PDA

Zobacz pełną wersję : Winning Eleven 7 - jest i rzadzi

T.Mc
10-08-2003, 08:45
dolaczylem do nie licznej grupy szczesliwcow ktozy juz pykaja w WE7
postanowilem napisac cos o tej grze:

odpalam gre narazie wszystko po staremu intro w starym dobrym stylu loading troche inny po chwili bylem juz w menu szczeka mi opadla teraz to dopiero jest menu (cos w stylu MGS2 ) no to tza se zagrac bierzemy z kumplem pojednyczy meczyk wybor druzyn jest calkiem inny tzn po prawej stronie sa wszystkie druzyny i po lewej czyli kumpel ma swoje a ja swoje ,biore naszych orzelkow a on anglikow przechodzimy do wyboru strojow w menu biegni Owen i Oli o w morde jak bedzie taka grafa zawodnikow podczas meczu to ja cie pierd.. masakra ,ok jedzim dalej jestesmy w opcjach meczu o korna az 2 strony opcji jest tego multum ciezko mi opisac te nowe opcje bo wszystko krzaczki ustawilismy 5 gwiazdek i do przodu .Opcje druzyn jeszcze wiecej jeszcze lepiej kurna niedlugo to bedzie menager przelecialem szybko po skladach jak sa zawodnicy zrobieni i zatrzymalem sie na panu z nr 11 na koszulce poprostu wyjebany w kosmos , kumpel dawaj juz mecz i tak japana nie umiesz no to go .Zawodnicy sa juz w tunelu i znowu leze na podlodze z wrazenia mysle se mam nadzieje ze nie wygladaja tak tylko w wstawkach.
Pierwszy gwizdek ery WE7 nastapil kur kur kur mac co za grafa niech se gosc od EA zobacza jak wyglada model zawodnika , po zagraniu jednej polowy mowie co oni zrobili jakos tak dziwnie nie moge sie przyzwyczajic(ale tylko do czasu) gra bardziej dynamiczna ruchy zawodnikow nie takie sztywne sa bardziej zwrotni a co mozna nimi wyprawiac te dryblingii z pileczka mniam a do tego ten zwod ala zidane (prawa galka krecimy koleczko).Po grze obu jedenastek bylo widac ze jest roznice potegii np: gdy anglik przyjmowal mocne podanie pilka mu prawie nie odskakiwala a umnie to za kazdym razem jak jakis przecietniak przyjmowal to musialem dobiegac do niej(cudownie to jest realizm).Gramy sobie mecz nawet wyrownany a tu nagle pilka wychodzi na aut i co wtym takiego dziwnego rzuce se i koniec ale patrze inny widok co jest o kuna kolejna zajebista sprawa teraz sterujemy zawodnikiem do ktorego podajemy .Kosowski Krzynowek Olisadebe o mamo japonczyk nauczyl sie polskiego jak on to plynnie wymawia , nie tylko komentator jest lepszy ludzie od grafiki widac ze tez nie marnowali czasu - ile dodali ruchow zawodnikow wstawki filmowe .
Mecz se tak trwal i trwal a ja podziwialem az tu nagle zamotanie i strzal z 14 m anglika i gol to se tza obejzec powtoreczke patrze kumpel ktory stal zamna lezy na podlodze - powtorka jak bym ogladal mecz w TV .
90 minuta gwizdek koncowy mimo ze przegralem to nie zszedlem z pada wkoncu ja to sciagnolem to krzycze nastepny i co kolejna porazka 0-1 jakos nie moge sie przyzwyczaic.3 mecz byl dlamnie przelomowy gralem shalke(waldoch,hajto) a kumpel POA oczywiscie z olim i warzycha w skladzie przewage mialem ogromna ale tylko wygralem 1-0 po karnym poziom gry jest zajebisty duzo trudniej strzelic bramke i wogole . W tym meczu shalke - pao nasapilo ta cudowna rzecz po ktorej musieli mnie mnie przywrocic do stanu zywych w pewnym momencie skosilem kumpla ale pilka poleciala do nastepnego zawodnika przeciwnikow czyli utrzymali sie przy pilce a w prawym gornym rogu pokazal sie znaczek ze sedzia zastosowal przywilej kozysci mniam narescie jeszcze raz to sie zdazylo tylko ze pilke szybko stracil i sedzia cofnol gre .W 4 meczu zagralem Arsenalem wygralem dopiero w dogrywce po pieknym strzale kamerunczyla Laurena bramka wpadla za pola karnego techniczny strzal po dlugim rogu w okienko ,repleya ogladalismy ze 3 minuty po tej bramce nawet seman przybiegl sie cieszac jak male dziecko .
Nadzszedl czas na podsumowanko :
gra jest jak by napisana na nowo ,jak by nie byla pisana na silnku we6
jest jeszcze lepsza ,jeszcze ladniejsza, jeszcze trudniejsza
ta gra mnie przekonala ze spowrotem sprawie sobie czarnule

