PDA

Zobacz pełną wersję : ISS3 PC - WIELKI PROBLEM !!! NEED HELP!!!

J-23
16-07-2003, 18:12
Witam.

Mam taki oto problem: po uruchomieniu iss3, wybraniu typu rozgrywek, wybraniu drużyn i ustawieniu wszystkiego odpalam mecz i jedyne co słysze to "good eve..." i nawet nie do końca zdąży komentator przywitać się... Robi mi sie natychmiastowy restart kompa... czasam izdarza się też, że wyskakuje znan niebieska plansza z errorem "PAGE FAULT IN UNPAGED AREA". Nie wiem co mam robić? :((( brzmi jak problem z przydziałem pamięci (??). Dodam tylko moją konfigurację kompa: Athlon XP 1700+, 256 RAM DDR, GeForce 4 128 MB, DirectX 9.0a. Aha mój system operacyjny to Windows XP.

Bardzo prosze o pomoc kogos kto sadzi ze moze rozwiazac ten problem...

Aha i nie odpisujcie na ten post "niestety ja Ci nie potrafie pomoc". Chcem odpowiedzi tylko i wyłącznie z jakimiś pomysłami.

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam,
J23.

Dreed
16-07-2003, 18:21
Jezu jaki ten swiat maly mialem taki sam problem ii go rozwaizal SP1 ( Service pack 1 ) oczywiscie najlepiej go istalowac na czysto , nie wiem jak bedzie po zainstalowaniu w obecnym staeni ale mozan sprobowac no i we wlasciwosciaxch mojego komputera polecam w zakladce zaawansowane/ uruchamianie i odzyskiwanie/ wylaczyc opcje automatycznie uruchom ponownie :) powinno pomoc :)

J-23
28-07-2003, 14:45
Dzieki za checi - juz udalo mi sie naprawic ten problem :).

Poki co gram na pozyczonej GeForce 4 128mb ale instalacja najnowszych sterownikow pomogla :>
A SP1 nie instaluje bo u mnie powoduje on jeszcze wiecej bledow :P XP chodzi u mnie lepiej bez Service Packow.

Thx anyway ;)

poket17
11-08-2003, 07:38
J-23 a mozesz napisac jak rozwiazales ten problem ??