PDA

Zobacz pełną wersję : ISS3 PC - TRIKI & ZWODY

J-23
28-07-2003, 14:41
Czy ktoś zna jakieś fajne sztuczki w tej wersji gry? Prócz tej jednej z przybliżeniem nie udało mi się odkryć nic ciekawego a z zasłyszanych informacji wnioskuje, że jest wiele kombinacji klawiszy do różnych zwodów np. zmyłka powodująca przejście bramkarza (kładzie się za wcześnie).

A przy okazji chciałbym usłyszeć kilka opini od "wyjadaczy" w tą grę. Chodzi mi o to jaki kto ma sposób na granie. Wrzutki, krótkie podania a może coś jeszcze? I na jakim gracie poziomie? Ja póki co na easy :P :D. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i komentarze.

Pozdrawiam fanów FIFy oraz ISS.

ticalo
28-07-2003, 14:43
Szanowny kolego...ja jak narazie tez na easy kalecze, wiec raczej Ci nie pomoge :D

* HEINE *
28-07-2003, 16:30
to po co sie odzywasz?

Jotek przepatrz gruntownie dzial na 4um o ISS, od groma trickow i kombinacje klawiszy zamiescil bodajze Lookasz...

ticalo
28-07-2003, 16:36
Odzywam sie bo mam taki kaprys...

juventusthebest
28-07-2003, 17:09
Ja gram na hard tzn juz nie gram bo mi sie znudzila ta gra ale gralem na hard.Moge tu tylko powiedziec ze zajebiście sie gra we dwoch . Grywam jezcze czasami z kumplem na jednym kompie ( on padem a ja klawiatura ) i gra sie zajebiscie , zaciete mecze duzo sytuacji , prawie sie bijemy :D . ale na pewno jest to duzo ciekawsze niz granie przeciwko komputerowemu przeciwnikowi . A co do sposobów gry to jest jedna z ktorej na 90 % pada gol : Idziesz zawodnikiem na wrzutke , kiedy jestes przy lini pola karnego podajesz lekko w pole karne a tam stoi twoj zawodnik , wystarczy lekko przycisnac strzal i bramka pada . najgorsze jest to ze nie da sie prawie wogole szczelic gola zza pola karnego . 2 razy szczelilem w poprzeczke i kilka razy w slupek . Wolne z bliskiej odleglości to tez jest 100% gol bo wystarczy szczelic lekko nad murem bez podkrecania pilki. I to chyba tyle :D

Caméléon
28-07-2003, 17:14
juventusthebest wrote:

...Najgorsze jest to ze nie da sie prawie w ogole* szczelic gola zza pola karnego...
Co ty gadasz?
Ja tam w ISS3 mase ale to dosłownie mase strzeliłem bramek za pola karnego... Często udaje mi się strzelać z połowy ,przy rozpoczęciu lub przy wznowieniu gry od środka..

[Edytowane przez Kameleon(I4LS JZ) 07-28-2003 o 06:15 PM GMT]

juventusthebest
28-07-2003, 20:41
:| ja nie umiem . Zazwyczaj jak szczelam to albo bramkarz lapie wszystko albo szczelam w slupek

T.Mc
30-07-2003, 06:14
juventusthebest wrote:

:| ja nie umiem . Zazwyczaj jak szczelam to albo bramkarz lapie wszystko albo szczelam w slupek

SZCZELAM co ty Roman Kołtoń :D