Brat_N
10-08-2003, 10:54
No comment Carlos to i tak trzeba zobaczyc na wlasne oczy.. Podejzewam ze ani fifa 2004 ani 2005 nie dogoni we7, moze jedynie ja tylko niezdarnie emulowac, bo te zmiany ktore zaczyna stosowac EA SPORTS zaczynaja powoli dzialac na ich niekorzysc juz od dluzszego czasu, czyzby nie byli juz w stanie wymyslic czegos innego.. tym bardziej ze maja od kogo sie uczyc. Japonczycy nadal pokazuja kto jest czolowka w tej dziedzinie.

Domeq
10-08-2003, 12:24
echhhhh te japonskie kopany, co one robia z ludzmi...:p te ISS3, PES, WE7 i inne, to tylko chwilowa przyjmnosc grania. Po jakims czasie znudzi sie to... FIFA Forever :p

Junior
10-08-2003, 12:35
coz musze przyznac ze we2002 nudzi mi sie dluzej niz fifa2003. zreszta po kilku miesiacach grania w produkty konami (emulowane z psx'a) na fife patrze duzo krytyczniejszym wzrokiem i to co widze nie podoba mi sie wcale.

miejmy nadzieje ze konami postara sie z pes3 na pc i wtedy bedzie mozna naprawe cieszyc sie pilka nozna.

jedyny plus na strone ea to opcja online ale we8 ma miec juz ta moliwosc wiec era fify powoli zbliza sie do konca...

Mavrick_
10-08-2003, 12:54
Junior nie byl bym tego taki pewien:D
Fifa ma zalety jaki w wady i wing eleven 7 tez ma zalety i wady
np. w WE7 powazna wada jest brak lig a w fifie jest ich multum a znow w fifie ciagle ten gameplay ale to sie zmieni w Fifie 2004:D
Np patrzac nawet na Pro evolution soccer z psx kiedy ono wyszlo....kibice jak by walec ponich przejechal, reporterzy jako bitmapy,a fife juz od 2000 roku kibole szaleja na trybunach (w PeS zdarzalo sie ze moj kuzyn przez slupki bramki strzelal.)wiec widzisz niby iss takie doskonale ale mam bledy takie ktorych nie powinno byc....a i w fifie z roku na rok bledy sa poprawiane a w iss na ps niczym sie nie roznilo tylko poprawiono cos w gamplayu i uaktualniono skald i to wszystko...WE6 jest fajne tylko beznadziejnie sie strzela!! jakis glupi typ strzelania chcesz mocno kopnie lobem itp....Zobaczymy jaka bedzie FIFA 2004:D

* HEINE *
10-08-2003, 13:20
wow Carlos jestem pod wrazeniem Twojego posta! Jesli to jest takie reality, to czemu nie wyprobowac...

T.Mc
10-08-2003, 14:53
powaga ludzie ta gra wymiata i watpie zeby sie znudzila a co do wypowiedzi Mavrick_ w WE7 gralem sporo meczy i nie zobaczylem zadnych wad jest ,ponad 64 klubow oczywiscie najlepszych na swiecie wiec sie nie nudzi mozna sobie pograc a za wygrane mecze dostaje sie szmal za ktory mozna kupic sobie bandarze i rozne gadzety.
Zawodnikow jeszcze nigdzie tak nie widzialem zrobionych jak w tej grze cudo cudo cudo , np taki Burgos w zeczywistosci lubi bronic w dzokejce to w grze oczywiscie tez ma czapeczke zajebiscie takie poszczegolne elementy wygladaj.

