ze mieszkasz na zadupiu bo uważasz ze jak ktos jeździ na desce to już wielki wyczyn knurze peegierowski aco do reszty to SOrry za tych amatorów ale faktycznie poźno troche ja zdobyliscie PS. Mój kolega ma morde bliźniacza do dupy uwierzysz mi ?gówno z tego ze on przeszedł a ty przeszłeś ?? to on powienien mi tak napsiać peace

Ralf
02-09-2003, 21:27
heh ja tez jezdzilem na desce, 1.5 roku, ale przestalem, bo mi kolana zaczely wysiadac :(

darkwind
13-09-2003, 22:46
Moim zdaniem w świecie gier "szeroko-spodniowców" pokazano już wszystko. Nowy "deska" to nic specjalnego, po prostu nowe lokacje (przeogromne), nowa grafika, nowe dźwięki, parę smaczków, które starczają na dwa tygodnie gry. O ile produkt numer "2" był rynkową rewelacją, a produkt numer "3" (po mimo tego, że nie zadbano o grafikę - wersja PC) to deskowa "doskonałość", to produkt numer "4" to nic innego jak nuda.

[Edytowane przez darkwind 09-13-2003 o 09:50 PM GMT]