PDA

Zobacz pełną wersję : Gry FPP

Fred the Red
05-08-2003, 11:23
:czytaj: Jak jest najlepsza gra FPP? Moim zdaniem to peace: Project IGI 2: Covert Strike. peace: Jest po prostu the best: grafika, dźwięk, inteligencja przeciwnika, misje(najtrudniejsza jest 7 gdzie masz tylko nóż, a za przeciwników helikopter, 2 samochody opancerzone i masa patroli oraz ostatnia misja) i na końcu GRYWALNOŚĆ!!! IGI przeszedłem na 3 sposoby każdą misję, na każdym poziomie: easy, normal i hard!!! Jednak I msc. zajęłoby Splinter Cell, gdyby nie widok naszego bohatera, od tyłu. Taki sam jak w Desert Strom. III msc. daje Hitmanowi 2. Dobra oprawa graficzna, dźwięk nie najgorszy, grywalność duża i pierwsza z tego typu gier na rynku. James'owi Bond'owi zostaje IV msc. Tyle samo gadżetów jak w Splinter Cell Toma Clany'ego, dźwięk, grywalność, gorzej z grafiką. Jeśli chodzi o NOLF 2 nie grałem w tą gierkę, :~( więc nie będę się wypowiadał, ale też nasz bohater, a raczej bohaterka ma sporo gadżetów i... raczej wolę mężczyzn w akcji. :3msie:

[Edytowane przez Fred the Red 08-05-2003 o 11:25 AM GMT]

Ralf
05-08-2003, 12:00
a gdzie CS ? a gdzie Chrome ? a gdzie Quake ?

Dla mnie CS rzadzi.

Domeq
05-08-2003, 12:06
ja tam wole Soldier od Fortune 2, wypasiona giera...

Dreed
05-08-2003, 14:02
Splinter Cell Forever !!!!!! takiej gry jeszcze nie widzialem !!

Fred the Red
05-08-2003, 14:04
Domeq wrote:

troche źle sformułowałem pytanie chodziło mi o takiegierki jak te ktore maja singleplayer a CS to co na planszy sie zabijasz a tu masz misje to samo Oauke a i jeszcze chodzi mi o lata wpólczesne a nie jakieas przyszlosc a co do Chrome to jeszcze nie jest hit jak na razie a sof to zabojcza gierka ale przez neta zajebista mam demko i pomyka codziennie w nie 2 oczywiscie

Caméléon
05-08-2003, 14:18
Q2 jest najlepszy:D

Ralf
05-08-2003, 14:37
Fred the Red wrote:

Domeq wrote:

troche źle sformułowałem pytanie chodziło mi o takiegierki jak te ktore maja singleplayer a CS to co na planszy sie zabijasz a tu masz misje to samo Oauke a i jeszcze chodzi mi o lata wpólczesne a nie jakieas przyszlosc a co do Chrome to jeszcze nie jest hit jak na razie a sof to zabojcza gierka ale przez neta zajebista mam demko i pomyka codziennie w nie 2 oczywiscie

to w takim razie mowisz o tpp/fpp ;]

mechusar bait
05-08-2003, 15:44
ehhh... lepszej i bardziej klimatycznej gry FPP od cs'a nie znam... :D Ralf wie co to znaczy dobra gra ;)

zaper
05-08-2003, 17:10
A ja lubię CS i "Kłaka".
To są dopiero gry wypasione :D
Choć uwielbiam jeszcze krwistość,
SOF :D

Junior
05-08-2003, 19:58
a ja zagrywam w delte force: black hawk down.

singleplayer taki sobie bo miejscowi wybiegaja pod lufe bez namyslu ale multiplayer to mistrz. po 40 osob np w miescie to sie nazywa walka...

Castor
05-08-2003, 20:11
Według mnie:http://quake2.fpp.pl/images/logo.jpg RULEZ

[Edytowane przez Castor 08-05-2003 o 08:12 PM GMT]

djkuba
06-08-2003, 02:24
zdecydowanie najlepszy jest HL:CS

Domeq
06-08-2003, 08:53
Junior wrote:

singleplayer taki sobie bo miejscowi wybiegaja pod lufe bez namyslu ale multiplayer to mistrz. po 40 osob np w miescie to sie nazywa walka...

no właaaaśnie :p calkowicie wylecialo mi z glowy, gralem w demo, przeszlem ale z lekkim trudem :D ale gra jest full wypasiona...

Fred the Red
06-08-2003, 09:11
Domeq wrote:

Junior wrote:

no właaaaśnie :p calkowicie wylecialo mi z glowy, gralem w demo, przeszlem ale z lekkim trudem :D ale gra jest full wypasiona...

jesli chodzi o multiplayer to full giera to sof2 to jets gierka na planszy to znaczy miejscu 30 gosci sie nawala nawet z RPG-7

Swayzi
06-08-2003, 10:22
hitman to gra TPP z elementami FPP , ale zajebista z tych wszystkich