Moze ktos by sie dozucil na PS2 dla mnie bo chodze grac do kumpla :)

Domeq
10-08-2003, 15:16
dzięki dodatkom m.in: Ariela Santarelliego i całokształtowi ogólnemu FIFA, WE7 nie dorasta fifie do piet...

T.Mc
10-08-2003, 15:31
nic nie mam do Ariela robi dobra robote ale czlowieku zagraj w WE7 a po pierwszym meczu rzucisz 2 cd fify o sciane gralem w fife 2003 i wiem ktora gra jest lepsza a tak wogole to nawet z dodatkami fifa nie jest godna lezec obok pilki od konami , zebys zobaczyl jak w we sa zrobione wstawki filmowe to bys jebnol z wrazenia

grales Domeq wogole w ktoregos z winningow juz nie mowie o WE7 moge sie zalozyc ze nie

And_re
10-08-2003, 15:48
wie ktoś może jak tego WE 7 można zdobyć?? bo Carlos 3 tak opowiadał że już bym chciał mieć tą grę :D

Domeq
10-08-2003, 16:17
Carlos 3 wrote:

nic nie mam do Ariela robi dobra robote ale czlowieku zagraj w WE7 a po pierwszym meczu rzucisz 2 cd fify o sciane gralem w fife 2003 i wiem ktora gra jest lepsza a tak wogole to nawet z dodatkami fifa nie jest godna lezec obok pilki od konami , zebys zobaczyl jak w we sa zrobione wstawki filmowe to bys jebnol z wrazenia

grales Domeq wogole w ktoregos z winningow juz nie mowie o WE7 moge sie zalozyc ze nie

owszem grałem, nie pamietam bo to dawno albo bodajze w 6 i nie zrobilo na mnie tak wielkiego wrazenia... FIFA Forever :p

Mavrick_
10-08-2003, 17:18
Ja tez gralem w 6 i tez wrazenia na mie wiekszego nie zrobilo myslalem ze bedzie lepsze ale odpalajac demo Fify 2003(nabyte 2 dnia po wydaniu) zrobilo.Teraz czekam na 2004 a co nie godnosci lezenia to chyba na odwrot:D
Co to jest 64 kluby??? w fife ponad 300druzyn:D

Junior
10-08-2003, 17:46
konami nie ma jeszcze takiego przebicia jak ea wiec owszem klubow masz mniej. ale zobaczycie jeszcze ze to jest kwestia czasu kiedy konami w koncu zrobi porzadna pecetowa wersje. jak juz beda mieli czym to podbija fanow piliki na pc a wtedy powoli kluby czy ligi beda sprzedawac licencje konami. jak dla mnie to teraz jest ostatnia szansa ea. jesli zrobia naprawde krok naprzod moga sie obronic przed konami. jesli znowu wydadza szmire to juz oznaczac bedzie powolny zmierz tej serii (przynajmniej produkowanej w obecnym skladzie i z obecna wizja pilki)

ps.jak dla mnie to wole grac kilkudziesiecioma klubami w porzadna pilke niz ciagle strzelac takie same gole 300 klubam.

T.Mc
10-08-2003, 18:02
Junior wrote:
ps.jak dla mnie to wole grac kilkudziesiecioma klubami w porzadna pilke niz ciagle strzelac takie same gole 300 klubam.

