PDA

Zobacz pełną wersję : iss 3 - zawiedzony

fifomaniak
06-07-2003, 17:33
Pisze tu co mi sie nie podoba w iss3!:

1.Grafika!
Jak sciagalem tapety jeszcze przed premiera na necie to sciagalem se fajna tapetke (PS2) a tu wlaczam gierke i ten sam moment jak na obrazku na PC chała:(!Musza wyjsc patche i tyle na ten temat!
2.Napisy na koszulce: Pol itp. Kto widzial koszulki z symbolami panstw na koszulkach. Mogli zrobic z nazwiskami lub tylko z samymi numerami!
3.Nie mozliwosc zmiany formacji w opcjach team edit tylko przed samym meczem
4.Gulavert,Nadved?
5.Jak zmienia sie cos z zawodnikiem to odrazu to trzeba zapisac tam gdzie sie tworzy zawodnika, moglo by sie zapisywac na zawodnika i niema problemu!

Wogóle gierka jest spox, ale jak bedzie wychodzily rozne patch'e!

Dreed
06-07-2003, 18:33
co do grafy to masz racje jednak mysle ze z innymi rzeczami sie mylisz i to o wiele !!!!! trzeba pamietac ze nigdy ISS'y nie wzorowaly sie na fifach a wrecz odwrotnie, w fifach mozna znalezc elementy ktore wprowadzono wczesniej w ISS'ach i trzeba sie troche dostosowac !!!!

Caméléon
06-07-2003, 21:24
Etam...ISS3 wcale nie jest taka brzydka...Wystarczy włączyć Antyaliasowanie x4XS,filtrowanie anizotropowe oraz wyostrzenie textur...I gra wygląda "Pysznie" :)

Fred the Red
06-07-2003, 21:33
Lookasz wrote:

co do grafy to masz racje jednak mysle ze z innymi rzeczami sie mylisz i to o wiele !!!!! trzeba pamietac ze nigdy ISS'y nie wzorowaly sie na fifach a wrecz odwrotnie, w fifach mozna znalezc elementy ktore wprowadzono wczesniej w ISS'ach i trzeba sie troche dostosowac !!!!

taaaaaaaaaak to jaka gra wyszła pierwsza ISS 1 czy Fifa 95 no powiedz mi

Dreed
06-07-2003, 22:36
wiesz nie mowie o samym poczatku tylko zanim sie cos pojawilo w fifach to to juz bylo dawno w issach chodzi mi tu o postepki fify od 2001 poczawszy !!

Ralf
07-07-2003, 01:19
Lookasz wrote:

wiesz nie mowie o samym poczatku tylko zanim sie cos pojawilo w fifach to to juz bylo dawno w issach chodzi mi tu o postepki fify od 2001 poczawszy !!

no nie powiedzialbym. Mialem na N64 ISS i Fifa 99. Ta druga byla o niebo lepsza

[Edytowane przez Ralf 07-07-2003 o 02:19 AM GMT]

TiCaLO
07-07-2003, 15:21
A ja powiem krotko...
ISS3 jest niezle ;)

juventusthebest
07-07-2003, 18:44
FIFA rzadzi

Caméléon
08-07-2003, 14:31
juventusthebest wrote:

FIFA rzadzi

Ale chyba tylko dlatego że jest lepsza graficznie...Bo ISS3 jest o niebo lepsze jeśli chodzi o Gameplaya...Ale jush na horyzoncie widnieje FIFA z cyferkami 2004 ciekawe co ona pokaże...

ajeses
19-07-2003, 23:22
ISS3, wiadomo, ma niewiele wspolnego z psx'owym ISS Pro Evo, tudziez ps2kowym Pro Evo Soccer, ale mimo wszystko bije na glowe serie Fifa w kwestii realizmu rozgrywki. Fifa jest gra zrecznosciowa, posiadajaca duzo bajerow graficznych, co wyraznie uwidacznia kierunek rozwoju serii w kierunku gracza pecetowego, nastawionego na "ogladanie" gier. W Issie mamy wieksza swobode rozgrywki, wiecej mozliwosci rozegrania akcji, fifa jest bardziej monotonna pod tym wzgledem. Tak to jest, wolisz zrecznosciowke - grasz w Fife, stawiasz na wiekszy realizm i polot - wybierasz iesesa.

Junior
20-07-2003, 16:10
oczywisce ze fifa jest wzorowana na produkcjach konami. przxyklad: fifa2003, wielkie halo ze unikatowy system wolnych... ostatnio gralem w we2002 na epsxe i nagle widze ze carlos wykonuje wolnego w swoim stylu. czy to byl przypadek ze akurat nasepna fifa po we2002 ma podobna opcje? nie wydaje mnie sie.

ps. Fred the red- pierwsza fifa byla 94, w 95 nie wypuscili...