PDA

Zobacz pełną wersję : II edycja ligi ISS-ONLINE

Brat_N
24-06-2003, 11:41
I edycja dobiega konca,mozna ja uznac za mnie lub bardziej udana,ale nie mnie to oceniac choc napewno wyciagne wnioski z przebiegu ligi....w koncu czlowiek uczy sie na bledach.Juz od dawna trwaja przygotowania do II edycji ligi,ktora bedzie bardziej rozbudowana,atrakcyjniesza,i bardziej profesjonalna.Ogolnie rzecz biorac charakter zmieni nie tylko charatker ligi ale i cala strona...ale to wszytko jest narazie tajemnica.Korzystajac z okazji chcialbym zaprosic wszytkich chetnych do wziecia udzialu w II edycji ligi ISS-ONLINE.Rejestracja oraz wszytkie niezbedne rzeczy do zagrania w necie,znajdziecie na stronie.W razie jakichkolwiek problemow czy to z konfiguracja epsx czy kailera server kierujcie sie na forum,tam znajdziecie wiele niezbednych wskazowek ktore rozwiaza Wasze problemy.Ostatecznie mozecie skontaktowac sie ze na pod moim nr. gg a ja krok po kroku wyjasnie jak wszytko ustawic by cieszyc sie pelnia walorow gry WE2oo2.Dozobaczenia w lidze:)

TiCaLO
24-06-2003, 11:59
ISS KICKS ASS ! :D

Bounty_Hunter
24-06-2003, 12:04
na jakiej stronie? jest ta rejestracja?

Brat_N
24-06-2003, 14:33
Oczywiscie na mojej,podanej pod postem:)tak trudno sie domyslec?:)

Reyes
24-06-2003, 17:49
Ej, Bracie, ta stronka nie działa . BUUUUUUUUUUUU :(

Brat_N
24-06-2003, 17:57
No ba...takie forum:)ze jak sie najedzie na "www"na dole to nie przekierowuje odrazu na dana strone..i tu odrazu prosba do reigona...zmien to:>www.iss-online.glt.pl panowie moderatorzy bez obrazy ale musialem podac ten link:)dla dobra sprawy.

Hmm fucktycznie...nie dzial:>konto padlo ale to chwilowe,za to forum dziala bez zarzutow:) www.iss-online.forum.glt.pl

[Edytowane przez Brat_N 06-24-2003 o 06:34 PM GMT]

Rex-er
24-06-2003, 19:47
to Ty masz zle wpisane - zamist www.* ma byc http://www.* - zmien to w profilu i problem z glowy

fifowiec
25-06-2003, 11:29
Brat_N wrote:

Hmm fucktycznie...

Nie przeklinaj! :p

Brat_N
28-06-2003, 19:17
Przepraszam to juz sie nie powtorzy...a tak na powaznie to juz sa ostatnie szanse zeby zapisac sie do ligi...czekam.