zgadzam sie z toba ja w fife zagralem okolo 20 meczy i zakarzdym razem tak samo strzelalo sie bramki to stawalo sie nudne a glupota zawodnikow w szczegolnosci przepiekny zwod z przepuszczeniem pilki pod nogami cudowne albo fantastyczne interwencje bramkarza ktory broni rekoma po za polem karnym miod, ekipa ea sports jak zobaczyla we7 to wywalila wszystkie prace nad 2004 i zaczela od nowa nie wiem co oni musieli by zrobic zeby przynamniej w 60% fifa byla taka jak we7 chyba zatrudnic ekipe konami tokyo
fifa jest dobra ale na 30 minut ja gram w pilke od konami od 98 roku i nigdy mi sie nie nudzila

domeq grales w we6 pewnie zatrudna byla odpaliles ja patrzysz gracze jacys nie tacy nie to co fifa ale tza se zagrac no to gram zaczynasz mecz i ruszasz odrazu do przodu mijasz jednego ale wiele nie przebiegasz tracisz pilke i mowisz co to za gra nie strzelilem bramki w pierwszym kontakcje z pilka hu... znia wracam do fify

Domeq
10-08-2003, 18:02
Junior wrote:

konami nie ma jeszcze takiego przebicia jak ea wiec owszem klubow masz mniej. ale zobaczycie jeszcze ze to jest kwestia czasu kiedy konami w koncu zrobi porzadna pecetowa wersje. jak juz beda mieli czym to podbija fanow piliki na pc a wtedy powoli kluby czy ligi beda sprzedawac licencje konami. jak dla mnie to teraz jest ostatnia szansa ea. jesli zrobia naprawde krok naprzod moga sie obronic przed konami. jesli znowu wydadza szmire to juz oznaczac bedzie powolny zmierz tej serii (przynajmniej produkowanej w obecnym skladzie i z obecna wizja pilki)

hehehe, nie sadze zeby konami bylo lepsza produkcja niz EA. EA Sports bylo, jest i bedzie najlepsza produkcja futblowki! Jak by juz te WE7 bylo tak lepsze od FIFY, to dlaczego nie ma az tak duzej ilosci fanow tej gry jak FIFA? FIFA 2k4 bedzie przelomem tej serii... [tak mi sie wydaje]

Brat_N
10-08-2003, 21:15
Domeq tych twoich postow az sie czytac nie chce przeciez to normalnie i jasne. Konami wystarczyl zawsze tylko rynek azjatycki + ameryka i tylko i wylacznie na konsole nigdy na Pc'ty, nigdy nie wydawali gier na blaszaki - a ta edycja iss3 tylko zniechecili zapatrzonych ludzi na fife. ja juz dawno starcilem nadziej ze fifa sie zmieni. Teraz w tej edycji 2004 znowu pokazuja kolejkne nowinki ciekawe czy bedzie tak pieknie jak co roku. Po co piszesz takie bzdury. Druga sprawa to te ISS3 ktore nie ma prawie nic wspolnego z edycjami odzialu tworzacego te gierki. Ostatnia sprawa to grafika kazdy fifowiec patrzy tylko na to ta grafika i grafkia i co ci z niej od 4 lat te same bramki wpadaja dwa okienka i straly przy slupkach nic sie nie zmienia od idealnej edycji WC98 i FIFARTWC98. EA SPORTS nabija sobie tylko kase bo wiedza ze znajdzie sie ktos kt oznowu kupi pudeleczko z z nowym ludzikiem na zdjeciu, a te dodatki Ariela Santarelliego swiadcza tylko o klasie Fify, gdzie jeden czlowie zmienia praktycznie cala gre zeby tylko sie nie nudzila za szybko i byla bardziej grywalna. Swiadczy to przede wszystkim o dopracowaniu produktu przez samych gosci z EA SPORTS... Oby fifa 2004 byla lepsza, szczeglonie pod wzgledem gameplay'u, bo grafika moze byc da mnie taka jak fifa 2k3 lub nawe 2002 z wyjatkiem poprawienia wygladu twarzy.

