PDA

Zobacz pełną wersję : Akcja MZ:Teraz Polska

KrzysiekBialy
08-08-2003, 09:30
Czy kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu i porwadzeniu drużyny piłkarskiej? dzięki ManagerZone spełnisz swoje marzenia a nawet więcej. Kupuj piłkarzy, trenuj ich i poprowadź do końcowego zwycięstwa jako najlepszy manadżer globu.Oczywiście bądziesz też odpowiedzialny za klubowe finanse. ManagerZone jest olbrzymią grą dla milionów graczy, co czyni grę bardzo realistyczną.

Swoją drużynę prowadzisz używając przeglądarki internetowej. Mecze są rozgrywane raz w tygodniu, ale wszelkich ustawień możesz dokonywać w dowlnym czasie. Zagraj ze swoimi przyjaciółmi jeśli chcesz porozmawiaj i powymieniaj się poglądami na forum. ManagerZone nigdy się nie kończy. Jeśli wygrasz swoją dywizję awansujesz do wyższej aż do osiągnięcia upragnionego tytułu mistrza swojego kraju.
Jesteś gotowy by zostać najlepszym menadżerem?

adres Manager Zone: www.managerzone.com
gdybys potrzebował rady, itd. zajrzyj na polskie forum Manager Zone my ci pomożemy, oto adres http://www.forum.harz.prv.pl/

Gra jest darmowa i dostepna w języku polskim. Weź w niej udział!"

KrzysiekBialy
08-08-2003, 09:40
przepraszam moderatorow ze wpakowałem ten temat do tego dzialu gdzie nie trzeba

[Edytowane przez KrzysiekBialy 08-08-2003 o 08:43 AM GMT]

Fred the Red
08-08-2003, 10:37
co co to ma byc jakies bzdury wole sobie pograc w CM 4 niz ManagerZOne phi

Domeq
08-08-2003, 10:47
Fred the Red wrote:

co co to ma byc jakies bzdury wole sobie pograc w CM 4 niz ManagerZOne phi

noto po jaka gnide sie wypowiadasz? koles chcial to polecic innym a ty na niego gadasz w taki sposob. Fred zal mi takich ludzi jak ty...

lolek
02-01-2004, 17:14
Wybaczcie ze odgrzewam taki stary topic ale chcialem rowniez dodac ze ja tez grywam w managerzone :). Ma on jedna zalete nad seria CM - gra sie tylko z zywymi ludzmi :) Pod wzgeledem glebi gry jest daleko za CM jednak dla tych ktorym znudzilo sie zwyciezanie w Lidze Mistrzow jakims 2 ligowym klubem managerzone bedzie wspaniala gra.
Zapraszam na sparingi: Schmiede SSA, Div 7.xxx

VIERI
02-01-2004, 17:55
ja tam wole cm 03/04 grma interkiem mediolan i już 5 raz z rzedu zdobywam Scudetto i 4 raz lige msitrzów mam super gwiazdy w moim teamie. No co wy chcecie on przecież wyraża swoją negatywną opinie wiec nierozumiem.... Po to jest forum żeby łosić negatywne odpowiedzi i czasem nawet chamskie a nie same superlatywy

lolek
02-01-2004, 18:21
W serie CM gram od poczatku i mi sie juz znudzilo granie z kompem. Po necie tez ciezko grac bo nikt nie lubi grac np 10 sezonow dlatego teraz grywam w MZ i we mnie ta gra wyzwala wieksze emocje niz CM.

doofy
02-01-2004, 20:29
VIERI napisał(a)
ja tam wole cm 03/04 grma interkiem mediolan i już 5 raz z rzedu zdobywam Scudetto i 4 raz lige msitrzów mam super gwiazdy w moim teamie. No co wy chcecie on przecież wyraża swoją negatywną opinie wiec nierozumiem.... Po to jest forum żeby łosić negatywne odpowiedzi i czasem nawet chamskie a nie same superlatywy

wygraj 4 razy Mistrzostwo Polski w MZ to ci kupie Porshe:D

VIERI
03-01-2004, 10:45
eh doofy przeczytałeś to uwaznie?? ja napisałem scudetto a nie mistrzostwo polski jak moge włoskim klubem wygrać mistrzostwo polski co??? kpiny sobie ze wszytskich ribisz??

lolek
03-01-2004, 12:26
Ty udajesz ze nie rozumiesz, prawda?
doofy pisal ze o wiele latwiej sie gra w CM niz w MZ gdzie masz za przeciwnikow ludzi a nie glupiego komputera. Jestem pewien ze nawet na oczy nie widziales MZ :)

Kocio
03-01-2004, 18:38
A ja wole www.hattrick.org !

Bakel
03-01-2004, 18:43
także zapraszam na mecze towarzyskie w MZ; dzięki nim podreperowywuję sobie mój skromny budżet oraz sprawdzam aktualną forme drużyny;
zbliża się wielkimi krokami koniec sezonu [ bodajże jutro ;) ] ;
jestem w div 6.xxx na drugim miejscu, miejsce w rankingu ogólnym oscyluje około 25000, nazwa drużyny ABN AMRO ; login bakele :)
tylko zachowujcie się jak ludzie; jeżeli przyjmujecie wyzwanie u siebie a odrzucacie wyjazdowy mecz to nie jest zbyt ładne zachowanie [ a z takowymi się spotkałem]