[Edytowane przez Brat_N 08-10-2003 o 09:24 PM GMT]

* HEINE *
10-08-2003, 22:52
Ale qrde az mi sie wierzyc nie chce ze WE7 ma taka zajebista grafe (jak mowi Carlos). Powiedz czlowiek, czy jest lepsza niz w FIFIE 2k4 (sadzac po screenach tejze)

Domeq
11-08-2003, 11:02
Brat_N wrote:

Domeq tych twoich postow az sie czytac nie chce przeciez to normalnie i jasne. Konami wystarczyl zawsze tylko rynek azjatycki + ameryka i tylko i wylacznie na konsole nigdy na Pc'ty, nigdy nie wydawali gier na blaszaki - a ta edycja iss3 tylko zniechecili zapatrzonych ludzi na fife. ja juz dawno starcilem nadziej ze fifa sie zmieni. Teraz w tej edycji 2004 znowu pokazuja kolejkne nowinki ciekawe czy bedzie tak pieknie jak co roku. Po co piszesz takie bzdury. Druga sprawa to te ISS3 ktore nie ma prawie nic wspolnego z edycjami odzialu tworzacego te gierki. Ostatnia sprawa to grafika kazdy fifowiec patrzy tylko na to ta grafika i grafkia i co ci z niej od 4 lat te same bramki wpadaja dwa okienka i straly przy slupkach nic sie nie zmienia od idealnej edycji WC98 i FIFARTWC98. EA SPORTS nabija sobie tylko kase bo wiedza ze znajdzie sie ktos kt oznowu kupi pudeleczko z z nowym ludzikiem na zdjeciu, a te dodatki Ariela Santarelliego swiadcza tylko o klasie Fify, gdzie jeden czlowie zmienia praktycznie cala gre zeby tylko sie nie nudzila za szybko i byla bardziej grywalna. Swiadczy to przede wszystkim o dopracowaniu produktu przez samych gosci z EA SPORTS... Oby fifa 2004 byla lepsza, szczeglonie pod wzgledem gameplay'u, bo grafika moze byc da mnie taka jak fifa 2k3 lub nawe 2002 z wyjatkiem poprawienia wygladu twarzy.

[Edytowane przez Brat_N 08-10-2003 o 09:24 PM GMT]

taaaaa jasne, tak samo bylo z ISS3, wszyscy mowili ze w ISS3 jest superrrrrr grafa, a jak sie kilka dni pozniej okazalo, nie dorasta FIFIE 2003 do piet, a co dopiero bedzie z FIFA 2004...

Brat_N
11-08-2003, 11:28
Domeq wiesz co chyba masz powazne problemy ze zrozumieniem textu tak jak 30% malolatow w Polsce obecnie. Napisalem ze grafika wogole!!! nie jest wazna a ty nadal o niej piszesz, napislaem tez ze Iss3 to calkiem inna bajka i to wydana na PC!! boshee. Powiedz lepiej poprostu ze nie masz pojecia i tyle, jestes slepo zapatrzony w fife ze swoja wypasiona grafkia i nedznym gameplayem

T.Mc
11-08-2003, 13:40
* HEINE * wrote:

Ale qrde az mi sie wierzyc nie chce ze WE7 ma taka zajebista grafe (jak mowi Carlos). Powiedz czlowiek, czy jest lepsza niz w FIFIE 2k4 (sadzac po screenach tejze)

tak grafa jest lepsza po tych screenach co widzialem fify 2004 ale stary co ztego ze fifa wyjdzie sliczna piekna jak granie w nia to bedzie udreka jak znow zrobia to co w 2003 oby nie ja nie jestem przciwnikiem fify tylko nie gram w nia bo dlamnie jest cienka i zycze ekipie ea sports zeby wkoncu cos im wyszlo pozadnego nie tylko ze strony graficznej

T.Mc
11-08-2003, 13:43
Domeq wrote:

Junior wrote:

hehehe, nie sadze zeby konami bylo lepsza produkcja niz EA. EA Sports bylo, jest i bedzie najlepsza produkcja futblowki! Jak by juz te WE7 bylo tak lepsze od FIFY, to dlaczego nie ma az tak duzej ilosci fanow tej gry jak FIFA? FIFA 2k4 bedzie przelomem tej serii... [tak mi sie wydaje]

heh dlaczego tak duzo fanow ma fifa poniewaz to jedyna z wiekszych pilek na pc reszta to przyniej marne tlo no w tym roku troche ISS3 zaatakowal ale marnie , jak bys mial PS2 to bys co innego mowil o fifie a co innego o WE7

Domeq
11-08-2003, 13:51
Brat_N wrote:

Domeq wiesz co chyba masz powazne problemy ze zrozumieniem textu tak jak 30% malolatow w Polsce obecnie. Napisalem ze grafika wogole!!! nie jest wazna a ty nadal o niej piszesz, napislaem tez ze Iss3 to calkiem inna bajka i to wydana na PC!! boshee. Powiedz lepiej poprostu ze nie masz pojecia i tyle, jestes slepo zapatrzony w fife ze swoja wypasiona grafkia i nedznym gameplayem

nawzajem zycze ;) primo 2. wole FIFE i wszystkie wyroku EA niz te wasze japonskie gierki :p zawsze bede wolal FIFE juz ISS, PES, czy WE. to ze jeden raz, np. WE w czesci 7 jest taka dobra wg. Was, to FIFA zawsze bedzie rzadzic wg. mnie Forever :D

Domeq
11-08-2003, 13:54
Carlos 3 wrote:

Domeq wrote:

Junior wrote:

heh dlaczego tak duzo fanow ma fifa poniewaz to jedyna z wiekszych pilek na pc reszta to przyniej marne tlo no w tym roku troche ISS3 zaatakowal ale marnie , jak bys mial PS2 to bys co innego mowil o fifie a co innego o WE7

no wlasnie ma tak duzo fanow bo wiekszosc luda ja lubi, a WE7 nie przypada jakos do gustu. Apropo, wole o wiele PeCeta niz PS2 i te inne platformy...

PS: Zakonczmy juz to do to sie nudne robi...:p

T.Mc
11-08-2003, 18:11
Domeq wrote:

Carlos 3 wrote:

Domeq wrote:

Junior wrote:

no wlasnie ma tak duzo fanow bo wiekszosc luda ja lubi, a WE7 nie przypada jakos do gustu. Apropo, wole o wiele PeCeta niz PS2 i te inne platformy...

nie nie nie
kazdy gra na fifie bo wiekszosc ma pc a to dlatego ze ludzie kupuja PC z mysla nauki, jak by na PS2 byla taka mozliwosc wszystkiego co na PC to napewno bym teraz pisal z produktu sony

Junior
11-08-2003, 18:37
z fanami fify jest tak jak mowi Carlos. nie ma co sie dziwic ze fifa ma wicej fanow skoro nieporownywalnie wiecej ludzi ma pc niz konsole. jedyne alternatywy dla fify to emulowane we/pes z psx'a badz iss3 ktore jakie jest kazdy widzi (zaznaczyc tu trzeba ze iss jest robione przez inny oddzial konami niz we).

Domeq prosze cie. jesli masz jakies agumenty na poparcie tego ze fifa rzadzi na zawsze to je podaj. bo poki co to z twojej strony goloslowie.
mamo, mamo fifa jest najlepsza a wszystkie japonskie gry sa be. :eyes
ten temat robi sie nudny ale to dlatego ze twoja odpowiedz na wszystkie argumenty to "fifa 4ever"

Domeq
12-08-2003, 11:15
Carlos 3 wrote:

Domeq wrote:

Carlos 3 wrote:

Domeq wrote:

Junior wrote:

nie nie nie
kazdy gra na fifie bo wiekszosc ma pc a to dlatego ze ludzie kupuja PC z mysla nauki, jak by na PS2 byla taka mozliwosc wszystkiego co na PC to napewno bym teraz pisal z produktu sony

i tutaj jeden wielki MINUS dla tych gierek... brak mozliwosci grania na PC. a w FIFE mozesz sobie popykac jak i na PC, PS2, PSX, XBox a nawet na komorce :p

and_re
12-08-2003, 11:32
a właśnie wie ktoś może skąd można ściągnąć fife na komórkę bo wiem że kiedyś był o tym news

Canizares
12-08-2003, 18:05
Jeśli grafika i animacja piłkarzy jest choć zbliżona do tego co jest pokazane w intrze, to FIFA niech się lepiej schowa, a co do gameplay'u to sprawa jest oczywista :P
Na co komu 300 klubów, jak i tak większość gra najczęściej tylko paroma klubami tj. Man Utd, Barca, Juve ?

Pozatym tylko krowa nie zmienia zdania :p

carlos 3
13-08-2003, 06:54
Domeq wrote:

Carlos 3 wrote:

Domeq wrote:

Carlos 3 wrote:

Domeq wrote:

Junior wrote:

nie nie nie

i tutaj jeden wielki MINUS dla tych gierek... brak mozliwosci grania na PC. a w FIFE mozesz sobie popykac jak i na PC, PS2, PSX, XBox a nawet na komorce :p

no i co ztego jak gra sie w nia beznadziejnie

Junior
13-08-2003, 08:37
tu mam cos ciekawego dla tych co juz graja w we7:
http://www.newstarsoccer.com/html/we7_master_class.htm
tym ktorzy tej gry nie maja (tak jak ja) polecam i tak obejrzenie tych trikow. moze ktorys z slepo zapatrzonych w fife urzytkownikow tego forum przejrzy w koncu na oczy...

carlos 3
13-08-2003, 09:05
to im teraz pokazales wlasnie takiego czegos szukalem zeby pokazac tym maniakom fify co to jest we7

zizou
17-08-2003, 16:00
A mozna w polsce kupic WE 7 ?

Junior
18-08-2003, 19:32
nie. mozesz zamowic na jakims serwisie internetowym (linki na forum soccergaming)
kosztuje chyba kolo 30 dolcow.

Sarni_ManUnited
13-09-2003, 07:12
Czytam ten wątek od kilku dni i powiem jedno - Domeq, jesteś żałosnym fanboyem tej marnej gry, powszechnie zwanej FIFA.

Pierwszym beznadziejnym argumentem z twojej strony była większa grywalność FIFA - chłopie, ty chyba żartujesz. WE7 oferuje nieporównywalnie większą radość czerpaną z grania, przez co praktycznie nigdy się nie znudzi, za to FIFA po kilku dniach grania zostaje przez graczy odkładana na półkę.

Drugim argumentem twojej persony była wieksza ilość fanów - ty chyba nie wiesz co mówisz. Powszechnie wiadomo, że najważniejszym rynkiem w grach jest Japonia, a tam FIFA praktycznie nie istnieje. Podobnie sytuacja miewa się w USA.

Mówisz, że według ciebie WE7 nie dorasta FIFA do pięt - chłopie, najpierw zagraj i naucz się w to grać a później oceniaj. Wiadomo, że w FIFA "Symulator Balona" 2003 nauczysz się grać w 10 minut, bo jest banalnie prosta, ale WE7 trzeba trochę poświęcić. Konami ma dużo większe obycie w grach niż EA Sports. Co do fanów - na platformie na której jest WE7, czyli PS2 praktycznie jest nie do pokonania - trudno jest znaleźć konsolowca który gra w FIFA chętniej niż w WE.

Przejrzyj chłopie na oczy - FIFA to jedno, wielke gówno !

[Edytowane przez Sarni_ManUnited 09-13-2003 o 06:16 AM GMT]

* HEINE *
13-09-2003, 08:12
Ja tak bym skomentowal postawe Domeq - "Nie widziala dupa słonca". Czlowieku jak nie widziales we7 to sie nie wypowiadaj...

macromatic
03-10-2003, 20:28
ja bardzo przepraszam ale fifa jest oparta na zupelnie innym silniku wiec nie nalezy jej porownywac do we

rocky
03-10-2003, 22:21
Wiecej fanów ma fia ale wieksze zyski ma Konami , Pes 2 sprzedal sie w 4 milonach egzemplarzy gdzie fifa nie przekroczyla miliona , resza to same piraty w ktore graja ludzie typu domek czy jak mu tam , co do rynku to pragne zauwazyc ze rynek konsolowy i pc-towy sie zrownal ale prawdziwe dochody przynosi sprzedaz gier na konsole bo jest tam mniejsze piractwo.
Co do domka czy jak mu tam proponuje nie dyskutowac bo jak dla niego liczy sie grafika to albo ma 7 lat albo ma 7 lat.